Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Дизайн

  Абсолютна досконалість.

  Екстер'єр


  Завжди в головній ролі: новий GLE купе

  Занижений спортивний кузов і плавна лінія задньої частини підкреслюють елегантний силует нового GLE купе. Спеціально розроблена решітка радіатора з «алмазним» декором заявляє про видатну потужність автомобіля. У задній частині рельєфна архітектура кузова і задні ліхтарі, що складаються з двох частин, візуально роблять автомобіль більш широким. У той час, як колеса діаметром до 55,9 см (22 дюймів), яскраво підкреслюють спортивний характер позашляховика Mercedes–Benz GLE купе.
  /
  На зображенні Mercedes Benz GLE купе
  Елегантна лінія даху та графіка задніх ліхтарів
  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Колеса розміром до 55,9 см (22 дюймів)

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Світлодіодні фари MULTIBEAM і спортивна решітка радіатора

  Дизайн салону


  Найвищий комфорт та сучасна розкіш

  Інтер`єр нового Mercedes–Benz GLE купе зустрічає вас двома великими дисплеями, які є не тільки стильним елементом дизайну, але і відкривають широкі функціональні можливості. Ще одна новинка – спортивні сидіння водія і переднього пасажира, які забезпечують ще більше комфорту під час динамічних маневрів. Крім того, задня частина дозволить вашим пасажирам насолоджуватися ще більшим простором і високим рівнем комфорту GLE купе.
  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.
  /
  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Широкоформатний дисплей передньої панелі

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Ексклюзивні спортивні сидіння

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Задні сидіння

  Варіанти комплектації


  Порівняйте комплектації нового GLE купе

  /

  AMG Line

  Some text

  Виразний стиль екстер'єру AMG Line підкреслює спортивний характер вашого автомобіля та чітко відрізняє його від базової моделі. Лаконічні лінії роблять автомобіль більш стильним і динамічним. Потужний дизайн відповідає високій продуктивності.
  Інтер'єр AMG Line також надає вашому GLE купе відчутно більше спортивності. Кожен елемент дизайну демонструє вашу пристрасть до динамічній їзді та ексклюзивної атмосфери гоночного спорту.

  Серійна комплектація

  Some text

  Стандартний екстер'єр є втіленням витонченої спортивності моделі. Характерні риси позашляховика і купе створюють ідеальний дует аеродинамічності та потужності. Габарити автомобіля тонко підкреслені елегантними контурами, в той час, як спортивні форми підкреслені сучасними технологічними елементами.
  Прогресивний інтер'єр втілює елегантну спортивність. Внутрішній простір, якісні матеріали та функціональні деталі створюють відмінну атмосферу для стильних і комфортних подорожей. Стандартне оснащення в салоні включає: спортивні сидіння, багатофункціональне спортивне кермо, широкоекранну панель приладів і мультимедійну систему MBUX.

  Інтер'єр EXCLUSIVE

  Some text

  Інтер'єр EXCLUSIVE показує те, що важливо саме для вас: максимальну елегантність і першокласну якість аж до найдрібніших деталей. Розкішні акценти зі шкіри та дерева підкреслюють благородну атмосферу вашого інтер'єру і висловлюють вишуканий смак.

  Пакети обладнання дизайну


  Наші особливі пропозиції

  Зі спеціальними дизайнерськими пакетами ви можете цілком індивідуально оформити свій новий GLE купе.
  /

  Пакет Night

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе
  У поєднанні з лінією виконання AMG пакет Night створює витончені акценти з ексклюзивними чорними елементами дизайну. Унікальне поєднання підкреслює спортивний характер і динамічний дизайн вашого автомобіля. Саме цей дизайн сподобається поціновувачам оригінальності та індивідуалізму, які прагнуть до виразності.

  Пакет декоративних елементів EXCLUSIVE

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Пакет декоративних елементів додасть вашому салону індивідуального шарму. Додаткові декоративні елементи на спинках передніх сидінь органічно вписуються в інтер'єр, створюючи захоплюючі контрасти.

  Опціональне обладнання дизайну


  Створіть свій особистий GLE купе

  /

  Панорамний люк на даху

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  У відкритому чи закритому стані панорамний люк на даху створює захоплююче відчуття свободи і дозволяє вам насолоджуватися приємною і яскравою атмосферою в салоні. Крім того, навіть зовні стильний дизайн панорамного люка надає позашляховику зовнішню легкість і ексклюзивність.

  Комфортна підсвітка салону

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Створіть власну атмосферу в новому Mercedes–Benz GLE купе. Різноманітна гамма з 64 кольорів надає вам практично необмежені можливості для світлового оформлення. Додаткові світлові елементи білого кольору забезпечують кращу орієнтацію всередині автомобіля.

  Металеві декоративні елементи

  На зображенні Mercedes Benz GLE купе

  Металеві елементи гармонійно вписуються в стилістику салону і створюють неймовірно стильні контрасти. Таким чином, це підсилює і підкреслює дизайн інтер'єру. У той же час декоративні елементи є відмінною рисою якості, ретельно продуманого автомобіля преміум–класу.

  Додаткова інформація


  Новий GLE купе до найдрібніших деталей: