Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  V-Клас

  Зроби свій хід.

  Отримати пропозицію

  V-Клас


  В натуральну величину

  Сідайте, і ви будете насолоджуватися кожним кілометром в V-Класі. Сім'ї і ділові люди в ньому ще більш розслаблені. Любителі пригод переживають кожен момент більш інтенсивно, а пасажири шаттла добираються до місця призначення більш комфортно і стильно, ніж будь-коли раніше.

  Дизайн


  Практичні машини можуть бути такими красивими

  V-Клас підкорює з першого погляду. Неповторний дизайн привертає погляди оточуючих. Інтер’єр вражає сучасним оздобленням високоякісними матеріалам, приємними на дотик та привабливими на вигляд.

  Комфорт


  Від простору до величі

  Для повсякденного комфорту або під час вашого дозвілля – V-Клас напоготові. Величезний внутрішній простір дозволить втілити будь-які ідеї. Кожна ваша поїздка буде бездоганною.

  Основні складові комфорту:

  • Пакет столиків
  • Сидіння класу люкс
  • Акустична система об'ємного звучання Burmester®
  • Комфортна підсвітка салону
  • Паркувальний пакет із функцією огляду на 360°

  Безпека


  Зразкова безпека

  Супутник, на якого ви можете покластися. Завдяки системам допомоги водію та безпеки, V-Клас виправдає очікування у будь-яких дорожніх ситуаціях і допоможе дістатися пункту призначення безпечніше, спокійніше та впевненіше.

  Основні складові безпеки:

  • Пакет допоміжних систем
  • Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC
  • Інтелектуальна система світлодіодного освітлення
  • Система регулювання дальнього світла Plus
  • Система розпізнавання дорожніх знаків
  • Активний асистент екстреного гальмування

  Характеристики


  Усі характеристики та параметри V-Kласу

  Порівняйте технічні характеристики різних специфікацій.

  Висота автомобіля приблизно

  1,91 м,

  з релінгом на даху – приблизно 1,96 м. Підходить практично для всіх підземних паркінгів!

  Максимальна потужність двигуна до

  239 к.с.

  з автоматичною коробкою передач 9G-TRONIC

  Детальніше про характеристики
  Витрата палива у комбінованому циклі: 6,6-6,4 л/100 км; рівень викидів CO2 у комбінованому циклі: 158–154 г/км; клас енергоефективності: X–X. Реальні значення витрати палива залежать, зокрема, від ваги автомобіля та від обраного оснащення.
  Вказані значення викидів CO2 виміряні за допомогою методу NEDC відповідно до ст. 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. За основу для розрахунку розміру автомобільного податку може братися більше значення. [Запас ходу розраховано на основі вимог Регламенту 692/2008/ЄС. За основу для розрахунку відповідно до «Закону про електромобілі» може братися інше значення.]
  Вказані значення викидів CO2 виміряні за допомогою методу WLTP відповідно до ст. 2 пункт 3 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховано на основі цих показників.
  [*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані щодо специфічних викидів CO₂ нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO₂ та споживання електроенергії нових легкових автомобілів», яку можна отримати у місцях продажу та у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

  Додаткова інформація


  V-Клас до найдрібніших деталей: