Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  EQS SUV
  від Mercedes-EQ

  Отримати пропозицію

  EQS SUV 450+ | попередні показники: WLTP: витрата електроенергії (змішаний цикл): 23,0-18,6 кВт·год/100 км; викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0.

  [1] Всі технічні дані (по споживаної потужності, діапазону, характеристикам, крутним моментом, рекуперації і ходових якостей) є попередніми і були визначені всередині компанії відповідно до методу сертифікації «Процедура випробувань WLTP». Поки немає ні підтверджених цифр від TÜV, ні схвалення ЄС, ні сертифікату відповідності з офіційними даними. Між заявленими цифрами і офіційними даними можуть бути розбіжності.

  До

  672 км

  запас ходу на електриці (WLTP)

  За

  31 хв.

  час зарядження на станціях швидкої зарядки до 80%[2]

  До

  2100 л

  об'єм багажного відсіку

  До

  544 к.с.

  потужність[3]

  [1] Енергоспоживання та запас ходу були визначені на основі Регламенту 2017/1151/ЄС.
  [2] Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 500 А.
  [3] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  Основні особливості дизайну


  Характер Mercedes-EQ надзвичайного рівня

  Безшовні поверхні створюють елегантний симбіоз чіткості та динамічності зовнішнього вигляду. Ексклюзивні декоративні елементи в салоні та філігранні світлодіодні світильники розставляють акценти, а вишукана кольорова гама підкреслює відчуття простору.

  Some text
  /
  На зображенні зовнішній вигляд EQS SUV від Mercedes-EQ.

  Типовий Mercedes-EQ: елегантний динамічний силует.

  На зображенні зовнішній вигляд EQS SUV від Mercedes-EQ.
  Задні елементи зовнішнього освітлення у вигляді вигнутої об'ємної спіралі.
  На зображенні внутрішній вигляд EQS SUV від Mercedes-EQ.
  Ексклюзивні декоративні елементи, наприклад, дерево з відкритими порами з алюмінієвим малюнком Mercedes-Benz.

  MBUX


  Ласкаво просимо до нового цифрового світу!

  У цифровому інтер'єрі нового позашляховика EQS багато нових цікавих елементів: наприклад, опціональний екран MBUX Hyperscreen, зображення на якому адаптується до ваших звичок, і великий проєкційний дисплей з доповненою реальністю.

  Комфорт та безпека


  Повністю електричний в оточенні справжньої розкоші

  Автомобіль вас балуватиме і захищатиме всюди: наприклад, у новому позашляховику EQS, окрім семи сидінь, вас приємно вразять задні колеса з підрулюванням та дисплей DIGITAL LIGHT, що виводить інформацію на дорогу.

  Сім посадкових місць

  Some text

  У новому позашляховику EQS насолоджуватись електричною мобільністю на найвищому рівні можуть до семи пасажирів.

  Навігація з опцією Electric Intelligence

  Some text

  Для позашляховика EQS також пропонується спеціальна навігація з функцією Electric Intelligence: вона не тільки індивідуально розробляє оптимальний маршрут із зупинками для заряджання, але й розраховує орієнтовну вартість заряджання на окремих зупинках. Крім того, клієнт може змінювати запланований маршрут на свій розсуд, додавати бажані або видаляти запропоновані зарядні станції за маршрутом.

  Green Charging

  Some text

  Нескладно і з чистою совістю - з Mercedes me Charge* процес зарядки стає екологічним. Достовірні сертифікати походження гарантують, що за заряджену через Mercedes me Charge* електроенергію до мережі надійде аналогічна кількість струму з відновлюваних джерел енергії.

  Функція підрулення коліс заднього моста

  Some text

  Стандартні функції підрулення коліс заднього моста забезпечують дивовижну маневреність. Новий позашляховик EQS здається неймовірно компактним та маневреним.

  Фари DIGITAL LIGHT

  Some text
  Сучасна технологія фар DIDGITAL LIGHT дозволяє виводити зображення допоміжної розмітки або символів попередженняна на дорогу. Це значно підвищує безпеку керування навіть у складних ситуаціях.
  * Щоб мати можливість користуватися послугою Mercedes me connect "Mercedes me Charge", необхідно укласти окремий договір на зарядку з вибраним стороннім постачальником, через якого відбувається оплата та виставлення рахунків за процеси заряджання. Для використання цих сервісів потрібні персональний Mercedes me ID та згода з умовами використання сервісів Mercedes me connect.

  EQS SUV 450 4MATIC | попередні показники: WLTP: витрата електроенергії (змішаний цикл): 24,0-20,0 кВт·год/100 км; викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0.
  EQS SUV 450+ | умовні показники: WLTP: витрата електроенергії (змішаний цикл): 23,0-18,6 кВт·год/100 км; викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0.