Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

  Комфорт

  Сідайте зручніше.

  MBUX


  MBUX. Ви будете любити її як свій смартфон

  З переходом у цифровий формат багато чого стає можливим. Наприклад, найсучасніший та найінтуїтивніший спосіб керування автомобілем. Дозвольте представити: Mercedes-Benz User Experience.
  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.
  На зображенні інтер'єр нового купе CLA.
  З асистентом керування інтер'єром MBUX у CLA можливе інтуїтивне та безконтактне управління різними функціями комфорту та системи MBUX за допомогою жестів . Камера на стельовій блок-панелі управління розпізнає рухи пальців та рук водія і переднього пасажира поруч із сенсорним екраном або сенсорною панеллю та виводить відповідне зображення на дисплей мультимедійної системи згідно з заданою конфігурацією. Опція включає можливість налаштування персональних функцій, викликати які можна склавши вказівний та середній палець у формі літери «V».
  На зображенні у збільшеному вигляді широкоформатний дисплей передньої панелі купе CLA.

  Новий CLA не змінює світ. Але змінює погляд на нього. За допомогою спеціальної камери автомобіль відображає зону навколо себе у вигляді відеопотоку або нерухомого зображення на дисплеї мультимедійної системи. Система доповнює віртуальні об’єкти та розмітку, значно полегшуючи, наприклад, знаходження пунктів призначення. Повністю інтуїтивно й доволі розумно.

  Some text
  Завдяки системі голосового управління LINGUATRONIC нове купе CLA почує тебе з першого слова. Більше того: система розуміє людей у салоні автомобіля без необхідності попереднього вивчення команд. Вона говорить з тобою. Прочитати, продиктувати чи відправити SMS? Без проблем. Вона перевірить погоду у пункті призначення, змінить радіостанцію або покаже найшвидший шлях додому. Достатньо тільки двох слів: «Привіт, Мерседесе!» І новий CLA вже уважно слухає.
  На зображенні у докладний вигляд широкоформатного дисплея передньої панелі купе CLA.

  Завдяки можливості попереднього налаштування тем простим натисканням кнопки, ви, за бажанням, зможете занурити салон нового купе CLA у бажану атмосферу. Демонстрації на дисплеях комбінації приладів та мультимедійної системи відбуваються у повному узгодженні між собою, з режимом освітлення та програмою руху. І на додачу: водій може самостійно компонувати власні індивідуальні теми.

  На зображенні у збільшеному вигляді дизайн інтер’єру купе CLA.

  MBUX перетворює нове купе CLA на сильного помічника. Щоденно система засвоює нові команди та все краще пізнає водія. Вона запам'ятовує улюблені пісні та шлях до роботи. Далі вона автоматично налаштується на потрібну радіостанцію або пропонує швидший маршрут, коли на звичайному виник затор. Ненав’язливо та впевнено, як ви самі цього бажаєте.

  Система MBUX

  Ваш автомобіль і ви – ідеальна команда.

  Відкрийте з MBUX новий спосіб взаємодії з вашим автомобілем. Простий, як ніколи раніше, та ідеально адаптований до ваших потреб.

  Зв'язок


  Твій смартфон – одна з найважливіших функцій нового CLA

  Уяви, ти запускаєш двигун свого автомобіля і в цю мить все підключається. Повністю автоматично та без зайвих дій.

  Інтеграція смартфона

  На зображенні показано інтеграцію смартфона у Mercedes-Benz CLA купе.
  Смартфони люблять новий CLA. За відповідних налаштувань вони під’єднуються до автомобіля повністю автоматично через USB, WLAN або NFC. З допомогою кнопок сенсорного керування на рульовому колесі водій може зручно керувати численними функціями на дисплеї мультимедійної системи. Умить, як за помахом чарівної палички.

  Бездротове заряджання і підключення

  На зображенні процес бездротового заряджання у Mercedes-Benz CLA купе.

  У CLA смартфон не просто відкладають убік. Він автоматично заряджається у спеціальному відсіку на центральній консолі. Досить просто, без жодних кабелів і з підтримкою стандарту Qi. І найкраще: завдяки функції Near Field Communication (NFC) смартфон відразу під’єднується до автомобіля без необхідності виконання багатьох кроків чи повторного введення коду.

  Продуктивність


  Новому CLA подобається твій стиль водіння

  Ось чому він ідеально адаптується до нього за допомогою обираних програм руху.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до твоїх потреб

  Доповнена реальність MBUX для навігації

  На зображенні у збільшеному вигляді широкоформатний дисплей передньої панелі нового купе CLA.
  Доповнена реальність MBUX для навігаційної системи поєднує віртуальний світ з реальним, забезпечуючи краще орієнтування у складних дорожніх ситуаціях. За допомогою цієї технології навігаційні інструкції та інформація про дорожній рух виводяться на дисплей у вигляді живих зображень. Ви прибудете до місця призначення швидко, безпечно та спокійно.

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®

  На зображенні у збільшеному вигляді динаміки системи об'ємного звучання Burmester®, встановленої на купе CLA.

  Відчуйте більшу ексклюзивність виконання з легендарним звуком Burmester. Високопотужні динаміки видають першокласний звук. Його можна оптимізувати спеціально для передніх і задніх сидінь і покращити відчуття від прослуховування. Якість, яку завдяки ексклюзивному фірмовому напису «Burmester» можна навіть побачити очима.

  Проекційний дисплей

  На зображенні проекційний дисплей Mercedes-Benz CLA купе.

  Найкращі перспективи для справжнього задоволення від водіння та впевненості у комфортності руху. Проекційний дисплей перетворює ваше вітрове скло у захоплюючу цифрову передню панель. Таким чином важлива інформація у вас завжди перед очима. Вся ваша увага повністю приділяється дорозі та подіям дорожнього руху на ній.

  Додаткова інформація


  Купе CLA до найдрібніших деталей: