Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Безпека

  Безпечніше на дорозі.

  Головні особливості систем безпеки


  Підтримка більш безпечного, впевненого водіння та паркування

  У плані підтримки ви можете очікувати від T-Класу багато чого: системи допомоги водієві перетворюють ваш автомобіль на надійного партнера для повсякденного життя, екскурсій та тривалих поїздок. Завдяки семи подушкам безпеки у стандартній комплектації пасажири максимально захищені. Комфортабельна ходова частина має високу керованість і легкість у роботі.
  /
  Mercedes-Benz Т-Class, Активна система утримання смуги руху
  Активна система утримання смуги руху
  Mercedes-Benz V-Class, Система розпізнавання дорожніх знаків (опція)

  Система розпізнавання дорожніх знаків (опція)

  Mercedes-Benz V-Class, Система контролю «сліпих» зон
  Система контролю «сліпих» зон

  Пакети допоміжних систем


  Пакет функцій підтримки

  Безпечніше водіння, більш впевнене паркування та маневрування: з пакетами допоміжних систем ви отримуєте безліч допоміжних систем та функцій, об'єднаних для практичного застосування.
  Parking Package
  Parking Package

  Компетентна допомога при паркуванні та виїзді

  З цим пакетом ви можете припаркуватися самостійно або довірити паркування системі. Підтримка починається вже з пошуку та вибору місця для паркування. Знайшовши його, ви зможете впевнено маневрувати завдяки камері заднього ходу або скористатися активною системою допомоги при паркуванні при виїзді заднім ходом на паркувальне місце.

  Active Safety Package
  Active Safety Package

  Безпечна та комфортна поїздка – навіть у серійній комплектації

  У пакет систем активної безпеки входять чотири допоміжні системи, які знімають навантаження з водія та роблять поїздку безпечнішою. До них відносяться: активна система екстреного гальмування, система контролю «сліпих» зон, активна система утримання смуги руху та система попередження про швидкісні обмеження або (у складі навігаційного пакету) система розпізнавання дорожніх знаків.

  Надійна конструкція


  Максимальний захист на всіх місцях

  У стандартну комплектацію T-Класу входять аж сім подушок безпеки. На додаток до подушок безпеки водія та переднього пасажира центральні подушки безпеки, бічні подушки для грудної клітки, а також передні та задні віконні подушки допомагають знизити ризик та тяжкість травм у разі зіткнення.

  Додаткова інформація


  V-Клас до найдрібніших деталей: