Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  Синтез динамічної спортивності та розкішного комфорту.

  Комфортне освітлення салону


  Фітнес на свіжому повітрі. Оздоровлення всередині

  Доберіться до своєї мети з комфортом: пакети ENERGIZING пропонують безліч способів розслабитися - наприклад, за допомогою музики, навколишнього освітлення або масажу сидінь. Всі функції пов'язані в пакети і можуть бути викликані індивідуально, у відповідності з вашими бажаннями і настроєм. Кожна програма покращує ваш стан і допомагає зменшити стрес.

  Особливості комфорту салону

  На зображенні показано інтер'єр у Mercedes-Benz купе Е-Класу.
  Салон нового купе E-Класу переконує плавними переходами, високоякісними матеріалами та відчуттям великого простору. Розкішний комфорт є стартовою точкою для усіх викликів дня.

  Комфортні сидіння

  На зображенні сидіння у Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  Впорайтеся з будь-яким шляхом. Пакет комфортних сидінь дає можливість обрати ергономічне положення сидіння для водія та переднього пасажира. Кількома простими операціями ви можете ідеально налаштувати сидіння для своєї спини. Особливий плюс комфорту: електропневматичне регулювання поперекової підтримки в 4 напрямках, що коригується відповідно до природних вигинів вашого хребта.

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®

  На зображенні показано динамік Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  Насолоджуйтеся високопродуктивними динаміками Burmester®. Високо розвинена компенсація шуму (VNC) динамічно коригує музику та звуки відповідно до ситуації руху, щоб забезпечити максимальну насолоду від музики у будь-який час.

  EASY-ENTRY

  На зображенні показано задню частину салону Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  Сідати легко. Механічна функція полегшення посадки і висадки для пасажирів дає можливість комфортно сідати у задню частину салону. При цьому спинки передніх сидінь відхиляються вперед, а саме сидіння можливо пересунути вперед.

  Цифрова передня панель


  Діджиталізація змінює все. Також ваш Mercedes

  /

  Доповнена реальність MBUX для навігації

  На зображенні показано зону органів управління у Mercedes-Benz купе Е-Класу.
  Віртуальна інформація про середовище на цифровій зоні органів управління допоможе вам при навігації: позначки, номера будинків та назви відображаються на мультимедійному дисплеї на реальному зображенні навколишнього середовища перед вами і полегшують орієнтування.

  Система допомоги в керуванні функціями салону MBUX

  На зображенні показано Mercedes-Benz купе Е-Класу.
  Познайомтеся з деталями. Система допомоги в керуванні функціями салону MBUX може розрізняти різні жести руками, навіть визначати, належать вони водієві чи передньому пасажиру. Так він забезпечує швидкий доступ до багатьох збережених функцій. Цілком інтуїтивно, не відводячи очі від дороги.

  Розширені функції MBUX

  На зображенні показано зону органів управління у Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  MBUX є інтелектуальним мовним асистентом Mercedes-Benz. Просто активуйте, промовивши "Агов, Мерседесе", і висловіть побажання – система знайде певні адреси, відтворить певні пісні або змінить характеристики автомобіля, як-от температуру повітря в салоні.

  Система MBUX

  Ваш автомобіль і ви – ідеальна команда.

  Відкрийте з MBUX новий спосіб взаємодії з вашим автомобілем.
  Простий, як ніколи раніше, та ідеально адаптований до ваших потреб.

  Особливості комфорту руху


  Провідний гравець

  Ви визначаєте, наскільки спортивним є нове купе E-Класу. Цілком просто - доторком пальця. DYNAMIC SELECT керує ходовими характеристиками нового купе E-Класу. Налаштування можуть бути: комфортні, спортивні, особливо спортивні, ефективні або цілком індивідуальні.

  /

  DYNAMIC BODY CONTROL

  На зображенні показана ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL у Mercedes-Benz купе Е-Класу.
  Максимальна рухливість та високий комфорт амортизації: ви вирішуєте, який стиль руху підходить для вашого дня. Система плавно коригує налаштування амортизації для кожного колеса окремо у поєднанні з характеристиками двигуна, коробки передач та рульового керування, та відповідно до ситуації руху, швидкості та стану дорожнього полотна.

  AIR BODY CONTROL

  На зображенні показана ходова частина AIR BODY CONTROL у Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  Так ніщо не виведе вас з рівноваги: система пневмопідвіски AIR BODY CONTROL забезпечує плавний рух на нерівних дорогах.

  9G-TRONIC

  На зображенні показана автоматична коробка передач 9G-TRONIC Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  9G-TRONIC завжди забезпечує оптимальний комфорт руху. Автоматична коробка передач має кілька програм, щоб підлаштовуватися під ваші потреби. За допомогою DYNAMIC SELECT можна обирати між програмами Comfort, ECO і Sport. Натискаючи кнопки ви відчуєте спортивно швидке перемикання передачі та динамічну потужність руху.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до ваших потреб

  /

  Система допомоги з управлінням функціями салону MBUX

  На зображенні показано Mercedes-Benz купе Е-Класу.
  Насолоджуйтеся комфортом бездоторкового керування: ця інноваційна система фіксує та тлумачить рухи рук. Обрані функції таким чином можна активувати буквально одним порухом. При цьому система може навіть визначати, належать вони водієві чи передньому пасажиру – таким чином ви досягаєте саме того меню, яким бажаєте керувати.

  Зсувний панорамний дах

  На зображенні зсувний панорамний дах у Mercedes-Benz купе Е-Класу.

  Відкритий чи закритий: зі зсувним панорамним дахом ви переживаєте захоплююче відчуття свободи і насолоджуєтеся приємним світлим середовищем у салоні. Також якщо дивитися ззовні, у великого зсувного люка є унікальний ефект, який надає екстер'єру легкості та ексклюзивності.

  Мультиконтурні сидіння для водія та переднього пасажира

  На зображенні мультиконтурні сидіння для водія та переднього пасажира в Mercedes-Benz купе E-Класу.

  Індивідуально спроектовані та розслабляючі: ці сидіння поєднують численні налаштування положень з ексклюзивними доповненнями для гарного самопочуття. Завдяки ергономічним деталям можливе ідеальне коригування положення сидіння: надувні бічні подушки забезпечують інтенсивну бічну підтримку. Приємний масажний ефект перетворює кожну поїздку у насолоду.

  Додаткова інформація


  Купе Е-Класу до найдрібніших деталей: