Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий електричний позашляховик EQE

  Новий рівень універсальності. Отримати пропозицію
  Запас ходу EQE SUV

  Запас ходу

  Очікуваний запас ходу на електричній тязі до 590 км (WLTP)[1] [2]

  [1] Значення щодо витрати електроенергії та запасу ходу є попередніми. Вони отримані в результаті внутрішніх вимірів відповідно до вимог методики сертифікації WLTP. Підтверджених значень від офіційної випробувальної організації наразі немає. Допускаються відхилення від кінцевих значень.
  [2] Залежно від комплектації автомобіля та конфігурації для європейських автомобілів (окрім моделей AMG).

  Дизайн


  Нові рівні сучасної розкоші. Позашляховик EQE від Mercedes-EQ

  Чіткі лінії підкреслюють прогресивну динаміку та спортивні пропорції, що супроводжуються чуттєвою чіткістю та плавними переходами. Всередині MBUX Hyperscreen і цифровий світ кольорів розставляють емоційні акценти, чому сприяють високоякісні елементи обробки і витримане відчуття простору. Системи допомоги при керуванні автомобілем, інтелектуальна навігація та відмінний шумовий комфорт перетворюють навіть далекі відстані на надзвичайно розслаблюючі подорожі.
  Дизайн

  Естетика, що надихає.

  Новий позашляховик EQE: місце для п'яти пасажирів, інноваційний комфорт, висока гнучкість та великий об'єм багажника. Включно з іншими перевагами позашляховика від Mercedes-Benz. Динамічний силует, лаконічний зовнішній вигляд і розкішний інтер'єр із цифровим кокпітом, включаючи новаторський гіперекран MBUX як опцію, - надзвичайно надихають. Ще одна перевага: очікуваний запас ходу на повністю електричній тязі до 590 км (згідно WLTP[1][2]).

  [1] Залежно від комплектації автомобіля та конфігурації для європейських автомобілів (окрім моделей AMG).
  [2] Значення щодо витрати електроенергії та запасу ходу є попередніми. Вони отримані в результаті внутрішніх вимірів відповідно до вимог методики сертифікації WLTP. Підтверджених значень від офіційної випробувальної організації наразі немає. Допускаються відхилення від кінцевих значень.