Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Mercedes-Benz продовжує радувати новинками. Новий GLA вже в Україні!

Офіційне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО) повідомляє, що новий Mercedes-Benz GLA вже до-ступний в Україні.

Екстер’єр: впевнений і динамічний

Зовнішній вигляд Mercedes-Benz GLA з чіткими контурами та плавними лініями виражає сучасність та спортивність. Автомобіль зберіг впізнаваний профіль з потужними «плечи-ма» та купеподібними лініями вікон. Екстер’єр GLA залишився у своєму стилі, однак ав-томобіль став помітно більшим, у першу чергу – вищим, у порівнянні з попередником.

Як і у випадку з іншими моделями позашляховиків Mercedes-Benz, решітка радіатора GLA має виразні ламелі та центральну зірку. Фари виконані у новому фірмовому стилі бренду, з високою деталізацією та точністю.


Інтер’єр: сучасний та стильний

Інтер’єр нового компактного кросоверу має вже впізнавані елементи компактних авто-мобілів Mercedes-Benz. Панель приладів може бути виконана у трьох варіантах: з двома 7-дюймовими дисплеями, або одним 7- та одним 10,25-дюймовим дисплеєм, а у широко-форматній версії – з двома 10,25-дюймовими дисплеями.

У базову комплектацію входить інтелектуальна інформаційно-розважальна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience), що адаптується під кожного водія. Система має декілька варіантів управління, від керування кнопками на рульовому колесі, тачпаді та екрані до голосового управління та жестів.


Двигуни: потужні та ефективні

Нові GLA комплектуються чотирициліндровими бензиновими та дизельними моторами, що були повністю оновлені для нового покоління компактних моделей Mercedes-Benz. У порівнянні з попереднім поколінням, вони характеризуються збільшеною потужністю, зниженою витратою палива і меншими викидами шкідливих речовин.


Перші автомобілі Mercedes-Benz GLA вже прибули в Україну.

Вартість базової комплектації на Mercedes-Benz GLA 200 від 930 351 грн. станом на 16.06.2020 р. По курсу НБУ EUR / UAH = 30.2062.

Відчуйте переваги нового компактного кроссоверу Mercedes-Benz GLA у дилерських центрах Mercedes-Benz в Україні!