Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий CLA Shooting Brake

  Отримати пропозицію

  Відео про дизайн


  Дизайн нового CLA Shooting Brake.

  Дизайн нового CLA Shooting Brake.

  Екстер'єр


  Екстер'єр нового CLA Shooting Brake.

  Серед особливостей екстер'єру нового Mercedes-Benz CLA Shooting Brake можна виділити лакове покриття "спектральний синій металік", нові варіанти дизайну колісних дисків, а також новий дизайн переднього і заднього бампера. За допомогою різних лінійок комплектації ви також можете надати своєму автомобілю індивідуальний стиль - від широкої стандартної комплектації до Progressive та AMG Line.
  /
  На зображенні Mercedes Benz CLA-Shooting Brake
  Нові легкосплавні диски
  На зображенні Mercedes Benz CLA-Shooting Brake
  Новий дизайн передньої частини
  На зображенні Mercedes Benz CLA-Shooting Brake
  Новий дизайн задньої частини
  На зображенні Mercedes Benz CLA-Shooting Brake
  Фари в новому дизайні

  Інтер'єр


  Інтер'єр нового CLA Shooting Brake.

  Вже в стандартній комплектації інтер'єр нового Mercedes-Benz CLA Shooting Brake пропонує безліч родзинок з унікальною архітектурою салону і широкоформатним дисплеєм передньої панелі. Для індивідуалізації сидінь, оббивки і інших елементів на додаток до стандартного оснащення пропонуються лінійки комплектації Progressive і AMG.

  Широкоформатний дисплей передньої панелі

  Широкоформатний дисплей передньої панелі
  Діагональ центрального мультимедійного дисплея тепер становить 26 см (10,25") в стандартній комплектації. У поєднанні з опціональним повністю цифровим дисплеєм панелі приладів розміром 26 см (10,25"), об'єднаним під єдиною суцільною скляною поверхнею, кокпіт водія набуває вражаючого широкоформатного вигляду.

  Оновлена центральна консоль

  Оновлена центральна консоль

  Новий дизайн робить центральну консоль ще більш упорядкованою та надає більше місця для зберігання речей. По-новому розташовані елементи управління інтуїтивно зрозумілі та доступні в будь-який момент. [1]

  [1] Зображений на фото сканер відбитків пальців (додаткова опція), як очікується, буде доступний не раніше XX/2023 року і лише на окремих ринках.

  Двері багажного відділення EASY-PACK

  Двері багажного відділення EASY-PACK
  По-справжньому практично: двері багажного відділення EASY-PACK відчиняються і закриваються за допомогою електроприводу, що робить завантаження та розвантаження багажного відділення ще комфортнішим. Процес відкривання або закриття зручно запускається натисканням кнопки, його в будь-який момент можна перервати повторним натисканням.

  Комфорт завантаження та завантаження

  Комфорт завантаження та завантаження
  Практично для повсякденного використання: спинки задніх сидінь, що складаються, збільшують об'єм багажника до 1364 літрів, а задні ліхтарі, що складаються з двох частин, полегшують завантаження великогабаритного багажу. Безконтактне відкриття багажника за допомогою HANDS-FREE ACCESS також робить завантаження та розвантаження вашого CLA Shooting Brake зручним.

  Аудіосистема Burmester® з об'ємним звуком Dolby® Atmos

  Аудіосистема Burmester® з об'ємним звуком Dolby® Atmos
  З 12 динаміками і потужністю системи 590 Вт ви відчуєте більшу продуктивність і ексклюзивність, в тому числі завдяки легендарному звуку Burmester®. Динаміки з елегантними написами створюють першокласний об'ємний звук, який можна оптимізувати окремо для передніх і задніх сидінь. Ви також можете відтворювати музику в якості Dolby® Atmos.

  Нові комфортні сидіння

  Нові комфортні сидіння
  Максимальний комфорт є стандартом для нового CLA Shooting Brake. В комплектації AMG Line ви отримуєте спортивні сидіння з оптимізованою бічною підтримкою та інтегрованими підголівниками - опціонально в одному з нових варіантів оббивки зі штучної шкіри ARTICO / мікрофібри MICROCUT "коричневий байа" або зі штучної шкіри ARTICO "сіра шавлія". У стандартній комплектації ви отримаєте високоякісні комфортні сидіння з новою, тривимірно обробленою тканиною, переробленою з ПЕТ-пластику.

  Варіанти двигунів


  Системи приводу нового CLA Shooting Brake.

  Лінійка двигунів нового Mercedes-Benz CLA Shooting Brake пропонує широкий вибір бензинових і дизельних двигунів, а також плагін-гібридний варіант, з діапазоном потужності від 100 кВт[1] до 165 кВт[1]. Серійно всі моделі оснащуються автоматичною коробкою передач 8G-DCT або 7G-DCT. Для підвищення ефективності і, таким чином, зменшення споживання палива, у всіх бензинових двигунах тепер використовується технологія 48В, яка, з одного боку, забезпечує роботу стартер-генератора з ремінним приводом, а з іншого боку, протягом певного часу забезпечує додаткову потужність і крутний момент.

  [1] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  CLA 250 e Shooting Brake.

  До

  80 км

  Запас ходу (WLTP)

  від

  25 хвилин

  Час заряджання на станціях швидкого заряджання*

  1.1 - 0.8 л/100 км кг

  * Час заряджання в діапазоні 10–80 % від повної зарядки з використанням станції швидкої зарядки постійного струму з напругою живлення 400 В, мінімальним струмом 500 А.

  Оснащення


  Особливості оснащення нового CLA Shooting Brake.

  Дізнайтеся більше про інше доступне оснащення для нового CLA Shooting Brake, в тому числі з категорій мультимедіа, асистент-систем та комфорту і безпеки.
  [1] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.

  MBUX останнього покоління [1]

  З появою останнього покоління нашої мультимедійної системи MBUX інтер'єр CLA Shooting Brake стає ще більш цифровим та інтелектуальним. LCD-екрани дозволяють інтуїтивно керувати функціями автомобіля голосом, дотиком або жестами, при цьому система щоразу потроху навчається. Зовнішній вигляд дисплеїв можна індивідуалізувати за допомогою трьох стилів відображення та трьох режимів (Навігація, Допомога, Сервіс).

  Системи допомоги водієві

  Завдяки ще більш вдосконаленим системам допомоги при керуванні в CLA ви можете спокійно та безпечно дістатися до місця призначення - наприклад, за допомогою активної системи контролю дистанції DISTRONIC та активного асистента екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді поворотів та перехресть. Оновлений активний асистент контролю смуги руху пропонує ще більше комфорту завдяки тому, що замість колишнього втручання системи ESP® тепер можливе втручання в рульове управління.[1]

  [1] Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.

  Системи паркування

  Паркувальні системи останнього покоління допомагають заїжджати та виїжджати з паркувальних місць переднім і заднім ходом, як вздовж, так і впоперек дороги. Вони дозволяють виявляти паркувальні місця поблизу, забезпечують круговий огляд на 360° та вибір різних варіантів паркування. При виїзді заднім ходом з паркувального місця система може додатково попереджати про рух транспорту у поперечному напрямку.[1]
  [1] Наші системи допомоги водієві та системи безпеки є допоміжними засобами і не звільняють вас від відповідальності як водія. Дотримуйтесь вказівок в інструкції з експлуатації та описаних в ній системних обмежень.