Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Прем'єра нового Mercedes-Benz S-Class в Україні: перевага інтелекту та досконалість розкоші

17 грудня 2020 р. в офіційному дилерському центрі «Автомобільний Центр Київ» відбулась презентація нового покоління Mercedes-Benz S-Class. В атмосфері прийдешніх новорічних свят спеціально запрошеним на захід журналістам провідних видань був представлений новий розкішний седан.

Генеральний директор компанії «АвтоКапітал» (Корпорація УкрАВТО) Валерій Анохін, представляючи новий флагман гостям, відмітив:

«Сьогодні дійсно особливий вечір. Формат презентації для нас не є новим, але останнім часом приводи зустрітись були все рідше. І тим приємніше усвідомлювати, що, не дивлячись на нові виклики та обмеження сьогодення, ми зібрались з нагоди такої хвилюючої події. S-Class – це особливий автомобіль для нас, він – серце бренду. Технічна досконалість та бездоганність флагману модельного ряду задають нові стандарти автомобільної індустрії за всіма напрямками – в сфері дизайну, динаміки, безпеки або комфорту цей автомобіль не знає компромісів».

S-Class – це втілення неймовірної сили Mercedes-Benz: легендарна і традиційна інженерна майстерність визначає представницький сегмент автомобільної індустрії. Завдяки комплексу інновацій новий Mercedes-Benz S-Class дає нове визначення сегменту представницьких автомобілів. Він став не тільки значно інтелектуальнішим, але й піднімає враження від водіння та перебування у ньому на новий рівень. При цьому у центрі уваги тут знаходиться людина, яка може взаємодіяти з цим розкішним седаном, використовуючи усі органи чуття. Так, наприклад, система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) нового покоління дає як водію, так і пасажирам інноваційні можливості зі взаємодії та персоналізації. Таким чином, салон автомобіля більше ніж будь-коли раніше перетворюється на третє основне місце перебування власника.


У сфері безпеки новий S-Клас також у черговий раз підняв планку на новий рівень, ставши першим з серійних автомобілів, де пасажирам у задній частині салону забезпечується захист під час лобового зіткнення за рахунок задніх подушок безпеки. Ця та інші інновації дають Mercedes-Benz додаткові підстави говорити про те, що S-Class є найкращим у світі автомобілем. При цьому він виготовляється на одному із найсучасніших автомобільних виробництв у світі: на підприємстві Factory 56 – автомобільному заводі майбутнього.


Новий Mercedes-Benz S-Class
Ключові іновації:

У новому S-Класі дебютує система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) другого покоління. Вона є ще одним знаковим досягненням, що виступає у ролі інтерфейсу між водієм, пасажирами та автомобілем: відтак, салон може налічувати до п’яти дисплеїв, частково з OLED-технологією.


Пакет допоміжних систем нового покоління, що входить у базову комплектацію, містить в собі як нові, так й численні удосконалені функції. Один із прикладів – завчасне підлаштування швидкості руху до швидкісних обмежень. Нова індикація на дисплеї водія у повноекранному режимі зрозумілим та наочним чином показує принцип роботи тієї чи іншої допоміжної системи.


Фронтальна подушка безпеки у задній частині салону (опція для S-Класу з довгою колісною базою) здатна у разі лобових зіткнень значно знизити кількість навантаження на голову та шию пристібнутих пасажирів на крайніх задніх місцях у салоні. Ця подушка безпеки для пасажирів ззаду завдяки своїй інноваційній конструкції з трубчастою структурою розкривається особливо делікатним чином.


Завдяки функції підрулювання коліс заднього мосту (опція) S-Class відчувається у місті настільки ж практичним, як й автомобіль компакт-класу. Кут повороту коліс заднього мосту здатен досягати позначки десяти градусів. Приміром, діаметр розвороту у S-Класу з довгою колісною базою та повним приводом за рахунок функції підрулування коліс заднього мосту скорочується на 1,9 м та складає тепер 10,9 метрів.


Програмне забезпечення нового S-Класу, що налічує понад 50 електронних компонентів, може оновлюватись бездротовим способом («через повітря», від англ. OTA, over-the-air). Серед них уся інформаційно-розважальна система MBUX, дисплей водія, допоміжні системи, а також системи освітлення MULTIBEAM LED та DIGITAL LIGHT.


У разі загрози бокового зіткнення з іншим автомобілем кузов автомобіля S-Класу здатен піднятися за лічені долі секунди шляхом активації підвіски E-ACTIVE BODY CONTROL (опція). За рахунок цього навантаження на водія та пасажирів знижується, оскільки місце удару у цьому випадку зміститься на більш стійкі елементи конструкції у нижній частині автомобіля. Це нова функція у складі системи превентивної безпеки PRE-SAFE® Impuls Side.


Революційна технологія головного освітлення DIGITAL LIGHT (опція) відкриває абсолютно нові функціональні можливості, наприклад, можливість проекції на проїжджу частину допоміжної розмітки або попереджувальніх символів (функціонування залежить від країни). Кожна фара головного освітлення системи DIGITAL LIGHT має світовий модуль з трьох надпотужних світлодіодів, світло яких переломлюється та направляється за допомогою 1,3 млн мікроскопічних дзеркал. Таким чином, загальна роздільна здатність фар складає понад 2,6 млн пікселів.


Двигун: більше електрифікації, більше економічності
S-Class пропонується в декількох – різних за потужністю – модифікаціях з шестициліндровим, як бензиновим, так і дизельним двигуном. Незабаром буде доступний двигун V8 з інтегрованим стартер-генератором (ISG) та бортовою мережею на 48 Вольт. У 2021 г. з'явиться плагін-гібрид з чисто електричним запасом ходу близько 100 км.


Новый S-Class доступний до знайомства та замовлення в офіційній дилерскій мережі генерального представництва Mercedes-Benz в Україні компанії «АвтоКапітал», структурного підрозділу Корпорації УкрАВТО.