Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий GLE

  До

  381 к.с.[1]

  Потужність

  До

  7 місць

  В салоні

  До

  630 літрів

  Об'єм багажного відділення

  До

  250 км/год

  Максимальна швидкість
  [1] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  Особливості


  Знайомтеся з новим GLE

  Оцініть ефектну зовнішність GLE та відкрийте для себе інші особливості дизайну.
  Знайомтеся з новим GLE

  Технічні дані GLE


  Габарити

  Альтернативний привод


  GLE Plug-in-Hybrid

  Великий запас ходу, короткий час зарядки - в даний час GLE як найбільший позашляховик з під'єднуваним гібридним приводом від Mercedes-Benz постачається з дизельним або бензиновим двигуном. Плагін-гібриди GLE вражають запасом ходу на одній лише електротязі до 100 км завдяки збільшеній батареї. Це дозволяє їздити без викидів C02 в місті та на короткі відстані, а також користуватися перевагами незалежності та запасу ходу завдяки двигуну внутрішнього згоряння під час тривалих поїздок.

  GLE 400
  e 4MATIC

  До

  99 км

  Запас ходу (WLTP)[1]

  До

  20 хвилин

  Час заряджання на станціях швидкого заряджання*

  До

  0,9 л/100 км

  Час заряджання на станціях швидкого заряджання*
  *Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 300 А.

  Оснащення


  Особливості оснащення GLE

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для GLE, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.

  Мільтимедіа


  Акустична система об'ємного звучання Burmester®

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®
  Акустичний досвід нового виміру. Насолоджуйтеся першокласним звуком завдяки високоякісній системі об'ємного звучання Burmester® 3D. 13 високопродуктивних динаміків і потужність системи 590 Вт створюють вражаючий звуковий фон, включаючи підтримку багатоканального формату для справжнього об'ємного звучання з Dolby Atmos®. Його можна оптимізувати спеціально для передніх і задніх сидінь і покращити враження від прослуховування.

  Проєкційний дисплей

  Проєкційний дисплей
  Найкраща перспектива для задоволення від спортивного водіння та впевненого відчуття дороги: проєційний дисплей перетворює лобове скло на захоплюючий цифровий кокпіт. Завдяки цьому важлива інформація завжди буде у вас перед очима. Ваша увага повністю спрямована на дорогу та транспортну ситуацію перед вами. Ви можете налаштувати висоту і яскравість дисплея відповідно до своїх уподобань.[1]

  Інтеграція Smart Home

  Інтеграція Smart Home
  "Мерседес, вимкни світло вдома!" Підключіть систему "Розумний дім" до GLE і, перебуваючи в дорозі, керуйте сумісними пристроями "Розумного дому", такими як температура, освітлення, жалюзі або електроприлади. За допомогою голосового асистента MBUX[1] це можна зручно зробити шляхом голосового управління.[2]

  Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України)

  Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України)
  Доповнена реальність MBUX[1] з'єднує реальний світ з віртуальним і надійно супроводжує вас навіть у найзаплутаніших дорожніх ситуаціях. Графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху з'являються на зображеннях з фронтальної камери в реальному часі, що полегшує орієнтацію та визначення місцезнаходження.

  Інтеграція смартфона та система бездротової зарядки

  Інтеграція смартфона та система бездротової зарядки
  Інтеграція смартфона поєднує ваш смартфон через Apple CarPlay™ і Android Auto з інформаційно-розважальною системою. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Функція також дає можливість швидкого і простого доступу до додатків сторонніх постачальників, наприклад, Spotify. Завдяки системі бездротової зарядки у спеціальному відсіку спереду ви можете також зручно заряджати сумісний смартфон під час руху.