Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий GLS

  Відео про дизайн


  Дизайн нового GLS

  Дизайн нового GLS
  Особливості дизайну в екстер'єрі та інтер'єрі.

  Екстер'єр


  Екстер'єр нового GLS

  Вражає своїми розмірами і надихає сучасним дизайном: новий GLS привертає увагу, і не тільки на дорозі. Світлодіодні фари MULTIBEAM[1] випромінюють чисту елегантність, а його нова передня частина, задні ліхтарі та великі легкосплавні диски надають йому потужної презентабельності - як на дорозі, так і на бездоріжжі. Дізнайтеся більше про його особливості екстер'єру.

  Завдяки новій передній частині GLS справляє переконливе перше враження: сучасний передній бампер з виразною, збільшеною радіаторною решіткою з чотирма ламелями в сріблястому хромі втілює сильний характер позашляховика і його естетичну елегантність.
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  /

  MULTIBEAM LED

  MULTIBEAM LED
  Надзвичайне сяйво: фари з технологією MULTIBEAM LED[1] є не лише частиною розкішного екстер'єру GLS, але й якнайкраще освітлюють ваше поле зору. Завдяки індивідуально керованим світлодіодам фари можуть реагувати на різні дорожні ситуації - чи то на поворотах, чи то на бездоріжжі.

  Легкосплавні диски розміром 23 дюйми

  Легкосплавні диски розміром 23 дюйми
  Куди б не вела вас подорож, легкосплавні диски розміром до 23 дюймів[1] в GLS стануть привабливим та елегантним компаньйоном. Зокрема, зображені тут поліровані легкосплавні диски AMG є справжньою родзинкою дизайну, яка під час кожної поїздки вражає учетверо сильніше.

  Панорамний дах зі зсувним люком

  Панорамний дах зі зсувним люком
  Панорамний розсувний люк [1] в GLS дозволяє відчути себе трохи ближче до неба. Він не тільки надає вам додаткову можливість вентиляції в теплі дні, але й щедро наповнює весь салон природним денним світлом і надає інтер'єру яскравої атмосфери.

  Інтер'єр


  Інтер'єр нового GLS

  Пригоди із комфортом: інтер'єр GLS поєднує в собі такі елементи дизайну позашляховика, як характерні ручки на центральній консолі, з інноваціями на зразок керма у новому виконанні. Широкоформатний дисплей передньої панелі з мультимедійною системою MBUX забезпечує найкращу зручність керування під час кожної поїздки: чітко, швидко та ефективно. Відчуйте, що таке ексклюзивність завдяки сучасній комфортній підсвітці.[1]
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  /

  Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону

  Мультимедійна система MBUX High-End у задній частині салону
  Просто вирішуйте самостійно: із розважальною системою MBUX для пасажирів задніх сидінь,[1] ви можете скласти програму подорожі за власним бажанням. Сенсорні екрани з високою роздільною здатністю забезпечують прямий доступ до Інтернету та телефонії, а також до мультимедійної та навігаційної систем.

  Універсальне багажне відділення


  Універсальне багажне відділення
  Більше простору для пригод: GLS має багажний простір об'ємом до 2400 літрів. Спинки сидінь другого та третього ряду складаються окремо чи разом одним натисканням кнопки. Крім того, задню частину можна дуже легко опустити.

  Нове рульове колесо


  Нове рульове колесо
  Інноваційна зручність керування у поєднанні з вишуканим матеріалом: нове кермо GLS - справжній багатогранний талант.[1] Ергономічно розташовані сенсорні кнопки управління дозволяють інтуїтивно керувати навігацією, телефонією, швидкістю та розвагами. Отже, у вас все під контролем - не відриваючи рук від керма.

  Оснащення


  Особливості оснащення нового GLS

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для GLS, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.

  MBUX останнього покоління

  Завдяки останньому поколінню телематики MBUX інформаційно-розважальна система в GLS зробила великий стрибок у майбутнє як з точки зору апаратного, так і програмного забезпечення. Поряд з більшою обчислювальною потужністю і поліпшеним розпізнаванням мови, розташування і зовнішній вигляд додатків також були ще краще адаптовані до ваших потреб.

  Пакет допоміжних систем

  Пакет допоміжних систем забезпечує максимальний комфорт і безпеку на шляху до автономного водіння і перетворює ваш Mercedes-Benz на надійного партнера. Однією з особливостей є активна система допомоги в заторах, яка може помітно зменшити навантаження на вас під час руху по автомагістралі в щільному трафіку із частими зупинками.[1]

  Сервоприводне закривання дверей

  Закривання дверей ще ніколи не було таким комфортним і м'яким: за допомогою серводвигунів передні та задні двері вашого автомобіля замикаються майже безшумно. Вам потрібно лише щільно прикрити двері - все інше ваш автомобіль зробить за вас.

  Система PRE-SAFE® system

  Система PRE-SAFE® використає час замість вас у разі загрози аварії. Різноманітні заходи зможуть зменшити стресові наслідки, що при цьому виникають. Інноваційна функція PRE-SAFE® Sound генерує шум з динаміків, викликаючи природний захисний рефлекс у органах слуху. Це зберігає внутрішнє вухо через послаблення шуму від аварії.

  E-ACTIVE BODY CONTROL

  Упевнені ходові якості в будь-якій ситуації: система E-ACTIVE BODY CONTROL[1] являє собою синтез комфорту, точності та динаміки - у поєднанні з унікальними позашляховими якостями. Відчуйте преміальну якість сучасного повністю активного шасі, яке компенсує поздовжній, поперечний крен та удари кузова. На будь-яких дорогах і бездоріжжі. В хороших і поганих дорожніх умовах.