Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Характеристики

  Усі дані та факти про CLA Shooting Brake.

  Альтернативний привід


  Відкрийте для себе перший CLA Shooting Brake з технологією Plug-in-Hybrid

  CLA Shooting Brake з технологією Plug-in-Hybrid поєднує динаміку та ефективність електродвигуна з запасом ходу двигуна внутрішнього згоряння. Сумарна потужність системи 218 к. с.[1], а максимальний крутний момент 450 Нм[1]. Задоволення від динамічного водіння і придатність для повсякденного використання в однаковій мірі є центром уваги і доповнюють один одного новим захоплюючим чином. Електродвигун забезпечує додаткову потужність при прискоренні або дозволяє проїхати на одній тільки електричній тязі відстань до 68-75 кілометрів*, дозволяючи вам частину свого повсякденного маршруту проїжджати з нульовими викидами.

  * Дані наведені виходячи із випробувань за циклом NEDC. В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

  Споживання струму CLA 250 e Shooting Brake у комбінованому тестовому циклі: 13,5-12,4 кВт*год/100 км; витрата палива у комбінованому циклі: 1,6-1,4 л/100 км; викиди CO₂ у комбінованому циклі: 37-33 г/км.[1]

  Додаткова інформація


  CLA Shooting Brake до найдрібніших деталей: