Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Дизайн

  Спортивний настільки, наскільки може бути 4-дверний
  автомобіль.

  Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 8,7-8,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 198-196 г/км[1]
  [1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.

  Екстер'єр


  Естетичний. Атлетичний

  Інтер'єр


  Як вдома навіть на межі можливостей

  MBUX


  Створіть емоційний зв'язок

  Автомобіль стає саме вашим індивідуальним транспортним засобом. Тому що розширені функції MBUX повністю адаптовані під вас. Скажіть «Привіт, Мерседес», і ваш MBUX чекатиме вашого бажання. Персональні профілі, функції прогнозів і точка доступу Wi-Fi повністю змінюють визначення терміна «цифрова мережа».
  /
  На зображенні показані розширені функції MBUX на мультимедійному екрані.

  Розширені функції MBUX

  Створіть емоційний зв'язок – автомобіль стає саме вашим індивідуальним транспортним засобом. Тому що розширені функції MBUX повністю адаптовані під вас. Скажіть «Привіт, Мерседес», і ваш MBUX чекатиме вашого бажання. Персональні профілі, функції прогнозів і точка доступу Wi-Fi повністю змінюють визначення терміна «цифрова мережа».
  На зображенні показана кабіна 4-дверного купе Mercedes-AMG GT з навігаційною системою доповненої реальності MBUX.

  Доповнена реальність MBUX для навігації

  Для максимальної оптимізації процесу їзди, навіть в складних умовах, система доповненої реальності для навігації об'єднує віртуальний світ з реальним. Сучасна функція відображає графічну навігацію та інформацію про трафік на реальному зображенні. Завдяки цьому ви доберетеся до місця призначення швидко, безпечно і без стресу.

  Зображення ілюструє роботу MBUX Interior Assistant.

  Асистент в керуванні функціями комфорту MBUX

  Насолоджуйтесь комфортом безконтактного управління: ця інноваційна система розпізнає і інтерпретує рухи ваших рук і долонь. Це означає, що ви можете активувати вибрані функції за лічені секунди. Система здатна розрізняти водія і переднього пасажира - так що ви точно потрапите в меню, яке хочете використовувати.

  Задня частина салону


  І тут попереду всіх. Навіть на другому ряду

  Три різні варіанти задніх сидінь

  Задня частина салону 4-дверного купе Mercedes-AMG GT пропонує найвищий комфорт. Поряд з окремими сидіннями та суцільним заднім диваном пропонуються також окремо складані сидіння з функціональною бізнес-консоллю. Роздільні комфортабельні сидіння додають салону ще більш розкішний вигляд і створюють в ньому вишукану атмосферу. На задніх місцях у пасажирів є доступ до різноманітних функцій інформаційних розваг та комфорту. Опціональна задня частина салону вищого класу пропонує різноманітні індивідуальні можливості налаштування та функції комфорту, такі як підстаканник з регулюванням температури, бездротова зарядка телефону і сенсорний екран. Функція складання сидінь додатково розширює обсяг багажника. Отже, в задній частині чотирьохдверного купе ви також займаєте перше місце.

  Пакети обладнання дизайну


  Створіть своє особисте 4-дверне купе Mercedes-AMG GT

  Є безліч можливостей надати вашому 4-дверному купе Mercedes-AMG GT цілком власного індивідуального почерку. Щоб трохи полегшити ваш вибір, ми поєднали наші найкращі комплектації AMG в унікальні пакети.
  /
  На зображенні показана передня частина 4-дверного купе Mercedes-AMG GT з пакетом зовнішнього стайлінгу V8.
  Пакет екстер'єру V8-Styling
  На зображенні 4-дверне купе Mercedes-AMG GT з пакетом екстер'єру AMG Night Package.

  Пакет екстер'єру AMG Night

  На зображенні показано 4-дверне купе Mercedes-AMG GT з пакетом AMG Night Package II.

  Пакет екстер'єру AMG Night II

  На зображенні показана задня частина 4-дверного купе Mercedes-AMG GT з пакетом аеродинаміки.

  Аеродинамічний пакет AMG

  На зображенні представлений вид збоку 4-дверного купе Mercedes-AMG

  Хром-пакет екстер’єру AMG

  На зображенні показаний вид ззаду Mercedes-AMG GT 53 4MATIC + 4-дверне купе з пакетом AMG Exterior Carbon-Fiber.

  Пакет екстер’єру AMG Carbon І та II

  Mercedes-AMG GT 43: витрата палива у комбінованому циклі: 8,6-8,3 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 196-189 г/км[1];
  Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 8,7-8,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 198-196 г/км[1];
  Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 8,7-8,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 198-196 г/км[[1]

  [1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.

  Опціональне обладнання дизайну


  Конфігуруйте свій власний Mercedes-AMG GT

  Карбоновий дах

  На зображенні показана дах з вуглецевого волокна 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.
  Дах з високотехнологічного вуглецевого волокна наочно демонструє ваше прагнення до максимальної продуктивності. Легкий і міцний матеріал з вуглецевого волокна, який широко використовується в світі автоспорту, створює додаткову спортивну родзинку свою характерною обробкою.

  Заднє тримісне сидіння

  На зображенні представлений інтер'єр 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

  3-місне заднє багатомісне сидіння робить ваш салон більш універсальним і перетворює ваш автомобіль в комфортабельний 5-місний. Додаткове повнорозмірне центральне сидіння також може служити підлокітником для задніх пасажирів. Практично: коли вам потрібно більше місця для перевезення речей, сидіння можна зручно скласти з багажника в пропорції 40:20:40.

  Декоративні елементи AMG з матового карбону

  На зображенні показані елементи обробки AMG з матового вуглецевого волокна на борту 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

  Декоративна вставка надає вашому салону індивідуального шарму. Вона гармонійно вписується в інтер'єр і створює при цьому захоплюючий контраст. Таким чином, вона підсилює і підкреслює дизайн інтер'єру. У той же час таке оздоблення салону є незмінним атрибутом якості ретельно продуманого продукту преміум-класу.

  Панорамний дах

  На зображенні представлено ​​панорамний дах 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

  З панорамним дахом ви створюєте особливо світлу привітну атмосферу в салоні. Скляний модуль простягається через усю поверхню даху та створює враження суцільної скляної поверхні від початку вітрового до кінця заднього скла. Від сильного сонячного випромінювання вас захистить сонцезахисна шторка з електроприводом.

  Підсвічування в стилі AMG

  На зображенні показаний світловий дисплей AMG на борту 4-дверного купе Mercedes-AMG GT.

  З новою проекцією логотипу ваш автомобіль додасть будь-якій поверхні справжній відтінок атмосфери перегонів. Проектори, встановлені в бічні пороги, відображають написи «AMG» на асфальті, щоб ви і ваші пасажири отримали правильний настрій вже перед поїздкою - це вигляди дуже привабливо, особливо в темряві.

  Додаткова інформація


  4-дверне купе Mercedes-AMG GT до найдрібніших деталей: