Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Дизайн

  Спортсмен у найкращій формі.

  Відео про дизайн


  Ніколи не припиняйте вдосконалюватися

  Позиція купе C-Класу: ніколи не зупинятися на досягнутому і кожен раз доводити силу своїх інновацій.
  Some text

  Екстер'єр


  C-Клас у своїй найспортивнішій формі

  Купе C-Класу вражає ідеально «тренованим» кузовом. Динамічні лінії та чіткі, м'язисті поверхні на всі сто відсотків свідчать про спортивний дизайн купе. Створені зі стилем потужні елементи кузова, такі як новий бампер і серійна решітка радіатора з декором у формі діамантів надають ще виразнішого індивідуального характеру.

  /
  На зображенні Mercedes-Benz купе C-Класу, передній план збоку.
  Дизайн передньої частини купе C-Класу
  На зображені показано вид спереду купе Mercedes-Benz C-Класу.

  Решітка радіатора з декором у формі діамантів з зіркою Mercedes та з однією ламеллю

  На зображенні Mercedes-Benz купе C-Класу, задній план збоку.

  Задній бампер з дифузором

  Інтер'єр


  Найкращі умови для найвищої потужності

  У купе C-Класу вас очікують ідеальні умови тренування: сидіння з новою опціональною оббивкою кольору «Сіра магма» створюють спортивну атмосферу і сприяють спортивному стилю їзди. Декоративні елементи з крупнопористого ясена кольору «Антрацит» або крупнопористого дерева волоського горіха демонструють ексклюзивний стиль.

  /
  Зображення демонструє інтер'єр купе Mercedes-Benz С-Класу

  Фонова підсвітка салону з 64 кольорами

  На зображені показано декоративні елементи купе Mercedes-Benz C-Класу.

  Декоративні елементи з крупнопористого дуба кольору «Антрацит»

  На зображені показано систему сидінь купе Mercedes-Benz C-Класу.

  Сидіння купе з інтегрованими підголівниками

  Варіанти комплектації


  Спортивна елегантність або потужна AMG Line: вибір за вами

  /

  AMG Line

  На зображенні показано екстер'єр купе Mercedes-Benz C-Класу з AMG Line.

  Вражаюча стилізація купе AMG Line надає екстер'єру C-Клас спортивно-екслюзивних ноток. Таким чином ми створюємо чітке ствердження потужного дизайну. Технічні особливості пропонують вам відчутно більше задоволення від поїздки, оскільки динамічно збалансована спортивна підвіска зі спортивним керуванням зі змінним передавальним відношенням забезпечують підкреслено динамічну поведінку.

  Інтер'єр AMG Line надає вашому автомобілю більше спортивності візуально та на дотик. Таким чином ви робите заяву і з першого погляду показуєте, що вам важливо: до дрібниць динамічне та ексклюзивне середовище.

  Серійна комплектація

  Зображення демонструє екстер'єр купе Mercedes-Benz С-Класу з серійною комплектацією.

  Захоплюючий дизайн для справжніх емоцій: серійний екстер'єр переконує потужними стильними елементами: решіткою радіатора з декором у формі діамантів з однією ламеллю або сучасними світлодіодними фарами High Performance. Занижена ходова частина пропонує ідеальний баланс динаміки, комфорту та безпеки.

  Високоякісно обладнаний салон своєю мовою форм та вибором матеріалу втілює спортивний стиль життя. Особливостями є сидіння з інтегрованими підголівниками. Вони забезпечують зручне глибоке положення сидіння та ідеальну бічну підтримку – і таким чином чисту насолоду рухом.

  Дизайн-пакети обладнання


  Особливі пропозиції виключно для вас.

  /

  Пакет освітлення салону

  На зображенні показана комфортна підсвітка салону Mercedes-Benz купе C-Класу.
  Більше світла, більше атмосфери, краще орієнтування: пакет освітлення салону забезпечує більш комплексне пряме та фонове освітлення. Додаткові елементи освітлення створюють приємний настрій та полегшують водіння.

  Пакет Night

  На зображенні показана комфортна підсвітка салону Mercedes-Benz купе C-Класу.

  Більше індивідуальності - експресивний стиль. Пакет Night у поєднанні з AMG Line розставляє помітні акценти ексклюзивними чорними декоративними елементами дизайну. Вони підкреслюють спортивний характер та естетичну мову форм вашого автомобіля. Ідеально для індивідуалістів, які цінують вражаючий дизайн.

  Опціональне обладнання дизайну


  Налаштуйте своє особисте купе C-Класу

  /

  Світлодіоди MULTIBEAM

  Зображення демонструє фари MULTIBEAM LED Mercedes-Benz купе С-Класу.
  Для ідеальної видимості: адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM за допомогою індивідуально керованих світлодіодів швидко реагують на поточну дорожню ситуацію. Обмежене дальнє світло береже очі, не призводячи до засліплення інших учасників дорожнього руху. Дальнє світло ULTRA RANGE збільшує зону досягнення до надійного максимуму. Також поворотне світло оптимально освітлює поле огляду.

  Комфортна підсвітка салону

  Зображення демонструє інтер'єр Mercedes-Benz купе С-Класу з активною комфортною підсвіткою салону.

  Налаштуйте інтер'єр відповідно до ваших особистих уподобань або настрою. Активна комфортна підсвітка салону надає вам завдяки 64 кольорам практично необмежені можливості для світлового оформлення і має відповідний колір, що пасує до будь-якої ситуації.

  Повністю цифровий дисплей комбінації приладів

  Зображення демонструє повністю цифровий дисплей приладів Mercedes-Benz купе С-Класу.

  Повністю цифровий дисплей приладів зі стилями індикації «Класичний», «Прогресивний» та «Спортивний» дає вам можливість вирішити, яка інформація є для вас важливою і яким чином вона буде відображатися. Дисплей розміром 31,2 см (12,3") надає ідеальну чіткість зображення, яке можна дуже гарно зчитувати за всіх умов освітлення.

  designo


  Індивідуальність у своїй найкращій формі

  Купе C-Класу є справжньою іконою дизайну, що встановлює нові горизонти для свого класу. Завдяки опціональному обладнанню designo візуальний ефект і системи комфорту можна ще більш удосконалити та персоналізувати. Вражаючий вигляд лакофарбового покриття та незрівнянна естетика інтер'єру зачарують вас.

  Інтер'єр designo

  Найвищий комфорт та вишукана естетика стоять у центрі нашої філософії інтер'єру. Принцип фарбування designo надає салону вражаючу спортивну атмосферу з високоякісними деталями: ромбами, перфорацією і контрастними швами.

  Огляд інтер’єра designo:

  • Інтер’єр designo Бенгальський червоний/чорний

  Лаки designo

  Програма designo пропонує високоякісні лакофарбові покриття, що не мають аналогів. Вам лишається лише обрати між ефектним «металіком», шовковисто-матовими поверхнями magno та яскравими лакофарбовими покриттями з використанням першокласного дороговартісного пігменту. Байдуже, який колірний варіант ви виберете, у designo ви завжди знайдете правильний відтінок.

  Огляд лакофарбових покриттів designo:

  • designo яскравий діамантовий білий
  • designo червоний гіацинт металік
  • designo сірий селеніт magno

  Додаткова інформація


  С-Клас до найдрібніших деталей: