Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Характеристики

  Новий GLE купе в цифрах і фактах.

  Альтернативний привід


  Випробуйте GLE купе з бензиновим або дизельним двигуном і технологією plug-in-hybrid

  GLE купе з бензиновим двигуном і технологією plug-in-hybrid використовує технологію гібрида що підключається третього покоління від Mercedes-Benz і встановлює нові стандарти в області запасу ходу на електротязі і комфорту руху. Новий GLE 350 e купе поєднує в собі динаміку і ефективність автомобіля з електродвигуном потужністю 100 кВт і батареєю великої ємкості з ефективним чотирициліндровим бензиновим двигуном, забезпечуючи потужність системи до 333 к.с.(1) і крутний момент системи до 700 Нм(1).
  При певному стилі водіння електродвигун забезпечує додаткову потужність при прискоренні або дозволяє проїхати на одній тільки електричній тязі відстань до 106 кілометрів*, дозволяючи вам частину свого повсякденного маршруту проїжджати з нульовими викидами. Це переконливо сприяє його придатності для повсякденного використання - точно так само, як повністю варіативний повний привід з можливістю швидкої зарядки на ходу з інтегрованою зарядною розеткою COMBO і ефективною системою рекуперації на всіх чотирьох колесах. Сюди ж можна віднести і вже відомі такі переваги GLE, як довга колісна база, великий внутрішній простір і практичне багажне відділення незважаючи на розташований тут акумулятор.

  * Дані наведені виходячи із випробувань за циклом NEDC. В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

  GLE купе з дизельним двигуном і технологією plug-in-hybrid встановлює нові стандарти в області запасу ходу на електротязі і комфорту руху. Новий GLE 350 de купе поєднує в собі динаміку і ефективність автомобіля з електродвигуном потужністю 100 кВт і батареєю великої ємкості з ефективним чотирициліндровим бензиновим двигуном, забезпечуючи потужність системи до 320 к.с.(1) і крутний момент системи. до 700 Нм(1).

  При певному стилі водіння таким чином електричний запас ходу може досягти 100-106 кілометрів *, що може значно збільшити частку поїздок на електротязі без шкідливих викидів, особливо в місті і на короткі дистанції. Переконливий внесок в придатність до повсякденної експлуатації - точно так само, як повністю варіативний повний привід з можливістю швидкої зарядки на ходу з інтегрованою зарядною розеткою COMBO і ефективною системою рекуперації на всіх чотирьох колесах. Сюди ж можна віднести і вже відомі такі переваги GLE, як довга колісна база, великий внутрішній простір і практичне багажне відділення незважаючи на розташований тут акумулятор.

  * В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

  GLE 350 e 4MATIC купе: витрата палива у середньому 1,6-1,5 л/100 км, викиди CO2 у середньому 37-33 г/км, споживання струму у середньому 23,7-22,3 кВт*год/100 км[2]

  GLC 350 de 4MATIC купе: витрата палива у середньому 1,2-1,1 л/100 км, викиди CO2 у середньому 32-29 г/км, споживання струму у середньому 24,0-22,2 кВт*год/100 км[2]

  Додаткова інформація


  Новий GLE купе до найдрібніших деталей: