Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий Mercedes-Maybach EQS SUV

  до

  600 км[1]

  електричний запас ходу (WLTP)[1]

  до

  31 хв

  час зарядження до 80%[2]

  до

  220 км

  запас ходу після 15 хвилин заряджання

  до

  484 кВт

  потужність[3]
  [1] Значення щодо витрати електроенергії та запасу ходу є попередніми. Вони отримані в результаті внутрішніх вимірів відповідно до вимог методики сертифікації WLTP. Підтверджених значень від офіційної випробувальної організації наразі немає. Допускаються відхилення від кінцевих значень.
  [2] Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 500 А.
  [3] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  Технологія EQ


  Розкіш майбутнього: перший повністю електричний Mercedes-Maybach EQS SUV

  Ми представляємо повністю електричний позашляховик з розкішшю і комфортом Maybach і привносимо типову ексклюзивність бренду в епоху електрики: новий Mercedes-Maybach EQS SUV відкриває нову главу в найвищому сегменті "люкс". Комбінація електроприводу, режимів руху, допоміжних систем, функцій управління акумулятором і запасом ходу, стратегій рекуперації та навігації з функцією Electric Intelligence встановлює нові стандарти для найвимогливіших клієнтів.

  Архітектура платформи EVA

  Electric Vehicle Architecture в Mercedes-Maybach EQS SUV забезпечує широкий діапазон максимальної сумарної потужності приводу. Автомобіль оснащений повністю регульованим електричним повним приводом 4MATIC, який безперервно розподіляє крутний момент між передньою і задньою осями в залежності від ситуації на дорозі.

  Зелена енергія: Green Charging

  Завдяки Mercedes me Charge[1] зарядка вашого Mercedes-Maybach EQS SUV стає більш екологічною. Сертифікати походження гарантують, що весь струм, спожитий клієнтами Mercedes me Charge, буде компенсований в мережі з відновлюваних джерел енергії.

  Акумулятор

  Новий Mercedes-Maybach EQS SUV оснащений вдосконаленою літій-іонною високовольтною батареєю в модульному виконанні та має сертифікат акумулятора від Mercedes-EQ, що гарантує продуктивність до 10 років або до 250 000 кілометрів пробігу.

  Інтелектуальна стратегія експлуатації

  Щойно активовано навігацію з функцією Electric Intelligence, система інтелектуального терморегулювання забезпечує оптимальну температуру акумулятора на момент зарядки шляхом попереднього обігріву або охолодження для ефективного та швидкого заряджання.

  Оснащення


  Головні особливості оснащення нового Mercedes-Maybach EQS SUV

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для нового Mercedes-Maybach EQS SUV, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.


  Мультимедіа

  Навігація MBUX Premium (у перспективі для України)

  Навігація MBUX Premium (у перспективі для України)

  Завдяки навігації MBUX Premium[4] ви дістанетесь до місця призначення швидко і будете повністю поінформовані. При цьому ви можете покластися на актуальні картографічні дані*, включаючи вид із супутника, точну інформацію про дорожній рух у режимі реального часу* та швидке прокладання маршрутів онлайн*. Інтелектуальні мережеві функції також роблять вашу подорож безпечнішою.

  Асистент MBUX в інтер'єрі

  Асистент MBUX в інтер'єрі
  Асистент MBUX в інтер'єрі підтримує керування, реагуючи на мову тіла. Якщо руки наближаються до дверей, він інтерпретує це як бажання вийти з автомобіля і попереджає, якщо виявлено ризик зіткнення. Напрямок руху вашої голови визначає, яке зовнішнє дзеркало ви хочете відрегулювати. Ви також можете керувати функціями освітлення за допомогою звичайних рухів рук.

  ТВ-тюнер

  ТВ-тюнер

  ТВ-тюнер[5] перетворює ваш автомобіль на домашній кінотеатр. Стоїте ви в заторі чи робите перерву в дорозі, завдяки цифровому прийому сигналу ви та ваші пасажири можете насолоджуватися телебаченням у чудовій роздільній здатності на мультимедійному дисплеї.

  Проєкційний дисплей з доповненою реальністю MBUX (у перспективі для України)

  Навігація MBUX Premium (у перспективі для України)

  Щоб допомогти вам зорієнтуватися в складних дорожніх ситуаціях, доповнена реальність MBUX для навігації[3] об'єднує віртуальний світ з реальним. Технологія накладає графічні вказівки щодо навігації та дорожнього руху на зображення в реальному часі. Ви зможете дістатися до місця призначення швидко, безпечно та без стресу.

  [3,4] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
  [5] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Комфорт

  Попереднє кондиціювання

  Попереднє кондиціювання
  Насолоджуйтесь приємною температурою салону, як тільки сідаєте в автомобіль. Ваш Mercedes вчасно зігріє або охолодить його для вас. Для цього просто заздалегідь встановіть час відправлення і температуру - це зручно робиться в додатку Mercedes me.[1]

  ENERGIZING AIR CONTROL Plus

  ENERGIZING AIR CONTROL Plus
  Незамінний помічник не лише для алергіків: HEPA-фільтр ефективно знижує рівень забруднення повітря. Крім того, ENERGIZING AIR CONTROL Plus контролює якість повітря всередині та ззовні і показує результат в MBUX. Залежно від виміряного значення ваш Mercedes автоматично перемикається між режимами подачі свіжого та рециркуляції.

  Пакет AIR-BALANCE

  Пакет AIR-BALANCE
  Пакет AIR-BALANCE забезпечує індивідуальний аромат в інтер’єрі - відповідно до ваших особистих уподобань та настрою. Завдяки освіжаючій іонізації та фільтруванню зовнішнього та внутрішнього повітря, це також допомагає забезпечити покращену якість повітря та відчуття доброго самопочуття.

  Пакет ENERGIZING Plus

  Пакет ENERGIZING Plus
  Комфорт для всіх органів чуття: цей пакет поєднує в собі широкий спектр преміум-функцій з інноваційним інтелектом. Ваш Mercedes може цілеспрямовано збадьорити і побалувати вас - для більш тривалої енергійності за кермом і надзвичайно приємної подорожі. З різноманітними програмами комфорту та привабливими додатковими опціями, такими як багатоконтурні сидіння.

  Ключ автомобіля

  Ключ автомобіля
  Ключ автомобіля чорного глянцевого кольору з декоративною рамкою в глянцевому хромі.

  Безпека

  Паркувальний пакет з функціями дистанційного паркування

  Ключ автомобіля
  Додаток паркувального сервісу: в майбутньому з його допомогою ви зможете вийти з автомобіля чи сісти в нього, знаходячись поза межами паркомісця - система автоматично скерує ваш Mercedes для заїзду і виїзду з парковки. Ви спостерігаєте за процесом паркування ззовні та можете керувати ним через смартфон. Таким чином, паркування стає набагато спокійнішим і дозволяє також уникнути дрібних пошкоджень при відкриванні дверей.[2]

  Задні подушки безпеки

  Задні подушки безпеки
  Інноваційні повітряні подушки роблять задню частину салону ще безпечнішою. Задні подушки безпеки інтегровані в спинки передніх сидінь і спрацьовують у разі сильного лобового зіткнення. Вони м'яко розгортаються і захищають пристебнутих ременями пасажирів на задніх зовнішніх сидіннях від контакту з передніми сидіннями. Таким чином значно зменшується навантаження на голову та шию.

  Система захисту автомобіля GUARD 360° Plus

  Система захисту автомобіля GUARD 360° Plus
  Захист автомобіля GUARD 360° Plus* забезпечує всебічний контроль простору навколо автомобіля. Завдяки протиугінній сигналізації та екстреній деактивації ключів[1], ви можете діяти швидко. Система виявлення зіткнення[1] проінформує вас через додаток. Крім того, сервіс "Допомога при угоні автомобіля"* збільшує шанс повернути вашу власність.
  [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.
  [2] Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.


  Комфорт руху

  Система підрулення задніх коліс

  Система підрулення задніх коліс
  Із серійною системою підрулення задніх коліс на 4,5° ви отримуєте три переваги: підвищену стійкість автомобіля, значно більшу динаміку і поліпшену маневреність - наприклад, при паркуванні. Для цього задні колеса в залежності від швидкості руху повертаються в протилежному або в тому ж напрямку, що й передні. За допомогою опціональної системи підрулення задніх коліс задні колеса можна повертати на 10 градусів[1]. Це значно зменшує діаметр розвороту. Під час маневрування ваш автомобіль здається майже таким же спритним, як і компактний автомобіль. Тоді як при русі з високою швидкістю ви в повній мірі можете насолоджуватися перевагами довгої колісної бази.

  Пакет допоміжних систем Plus

  Пакет допоміжних систем Plus
  Надійно та безпечно доставить вас до пункту призначення: завдяки сучасним, інтелектуально поєднаним у мережу системам датчиків ви насолоджуєтеся різноманітними перевагами частково автономного руху. Численні допоміжні системи підтримують вас в залежності від ситуації, попереджають у випадку загрози зіткнення і при необхідності активно вступають в дію - для безпеки всіх учасників руху.[2]

  AIRMATIC

  Пакет допоміжних систем Plus
  Пневматична підвіска AIRMATIC забезпечує неперевершений комфорт руху навіть на складних поверхнях. Рівень кузову автомобіля змінюється залежно від швидкості. Це може збільшити запас ходу при швидкісній їзді. Практичне рішення: автоматична система регулювання рівня кузова залежно від навантаження. Одним натисканням кнопки ви також можете збільшити дорожній просвіт на 25 мм.
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  [2] Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

  Екологічність


  Майбутнє повністю електричного автомобіля - за Maybach

  Новий Mercedes-Maybach EQS SUV відкриває нову главу в історії транспорту: поєднання інноваційних технологій та імпозантного дизайну Maybach виводить повністю електричний автомобіль на новий рівень розкоші. Елегантний інтер'єр виконаний з екологічних матеріалів, таких як шкіра рослинного дублення, яка тут використовується вперше. Інтелектуальні інновації допомагають зробити водіння більш енергоефективним без втрати рівня комфорту.

  Дерев'яні елементи оздоблення та екологічна шкіряна оббивка

  Дерев'яні елементи оздоблення та екологічна шкіряна оббивка
  Вражаюче елегантний інтер'єр Mercedes-Maybach EQS SUV вперше включає в себе шкіру, оброблену методом рослинного, тобто екологічно чистого, дублення. Разом з дерев'яними елементами оздоблення, характерними для Maybach, це новий стандарт в сегменті "люкс" повністю електричних автомобілів.

  Екологічне виробництво та використання акумуляторів

  Екологічне виробництво та використання акумуляторів
  Батареї для Mercedes-Maybach EQS SUV виробляються локально і є частиною комплексного підходу Mercedes-Benz до життєвого циклу акумуляторів: повторне використання, відновлення та утилізація.

  Чисте вуглецево-нейтральне виробництво

  Чисте вуглецево-нейтральне виробництво
  Mercedes-Benz покладається на три чіткі керівні принципи: використання "зеленої" електроенергії, впровадження сталого теплопостачання та постійна оптимізація енергоефективності.

  Cерія Night

  Чисте вуглецево-нейтральне виробництво


  Mercedes-Maybach EQS SUV серії Night


  Позашляховик Mercedes-Maybach EQS серії Night вражає своєю неперевершеною спортивністю та таємничою елегантністю. Вибрані деталі з оздобленням з темного хрому та чорного кольору, особливі кольори оббивки та оздоблення, унікальні контрасти, а також чудова обробка країв надають лінії обладнання ексклюзивного вигляду. Відкрийте для себе індивідуальний напрочуд виразний дизайн.