Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий седан E-Класу

  Отримати пропозицію
  Може містити опції, які недоступні в серійній комплектації.

  Унікальні особливості моделі


  Еволюціонує разом з вами.

  Інтуїтивно зрозуміле управління та інноваційні функції роблять цей бізнес-седан вашим персональним E-Класом.
  Some text


  Екстер'єр

  Чіткі лінії з виразними деталями переносять культовий седан у нову еру чуттєвого пуризму.

  Динамічна зовнішність.

  Від радіаторної решітки з підсвічуванням до елегантно динамічної задньої частини з дивовижними деталями ліхтарів: новий седан E-Класу втілює у собі надихаючу мову дизайну і своїми прогресивними елементами оформлення слідує тенденціям інноваційної динаміки. Двосекційні задні ліхтарі мають нові контури і неповторне внутрішнє наповнення із оптикою у вигляді зірок.


  Інтер'єр

  Ще ніколи дизайн не був настільки співзвучним віянням часу - інтер'єр нового Е-Класу поєднує цифрові технології та розкіш мобільності.

  Внутрішні цінності, які надихають з першого погляду.

  Новий седан Е-Класу встановлює нові стандарти не тільки з точки зору дизайну. Мультимедійна система MBUX останнього покоління забезпечує ще більш персоналізований досвід на борту автомобіля. Функції комфорту, розваги та можливості для повсякденного ділового життя поєднуються тут інтуїтивно зрозуміло та органічно. Отож, новий Е-Клас пропонує вам ще більш приємну атмосферу - від ранкової зарядки на мультиконтурному сидінні до прослуховування музики після роботи за допомогою DOLBY ATMOS.


  Plug-in hybrid

  Під'єднувані гібриди E-Класу вражають як дизельні, так і бензинові моделі, що мають запас ходу на електроприводі до 115 км.

  Система приводу з двох світів

  E-Клас повністю адаптується до ваших потреб - навіть коли йдеться про систему приводу. З під'єднуваним гібридом ви відчуєте гнучку динаміку водіння та розкіш, коли не потрібно від чогось відмовлятися. З одного боку, користуйтеся перевагами безшумного електроприводу без викидів у локальній місцевості, а з іншого боку, насолоджуйтеся абсолютною незалежністю, маючи можливість завжди покластися на потужність двигуна внутрішнього згоряння (дизельного або бензинового).