Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий Mercedes-
  Maybach GLS

  Оснащення


  Головні особливості оснащення нового Mercedes-Maybach GLS

  У кожній поїздці Mercedes-Maybach GLS забезпечить преміальне враження. Не тільки деталі обладнання повністю цифрової передньої панелі, такі як стиль відображення "Maybach" в ексклюзивних колірних тонах, є елементом екстра-класу, але й акустична система об'ємного звучання[1] з її високою якістю звучання також відображає високі стандарти комфорту в інтер'єрі. Інформаційно-розважальна система MBUX забезпечує неймовірне управління мультимедійними засобами.
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  /

  Стиль відображення "Maybach"

  Стиль відображення
  Повністю цифрове місце водія в новому Mercedes-Maybach GLS представляє спеціально розроблений стиль "Maybach". Інформація відображається в ексклюзивних кольорах "рожево-золотистий" та "темно-синій", вишуканість дизайну забезпечують металеві елементи цифр, стрілок і обідків циферблатів.

  Акустична система об'ємного звучання Burmester® High-End

  Акустична система об'ємного звучання Burmester® High-End
  Акустична система об'ємного звучання Burmester® High-End[1] гарантує унікальне звучання преміум-класу завдяки своїм динамікам. Додаткові ексайтери - це вбудовані в сидіння звукові перетворювачі, які дозволяють сприймати музику на слух і тілом.

  MBUX + telematics NTG7

  MBUX + telematics NTG7
  Переосмислення розкоші: з новітньою системою MBUX Telematics NTG7 ви можете одним натиском кнопки легко поєднувати мультимедійні дисплеї з сенсорним управлінням, навігацію з доповненою реальністю та інтелектуальне голосове управління.
  /

  Панорамний дах зі зсувним люком

  Панорамний дах зі зсувним люком
  Відкритий чи закритий: з панорамним дахом зі зсувним люком ви відчуєте захоплююче відчуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Якщо дивитися ззовні, то великий зсувний дах також справляє особливе враження, надаючи екстер'єру легкості та ексклюзивності.

  Акустичний комфорт-пакет

  Акустичний комфорт-пакет
  Відчуйте максимальний рівень звукового комфорту під час поїздки: звукоізоляція акустичного комфорт-пакету значно знижує рівень зовнішніх шумів. Ніщо не заважає невимушеній розмові, навіть на високій швидкості. Крім того, спокійна атмосфера сприяє вашій концентрації, і ви спокійно дістанетесь місця призначення.

  Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону

  Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону
  Розважайтеся першокласно: розваги на двох повністю інтегрованих 11,6-дюймових дисплеях з високою роздільною здатністю. Тим самим навіть на задніх сидіннях ви маєте усі переваги системи MBUX з прямим доступом до функцій автомобіля.
  /

  Пакет допоміжних систем Plus

  Пакет допоміжних систем Plus
  Пакет допоміжних систем Plus пропонує максимум комфорту та безпеки, наближаючись своїм функціоналом до автономного водіння. До пакету допоміжних систем додається активна система допомоги в заторах, що оптимально розвантажує вас на автомагістралях. Ще один плюс цього пакету: у разі бокового зіткнення, спричиненого зовнішніми факторами, PRE-SAFE® Impuls Side може забезпечити додатковий захист.

  PRE-SAFE® Impulse Side

  PRE-SAFE® Impulse Side
  Безпека поруч: PRE-SAFE® Impulse Side може підготувати вас і вашого переднього пасажира до бічного удару і зменшити ризик травмування. Система може змістити вас зі сторони, зверненої до напрямку удару, в середину автомобіля. У разі бокового удару це може мати позитивний ефект.

  Адаптивна система керування дальнім світлом Plus

  Адаптивна система керування дальнім світлом Plus
  Ви можете їхати з постійним дальнім світлом. Це перетворює ніч майже на день і полегшує керування автомобілем. Далека видимість, без засліплення - це девіз адаптивного асистента дальнього світла Plus. За допомогою високоточних світлодіодів інтелектуальна система виключає із світлового пучка фар зустрічний транспорт або автомобілі, що їдуть попереду: вам не доведеться постійно перемикатися на ближнє світло.
  /

  E-ACTIVE BODY CONTROL

  E-ACTIVE BODY CONTROL
  Упевнені ходові якості в будь-якій ситуації: система E-ACTIVE BODY CONTROL являє собою синтез комфорту, точності та динаміки - у поєднанні з унікальними позашляховими якостями. Відчуйте преміальну якість сучасного повністю активного шасі, яке компенсує поздовжній, поперечний крен та удари кузова. На будь-яких дорогах і бездоріжжі. В хороших і поганих дорожніх умовах.

  Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України)

  Доповнена реальність MBUX для навігації (у перспективі для України)
  Щоб допомогти вам зорієнтуватися в складних дорожніх ситуаціях, доповнена реальність MBUX для навігації[1] об'єднує віртуальний світ з реальним. Технологія накладає графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху на зображення в реальному часі. Ви зможете дістатися до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

  Режим водіння Maybach

  Режим водіння Maybach
  Спеціально розроблений режим водіння "Maybach" повністю орієнтований на комфорт руху. Серед іншого, він забезпечує мінімальні рухи кузова на задніх сидіннях, а також пласку криву характеристик педалі акселератора в режимі особистого шофера та налаштування трансмісії з меншою кількістю перемикань.