Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Характеристики

  Короткий огляд найважливіших даних та фактів про кросовер GLA.

  Альтернативний привід


  Відкрийте для себе перший GLA з технологією Plug-in-Hybrid

  Кросовер GLA з технологією Plug-in-Hybrid поєднує динаміку та ефективність електродвигуна з запасом ходу двигуна внутрішнього згоряння. Сумарна потужність системи 218 к. с.[1], а максимальний крутний момент 450 Нм[1]. Задоволення від динамічного водіння і придатність для повсякденного використання в однаковій мірі є центром уваги і доповнюють один одного новим захоплюючим чином. Електродвигун забезпечує додаткову потужність при прискоренні або дозволяє проїхати на одній тільки електричній тязі відстань до 70 кілометрів*, дозволяючи вам частину свого повсякденного маршруту проїжджати з нульовими викидами.

  * Дані наведені виходячи із випробувань за циклом NEDC. В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

  Споживання струму Mercedes-Benz GLA 250 e у комбінованому тестовому циклі: 16,1-15,5 кВт*год/100 км; витрата палива у комбінованому циклі: 1,8-1,6 л/100 км; викиди CO₂ у комбінованому циклі: 41-38 г/км.[1]

  [1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.

  Додаткова інформація


  Кросовер GLA до найдрібніших деталей: