Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий GLC Coupé

  Відео про дизайн


  Дизайн нового GLC купе

  Чуттєво ясний: дизайн нового Mercedes-Benz GLC купе вражає чіткими лініями, динамічними пропорціями і спортивною елегантністю.

  Дізнайтеся більше про дизайн нового GLC купе від Mercedes-Benz. Спортивна елегантність купе у поєднанні з потужною презентабельністю позашляховика. Також доступний як плагін-гібрид.

  Дизайн нового GLC купе.

  Екстер'єр


  Головні особливості екстер'єру нового GLC купе

  Від широкого стандартного оснащення до варіанту AMG Line: новий Mercedes-Benz GLC купе вражає своїм власним характером, спортивним і елегантним до останньої деталі.

  Нова передня частина зі спортивною радіаторною решіткою та візерунком Mercedes-Benz

  Нова передня частина зі спортивною радіаторною решіткою та візерунком Mercedes-Benz.
  Фари підкреслюють ширину хромованої решітки радіатора і поєднують потужні пропорції позашляховика з типовими для купе деталями.

  Світлодіодні фари High Performance

  Світлодіодні фари High Performance
  Завдяки повністю світлодіодним технологіям, серійні світлодіодні фари High Performance забезпечують покращену оглядовість та видимість.

  Великий панорамний розсувний люк

  Великий панорамний розсувний люк
  Вперше великий панорамний розсувний люк, що заливає салон світлом, також доступний в GLC купе.

  Інтер'єр


  Інтер'єр нового GLC купе

  Інтер'єр виконаний за високими стандартами і підкреслює спортивну елегантність нового GLC купе завдяки плавним формам і вишуканим матеріалам. Оббивка зі штучної шкіри ARTICO або найякіснішої шкіри наппа, сенсорний дисплей і акустична система об'ємного звучання Burmester®, вражають всі органи чуття.

  Багатофункціональне спортивне рульове колесо, оздоблене шкірою Наппа

  Багатофункціональне спортивне рульове колесо, оздоблене шкірою Наппа
  Багатофункціональне спортивне кермо з динамічної комплектації має діаметр 370 мм. Так воно виглядає ще більш спортивним. Практичні панелі управління на горизонтальних спицях рульового колеса були змінені і безшовно інтегровані у поверхню. Тактильні сенсори полегшують керування.

  Мультимедійна система MBUX з центральним дисплеєм діагоналлю 30,2 см (11,9")

  Багатофункціональне спортивне рульове колесо, оздоблене шкірою Наппа
  Центральний дисплей з рідкокристалічною технологією комфортно реагує на дотики. Ви також можете керувати тут опціональними сервісами потокової передачі музики та службами "Розумний дім". Розташована нижче панель перемикачів містить додаткові функції, такі як регулювання гучності, аварійний попереджувальний сигнал та сканер відбитків пальців для різних збережених профілів.

  Ексклюзивна акустична система об'ємного звучання Burmester®

  Ексклюзивна акустична система об'ємного звучання Burmester®
  Насолоджуйтесь вишуканим звуком Burmester® у вашому GLC купе: п'ятнадцять динаміків преміум-класу забезпечують вражаюче, блискуче об'ємне звучання і можуть бути вільно налаштовані для передніх і задніх сидінь. Завдяки високоякісному виконанню, звукова система з її технічними перевагами є ще й візуальною принадою.

  Оснащення


  Особливості оснащення нового GLC купе

  Оснащення нового GLC купе не залишає бажати кращого. Завдяки центральному дисплею, нахиленому в бік водія, проєкційному дисплею та різноманітним програмам водіння, ви завжди маєте огляд і все під контролем.

  Мультимедійна система MBUX з центральним дисплеєм

  Мультимедійна система MBUX з центральним дисплеєм
  З новим MBUX ваш досвід водіння стане ще кращим завдяки цифровим мережевим технологіям. Сенсорний дисплей, нахилений у бік водія, дозволяє інтуїтивно та зручно керувати багатьма важливими функціями автомобіля. Завдяки індивідуальним профілям користувачів MBUX зберігає під рукою ваші улюблені радіостанції, списки відтворення або навігаційні маршрути.

  Проєкційний дисплей

  Проєкційний дисплей
  Проєкційний дисплей перетворює лобове скло на цифрову приборну панель, показуючи вам віртуальне зображення, що майорить над капотом. Тож ви можете, не відводячи погляду, стежити за важливою інформацією, такою як швидкість, обмеження швидкості, попередження та навігаційні вказівки.

  Пакет ENERGIZING Plus

  Пакет ENERGIZING Plus
  Цей пакет включає різноманітні преміум-функції для вашого гарного самопочуття та тривалої бадьорості за кермом. Серед іншого, індивідуально налаштовані сидіння з підігрівом та функцією масажу, комфортна підсвітка та кондиціонер допоможуть вам залишатися бадьорим та розслабленими під час подорожі.

  Система PRE-SAFE®

  Система PRE-SAFE®
  Система PRE-SAFE® може виявити загрозу небезпеки і зіткнення та ініціювати захисні заходи для пасажирів автомобіля. У разі загрози бокового зіткнення система PRE-SAFE® Impulse Side (елемент пакету допоміжних систем Plus) зміщує пасажирів всередину автомобіля. Це може зменшити ушкодження при ударі.[1]

  AIRMATIC з системою підрулення задніх коліс (опціонально доступно з технічним пакетом)

  AIRMATIC з системою підрулення задніх коліс (опціонально доступно з технічним пакетом)
  Система AIRMATIC з безступінчастим регулюванням амортизації забезпечує особливо комфортні характеристики кочення, а шасі автоматично адаптується до різних умов навантаження. Динамічне управління задньою віссю з кутом повороту до 4,5° забезпечує більшу маневреність і спритність автомобіля, наприклад, під час паркування.

  Програма водіння DYNAMIC SELECT для бездоріжжя

  Програма водіння DYNAMIC SELECT для бездоріжжя
  Одним дотиком пальця ви можете обрати в DYNAMIC SELECT нову програму для позашляхового водіння. Тягове зусилля, регулювання гальм і параметри приводу змінюються і забезпечують підвищене задоволення від водіння в умовах бездоріжжя. Плагін-гібрид в режимі бездоріжжя рухається переважно на електротязі (з можливістю перемикання на двигун внутрішнього згоряння).

  Plug-in hybrid


  Обирайте новий GLC купе з технологією Plug-in Hybrid

  Новий GLC купе з плагін-гібридною технологією поєднує в собі великий запас ходу двигуна внутрішнього згоряння з динамікою і ефективністю електродвигуна. Завдяки ще більшій електричній потужності, підвищеній ефективності та скороченому часу заряджання ви можете отримати ще більше задоволення від водіння: без викидів CO2 в центрі міста, зручно на ґрунтових дорогах та з комфортом під час тривалих подорожей.

  GLC Coupé Plug-in Hybrid

  До

  131 км

  Запас ходу (WLTP)[1]

  До

  30 хвилин

  Час заряджання*

  До

  0,5 л/100 км

  * Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 300 A.
  Mercedes-Benz GLC 300 e 4MATIC Coupé: WLTP: витрата палива у комбінованому циклі: 0,6‒0,5 л/100 км; викиди CO₂ у комбінованому циклі: 15‒11 г/км; витрата електроенергії (змішаний цикл): 22,4‒20,2 кВт*г/100 км.;
  Mercedes-Benz GLC 400 e 4MATIC Coupé: WLTP: витрата палива у комбінованому циклі: 0,6-0,5 л/100 км; викиди CO₂ у комбінованому циклі: 15,0-11,0 г/км; витрата електроенергії (змішаний цикл): 22,4-20,2 кВт*г/100 км.;
  Mercedes-Benz GLC 300 de 4MATIC Coupé: WLTP: витрата палива у комбінованому циклі: 0,5‒0,4 л/100 км; викиди CO₂ у комбінованому циклі: 13‒10 г/км; витрата електроенергії (змішаний цикл): 22,7‒20,3 кВт*г/100 км