Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий G-Class

  Бажаєте замовити авто?

  Зв'яжіться з нами

  Екстер'єр


  Екстер’єр нового Mercedes-Benz G-Class

  Сильніше за час: G-Клас завжди вважався символом неперевершених можливостей керування автомобілем в умовах бездоріжжя, і цей статус знаходить своє відображення в його дизайні. Міцна передня частина, запасне колесо на видному місці задніх дверей та ефектні накладки на колісні арки створюють культовий образ, в якому неможливо не впізнати G-Клас. Дізнайтеся більше про особливості дизайну екстер’єру Mercedes-Benz G-Class, який представлено в трьох різних варіантах комплектації: лінія PROFESSIONAL, лінія EXCLUSIVE і спортивна лінія виконання AMG.

  Оновлений дизайн решітки радіатора

  Some text
  З першого погляду привертає увагу міцна та ефективна конструкція передньої частини автомобіля G-Wagen, що символізує його прагнення до нових пригод. Новий дизайн решітки радіатора та вишуканий вигляд обвісу кузова ще більше підкреслюють його культовий статус.

  Світлодіодні фари MULTIBEAM LED

  Some text

  Розумні, адаптивні та призначені для підвищення безпеки, водночас вони не засліплюють інших.[1]
  [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Запасне колесо на задніх дверях

  Some text
  Класична деталь G-Класу — окреме запасне колесо на задніх дверях — відтепер бездоганно доповнює оновлений дизайн задньої частини кузова, посилюючи його владний вигляд.

  Зовнішні захисні планки з декоративною вставкою

  Some text
  Вишукані лінії, широкі пласкі поверхні, срібляста хромована решітка радіатора, кільце запасного колеса з нержавіючої сталі та горизонтальна захисна планка з декоративною вставкою у вигляді чорної смуги характеризують неповторні пропорції та міцну конструкцію G-Класу.

  Підніжки MANUFAKTUR чорного кольору

  Some text

  З підніжками чорного кольору[1] ваш Mercedes-Benz G-Class отримає ще більш індивідуальний і динамічний вигляд. До інших чорних елементів можна віднести також дах, бампери та розширені колісні арки чорного кольору, або ж обрати повністю чорне оздоблення.[1]
  [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Легкосплавні диски AMG з 5-ма подвійними спицями діаметром 50,8 см (20'')

  Some text

  Легкосплавні диски AMG з 5-ма подвійними спицями діаметром 50,8 см (20'')[1] кольору Himalaya Grey створюють глибокий візуальний ефект за рахунок матового сріблястого покриття.
  [1]Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Інтер'єр


  Інтер’єр абсолютно нового Mercedes-Benz G-Клас

  Новий дизайн керма

   Новий дизайн керма
  Завдяки вишуканому шкіряному оздобленню нове багатофункціональне спортивне кермо стає родзинкою інтер’єру. Керуйте найважливішими функціями автомобіля за допомогою сенсорних панелей управління, навіть не відволікаючись від керма.

  MBUX

  MBUX
  MBUX трансформує ваші мультимедійні можливості. Вона легко керується голосом або дотиком і легко інтегрується у ваше цифрове життя. Завдяки можливості налаштування різних стилів відображення MBUX вдосконалюється з кожною поїздкою, інтелектуально підлаштовуючись під особисті вподобання кожного водія.

  "Прозорий" капот

  MBUX
  Коли ви рухаєтеся бездоріжжям, ви маєте можливість віртуально спостерігати за простором безпосередньо перед автомобілем. Таким чином, ви можете впевнено та безпечно оминати будь-які перешкоди, в тому числі й на пересіченій місцевості. Капот, визначений за зображеннями з камер, виглядає прозорим на мультимедійному дисплеї. Завдяки цьому візуалізація шляху попереду допомагає вибрати найбільш зручний напрямок руху.

  Підсвічування вентиляційних отворів

  Підсвічування вентиляційних отворів
  Вентиляційні отвори з підсвіткою змінюють атмосферу салону за допомогою яскравого відображення 64 кольорів, щоб кожна поїздка відчувалася неповторною та відповідала вашому настрою.

  Поручень на панелі приладів для пасажира переднього сидіння

  Підсвічування вентиляційних отворів
  Розташований на панелі приладів культовий поручень Mercedes-Benz G-Клас для пасажира на передньому сидінні, забезпечує додаткову безпеку на складних ділянках, адже розроблений безпосередньо для ризикованих подорожей по бездоріжжю.