Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий GLB


  Надихніться дизайном нового Mercedes-Benz GLB. Всередині, ззовні та з усіх сторін.


  Сила можливостей

  Some text

  Оснащення


  Особливості оснащення нового GLB

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для GLB, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.

  MBUX останнього покоління

  Some text
  Інформаційно-розважальна система, спеціально для вас: інтелектуальна мультимедійна система MBUX, якою можна інтуїтивно керувати голосом, дотиком або жестом, легко інтегрується у ваше цифрове життя. З кожною поїздкою система вчиться, підлаштовується під вас і реагує на ваші побажання. Якщо хочете - навіть заздалегідь.

  Системи допомоги водію

  Some text
  Пакети допоміжних систем у вашому Mercedes-Benz в залежності від ситуації допомагають вам коригувати швидкість, управляти кермом та при наявності ризику зіткнення - наприклад, за допомогою Активного асистента з контролем безпечної дистанції DISTRONIC та Активного асистента екстреного гальмування. Завдяки цьому ви зможете легко і безпечно прибути до місця призначення.

  HANDS-FREE ACCESS

  Some text
  Завантажуйте та розвантажуйте автомобіль просто і без зайвого стресу завдяки системі HANDS-FREE ACCESS: кришка багажника відчиняється та зачиняються безконтактно. Для цього сенсорний блок під заднім бампером фіксує рух вашої ноги. Це особливо корисно, коли ви повертаєтеся з магазину з чисельними пакунками або не маєте вільної руки, щоб закрити кришку багажника.

  Бічні подушки безпеки в задній частині салону

  Some text
  Бічні подушки безпеки в задній частині салону захищають область грудної клітини пасажирів, що знаходяться на крайніх задніх сидіннях, при сильному бічному ударі. Разом зі стандартними віконними подушками безпеками це надає вам найкращий потенціал безпеки для зменшення або пом'якшення травм. Для цього повітряні подушки розкриваються між дверима та пасажиром.

  DYNAMIC SELECT

  DYNAMIC SELECT
  Система DYNAMIC SELECT одним натисканням кнопки перемикає різні режими руху, які визначають параметри, наприклад, двигуна, коробки передач, ходової частини або рульового управління.