Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Безпека

  Особливо завбачливий.

  Особливості


  У питаннях безпеки CLA Shooting Brake виявляє неочікувану раціональність

  Захоплюючий дизайн, заспокійлива безпека: системи допомоги водієві на найвищому рівні.

  Допоміжні системи


  Зразкова безпека з системою Mercedes-Benz Intelligent Drive

  У годину пік, під час тривалої нічної подорожі або на невідомих шляхах – ваш CLA Shooting Brake зніме напругу за будь-якої стресової ситуації. За усім цим стоїть концепція, що робить кожну поїздку у Mercedes-Benz безпечнішою та неповторною: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Адже час, який ви проводите за кермом – це ваш час. Час для відпочинку. Час заряджання енергією. Щоб досягнення пункту призначення було не тільки безпечним, але й спокійним процесом.

  /
  Допоміжні системи та безпека
  Some text
  Станьте на шлях автономного руху: найсучасніші системи підтримують вас залежно від ситуації при коригуванні швидкості, маневруванні, зміні смуги руху і звичайно при небезпеці зіткнення. Небезпека аварії зменшується — пасажири та учасники дорожнього руху ефективно захищені. Так ви досягаєте пункту призначення розслаблено та безпечно.
  Паркування
  Some text

  Паркуйтеся розслаблено. Дует з активного паркувального асистента та системи камер з оглядом на 360° допоможе вам у пошуку вільних місць для паркування, а також полегшить в’їзд на паркувальне місце та виїзд з нього і маневрування. У першу чергу вас вразить кругова оглядовість, що досягається завдяки системі камер з оглядом на 360° та віртуальному моделюванню з перспективи пташиного польоту.

  Світло та огляд
  Some text

  Для вашого ідеального огляду: адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM за допомогою індивідуально керованих світлодіодів надзвичайно швидко реагують на поточну дорожню ситуацію. Обмежене дальнє світло дбає про інших учасників руху, не засліплюючи їх. Системи адаптивного та поворотного світла оптимально освітлюють поле зору, допомагаючи швидше розпізнати небезпеки.

  Ходова частина
  Some text

  Ходова частина з адаптивним регулюванням жорсткості амортизаторів забезпечує захопливийширокий спектр для задоволення на поворотах та високого комфорту на довгих відрізках шляху. Скоригуйте жорсткість ходової частини від «Comfort» до «Sport». Занижена ходова частина і спортивне рульове керування зі змінним передавальним відношенням створюють найкращі передумови для особливо динамічного руху.

  Додаткова інформація


  CLA Shooting Brake до найдрібніших деталей: