Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий
  CLA купе

  Відео про дизайн


  Дизайн нового CLA купе

  Особливості дизайну в екстер'єрі та інтер'єрі.
  Особливості дизайну в екстер'єрі та інтер'єрі.

  Екстер'єр


  Екстер'єр нового CLA купе

  Основні акценти екстер'єру нового Mercedes-Benz CLA купе миттєво привертають до себе увагу: новий передній бампер, новий задній бампер і нові варіанти дизайну колісних дисків - все це органічно поєднується в елегантному силуеті купе з чотирма безрамними дверима і тепер доступно в новому кольорі "спектральний синій металік".

  Новий дизайн передньої частини

  Новий дизайн передньої частини
  Навіть у нерухомому стані злегка нахилений вперед оновлений передній бампер і аеродинамічні виступи на капоті демонструють високий ступінь динаміки. Додатковою родзинкою є нова радіаторна решітка з тривимірним візерунком Mercedes-Benz.

  Нові легкосплавні диски

  Нові легкосплавні диски
  Продемонструйте свій індивідуальний стиль: у поєднанні з AMG Line, наприклад, за допомогою аеродинамічно оптимізованих легкосплавних дисків діаметром 48,3 см (19") у багатоспицевому дизайні (опція). Або ж завдяки так само аеродинамічно оптимізованим легкосплавним дискам 43,2 см (17") з 5-ма здвоєними спицями, що вже входять до серійної комплектації.

  Фари в новому дизайні

  Фари в новому дизайні
  Під стать новому передньому бамперу, опціональні фари MULTIBEAM LED також сяють новим дизайном. Це ж стосується і світлодіодних фар High Performance, які відтепер є складовою частиною стандартного оснащення. Коли ви відмикаєте або замикаєте автомобіль, обидва варіанти фар реагують коротким світловим шоу.

  Новий дизайн задньої частини

  Фари в новому дизайні
  Атлетична форма CLA купе завершується спортивно-елегантною задньою частиною у стилі GT. Задній бампер у новому вигляді дифузора та нові повністю світлодіодні задні ліхтарі підкреслюють впевнену зовнішність - в більш сучасній, прогресивній формі.

  Інтер'єр


  Інтер'єр нового CLA купе

  Завдяки новій архітектурі інтер'єру та найсучаснішим елементам управління, салон нового Mercedes-Benz CLA купе встановлює нові стандарти в своєму класі. На додаток до широкого стандартного оснащення з MBUX ви можете за допомогою варіантів комплектації Progressive і AMG індивідуалізувати різні елементи, наприклад: нове триспицеве рульове колесо, сидіння або оббивку.

  Нові комфортні сидіння

  Нові комфортні сидіння
  Максимальний комфорт є стандартом для нового CLA купе. В комплектації AMG Line ви отримуєте спортивні сидіння з оптимізованою бічною підтримкою та інтегрованими підголівниками - опціонально в одному з нових варіантів оббивки зі штучної шкіри ARTICO / мікрофібри MICROCUT "коричневий байа" або зі штучної шкіри ARTICO "сіра шавлія". У стандартній комплектації ви отримаєте високоякісні комфортні сидіння з новою, тривимірно обробленою тканиною, переробленою з ПЕТ-пластику.

  Оновлена центральна консоль

  Оновлена центральна консоль
  Все одразу під рукою - і готове до використання. Нова центральна консоль пропонує більше місця для зберігання речей, а розташування елементів управління є ще більш інтуїтивно зрозумілим.[1]

  Триспицеве рульове колесо

  Триспицеве рульове колесо
  Керуйте автомобілем так само просто, як смартфоном. Кермо останнього покоління ще точніше розпізнає дотики для покращеного "управління пальцями", а саме: жестами змахування та натисканнями. Крім того, нова система розпізнавання реєструє розташування або відсутність рук на кермі і може за потреби попередити про це.

  Широкоформатний дисплей передньої панелі

  Широкоформатний дисплей передньої панелі
  Діагональ центрального мультимедійного дисплея тепер становить 26 см (10,25") в стандартній комплектації. У поєднанні з опціональним повністю цифровим дисплеєм панелі приладів розміром 26 см (10,25"), об'єднаним під єдиною суцільною скляною поверхнею, кокпіт водія набуває вражаючого широкоформатного вигляду.

  Аудіосистема Burmester® з об'ємним звуком Dolby® Atmos

  Широкоформатний дисплей передньої панелі
  З 12 динаміками і потужністю системи 590 Вт ви відчуєте більшу продуктивність і ексклюзивність, в тому числі завдяки легендарному звуку Burmester®. Динаміки з елегантними написами створюють першокласний об'ємний звук, який можна оптимізувати окремо для передніх і задніх сидінь. Ви також можете відтворювати музику в якості Dolby® Atmos.
  [1] Зображений на фото сканер відбитків пальців (додаткова опція), як очікується, буде доступний не раніше XX/2023 року і лише на окремих ринках.

  Варіанти двигунів


  Системи приводу нового CLA купе

  Лінійка двигунів нового Mercedes-Benz CLA купе пропонує широкий вибір бензинових і дизельних двигунів, а також плагін-гібридний варіант, з діапазоном потужності від 100 кВт[1](CLA 180 Coupé) до 165 кВт[1](CLA 250 e Coupé). Серійно всі моделі оснащуються автоматичною коробкою передач 8G-DCT або 7G-DCT. Для підвищення ефективності і, таким чином, зменшення споживання палива, у всіх бензинових двигунах тепер використовується технологія 48В, яка, з одного боку, забезпечує роботу стартер-генератора з ремінним приводом, а з іншого боку, протягом певного часу забезпечує додаткову потужність і крутний момент.
  [1] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  До

  82 км

  Запас ходу (WLTP)

  Від

  25 хвилин

  Час заряджання на станціях швидкого заряджання*

  До

  1.1 л/100 км

  Витрата палива (у середньому)
  *Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 300 А.

  Оснащення


  Особливості оснащення нового CLA купе

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для нового CLA купе, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.

  MBUX останнього покоління [1]

  З появою останнього покоління нашої мультимедійної системи MBUX інтер'єр CLA купе стає ще більш цифровим та інтелектуальним. LCD-екрани дозволяють інтуїтивно керувати функціями автомобіля голосом, дотиком або жестами, при цьому система щоразу потроху навчається.

  Зовнішній вигляд дисплеїв можна індивідуалізувати за допомогою трьох стилів відображення та трьох режимів (Навігація, Допомога, Сервіс).

  [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.

  Системи допомоги водієві

  Завдяки ще більш вдосконаленим системам допомоги при керуванні в CLA ви можете спокійно та безпечно дістатися до місця призначення - наприклад, за допомогою активної системи контролю дистанції DISTRONIC та активного асистента екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді поворотів та перехресть. Оновлений активний асистент контролю смуги руху пропонує ще більше комфорту завдяки тому, що замість колишнього втручання системи ESP® тепер можливе втручання в рульове управління.[1]

  Системи паркування

  Паркувальні системи останнього покоління допомагають заїжджати та виїжджати з паркувальних місць переднім і заднім ходом, як вздовж, так і впоперек дороги. Вони дозволяють виявляти паркувальні місця поблизу, забезпечують круговий огляд на 360° та вибір різних варіантів паркування. При виїзді заднім ходом з паркувального місця система може додатково попереджати про рух транспорту у поперечному напрямку.[1]
  [1] Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.