Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Mercedes-Benz
  GLB

  Готовий до нових пригод

  Отримати пропозицію

  До

  224 к.с.

  Номінальна потужність


  1 805 літрів

  Об'єм багажного відділення

  До

  750 / 1800 кг

  З гальмом / без гальма

  До

  7 сидінь

  В салоні

  Mercedes-AMG GLB

  Відкрийте для себе Mercedes-AMG GLB

  Дизайн Mercedes-Benz GLB

  Екстер'єр


  Екстер'єр Mercedes-Benz GLB

  Mercedes-Benz GLB захоплює елегантним і водночас потужним силуетом і характерною задньою частиною. Переконайтеся у цьому самі.

  Світлодіодні фари MULTIBEAM LED

  Світлодіодні фари MULTIBEAM LED

  З 18 окремо регульованих світлодіодів у кожній фарі система освітлення MULTIBEAM LED забезпечує можливість безперервного використання далекого світла, не засліплюючи інших учасників руху. Система Intelligent Light System включає цілу низку різних функцій. До них відносяться, крім іншого, секційне дальнє світло, освітлення для міста, освітлення для заміських трас, головне освітлення під час руху автомагістралями, активне поворотне світло і освітлення виконуваного повороту.

  Панорамний дах зі зсувним люком

  Панорамний дах зі зсувним люком
  Як при відкритому, так і при закритому панорамному даху зі зсувним люком Ви відчуєте чудове почуття свободи і насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні. Навіть зовні великий зсувний люк справляє неповторне враження, оскільки надає екстер'єру автомобіля легкість та ексклюзивність.

  Виразний дизайн SUV

  Виразний дизайн SUV
  Ефектний дизайн SUV: накладки, декоративний захисний елемент бампера та рейлінги на даху.

  Екстер'єр Style

  Екстер'єр Style
  Завдяки лінії виконання Style Ваш автомобіль відрізняється від автомобілів у серійній комплектації як інтер'єром, так і екстер'єром. Зокрема, такі додаткові елементи, як 17-дюймові легкосплавні диски з оптимізованою аеродинамікою, а також ексклюзивні для цієї лінії оббивка сидінь та декоративний рядок.

  Екстер'єр Progressive

  Екстер'єр Progressive
  Лінія виконання Progressive значно підвищує привабливість автомобіля. Додаткова цінність, яку Ви бачите та відчуваєте. Насолоджуйтесь високоякісною технікою та унікальним, експресивним стилем SUV. До того ж, ця лінія відкриває подальші привабливі поєднання для оформлення інтер'єру та екстер'єру, наприклад з пакетом шкіряного оздоблення та пакетом Night.

  Екстер'єр лінії виконання AMG Line

  Екстер'єр лінії виконання AMG Line
  AMG Line посилює привабливий спортивний зовнішній вигляд Вашого автомобіля як зовні, так і зсередини. Особливі відмінні риси - стайлінг AMG і решітка радіатора із сотами у формі діаманта з одиною ламеллю. Спортивні сидіння гарантують максимальний комфорт, спортивне рульове колесо усічене в нижній частині та обтягнуте вишуканою шкірою наппа.

  Екстер'єр у серійній комплектації

  Екстер'єр у серійній комплектації
  GLB підкуповує своєю високою функціональністю навіть без додаткової комплектації. Прикладом тому служать задні сидіння, що складаються у співвідношенні 40/20/40, з регулюванням спинок і підлога багажного відділення, що регулюється по висоті. Високий рівень безпеки забезпечує активна система екстреного гальмування.