Новий C-Клас: надихаюча атмосфера зони комфорту

23 лютого 2021

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (Корпорація УкрАВТО), повідомляє про світову прем'єру абсолютно нового С-Класу в кузові седан та універсал.


Анонс: світова прем'єра абсолютно нового С-Класу (23.02.2021)

23 лютого 2021

​Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (Корпорація УкрАВТО), повідомляє про світову прем'єру абсолютно нового С-Класу, заплановану на вівторок, 23-го лютого 2021 року о 15:00 (за київським часом).


Найочікуваніша прем’єра цієї зими – зустрічайте EQC в Україні!

22 лютого 2021

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», (структурний підрозділ УкрАВТО), повідомляє про надходження в офіційну дилерську мережу електричного кросовера EQC.


Електроатлет у сегменті компактних автомобілів

21 лютого 2021

​Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (корпорація УкрАВТО) повідомляє про світову прем’єру абсолютно нової, повністю електричної моделі Mercedes-EQ – EQA.


Нова модель Mercedes-EQ виходить на ринок України: старт продажів EQA

20 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (корпорація УкрАВТО) повідомляє про старт продажів EQA – нова модель доступна до замовлення в офіційній дилерській мережі компанії.


Обирайте Mercedes-Benz в конкурсі "Автомобіль року в Україні 2021"

19 лютого 2021

Друзі, вже розпочалося голосування за «Автомобіль року в Україні 2021»!


Прем’єра нового EQA: пориньте в світ електромобільності

18 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (Корпорація УкрАВТО), повідомляє: світова прем'єра нового EQA відбудеться 20 січня о 12:00 на онлайн-платформі Mercedes me media.


Mercedes-Benz: перше місце за продажами в преміальному сегменті з істотним відривом від конкурентів

17 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (Корпорація УкрАВТО) підводить підсумки 2020 року в легковому та комерційному сегментах, а також в сфері сервісного обслуговування.


Новий вимір мультимедійної системи MBUX: EQS з унікальним екраном Hyperscreen

16 лютого 2021

Помічник для водія та переднього пасажира, який невпинно вчиться, завдяки штучному інтелекту


Впевнений початок нового року: Mercedes-Benz представляє MBUX Hyperscreen

15 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні (Корпорація УкрАВТО), повідомляє: світова прем’єра MBUX Hyperscreen відбудеться 7 січня на онлайн-платформі Mercedes me media


Перший в Україні: зустрічайте новий Mercedes-Maybach GLS!

14 лютого 2021

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», що входить до структури Корпорації УкрАВТО, повідомляє про появу першого в Україні Mercedes-Maybach GLS!


Прем'єра нового Mercedes-Benz S-Class в Україні: перевага інтелекту та досконалість розкоші

13 лютого 2021

17 грудня 2020 р. в офіційному дилерському центрі «Автомобільний Центр Київ» відбулась презентація нового покоління Mercedes-Benz S-Class. В атмосфері прийдешніх новорічних свят спеціально запрошеним на захід журналістам провідних видань був представлений новий розкішний седан.


Діамант твоєї мрії. Новий Mercedes-Benz S-Class вже в Україні!

13 лютого 2021

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє, що перші Mercedes-Benz S-Class нового покоління вже в Україні.


Світова прем’єра нового Mercedes-Maybach S-Class

12 лютого 2021

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації), повідомляє про світову презентацію нового Mercedes-Maybach S-Class.


Перший повністю електричний Mercedes-Benz вже на шляху до України!

11 лютого 2021

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації), повідомляє про відкриття замовлення на перший повністю електричний Mercedes-Benz - EQC.


Абсолютно новий флагман. Всесвітня презентація Mercedes-Benz S-Class

10 лютого 2021

Новий Mercedes-Benz S-Class задає нові стандарти у сегменті представницьких автомобілів. Центральним елементом нової системи є людина, що взаємодіє з цим розкішним седаном, використовуючи всі свої органи чуття.


Meet the S-Class DIGITAL: "Розкіш та комфорт"

9 лютого 2021

Сучасна розкіш досягає наступного рівня в інтер’єрі нового S-Class. Дизайнери створили атмосферу, що створює відчуття відпочинку та легкості. Ключовим акцентом є приладова панель з новою архітектурою, сучасним дизайном та ергономічним розташуванням дисплея. Широкий асортимент програм ENERGIZING Comfort, як ніколи дбає про відчуття своїх пасажирів, а акцент на самопочутті стає ще глибшим, завдяки ENERGIZING AIR CONTROL – надзвичайно ефективній системі фільтрації повітря, яка дбає про самопочуття пасажирів у будь-яких ситуаціях.


Світова прем’єра нового Mercedes-Benz S-Class

8 лютого 2021

Світова прем’єра нового Mercedes-Benz S-Class відбудеться вже за тиждень, 2 вересня, на платформі Meet Mercedes Digital. Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації), повідомляє про світову презентацію нового Mercedes-Benz S-Class, яка відбудеться другого вересня на платформі Meet Mercedes Digital.


Абсолютно новий Mercedes-Benz S-Class. Новий рівень безпеки.

7 лютого 2021

29 липня на платформі Meet Mercedes DIGITAL презентували другий випуск, присвячений оновленням систем безпеки Mercedes-Benz S-Class.


Новий Mercedes-Benz S-Class. В дорозі як вдома - розкішний і цифровий

6 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», офіційний імпортер Mercedes-Benz в Україні і невід'ємна частина Корпорації УкрАВТО, повідомляє про те, що в новому S-Class дебютує система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) другого покоління, з розширеними можливостями самонавчання.


Твій ідеальний бізнес-партнер. Новий Mercedes-Benz E-Class вже в Україні!

5 лютого 2021

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє, що українським клієнтам доступний для замовлення новий Mercedes-Benz E-Class - перші екземпляри вже в Україні.


Mercedes-Benz продовжує радувати новинками. Новий GLA вже в Україні!

4 лютого 2021

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє, що новий Mercedes-Benz GLA вже до-ступний в Україні.


Mercedes-Benz запускає новий цифровий формат новин для представників ЗМІ: Meet Mercedes DIGITAL

3 лютого 2021

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє про запуск інноваційного формату новин на глобальній онлайн-платформі Mercedes me media.


Digital-презентація Mercedes-Benz GLE Coupé

2 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал» офіційний імпортер Mercedes-Benz в Україні та невід’ємна частина Корпорації УкрАВТО повідомляє про те, що в Україні вперше відбулась презентація нової моделі Mercedes-Benz GLE Coupé.


Преміальний позашляховик Mercedes-Benz GLE доступний в Україні з вигодою 8%.

1 лютого 2021

Компанія «АвтоКапітал», офіційний імпортер Mercedes-Benz в Україні та невід'ємна частина Корпорації УкрАВТО, оголошує про початок дії спеціальних умов придбання на новий Mercedes-Benz GLE.


10 березня відбулась digital прем’єра нового Mercedes-Benz Vito.

31 січня 2021

Mercedes-Benz Vito – це універсальність, гнучкість та збалансоване співвідношення ціни та продуктивності у своєму сегменті. Оновлений фургон отримав нові функції в інформаційно-розважальних системах та системах допомоги, а також удосконалений дизайн. Оновлений варіант Mercedes-Benz Vito доступний до замовлення з квітня 2020 року в Україні.


Digital прем'єра нового Mercedes-Benz E-Class

30 січня 2021

Mercedes-Benz представив новий E-Class для поціновувачів автомобілів з трипроменевою зіркою у цифровому форматі, незважаючи на скасування Женевського автосалону 2020 року.