Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Історія

Дізнайтеся більше про зоряний час автомобільної історії.

50 років Mercedes-AMG


50 років Mercedes-AMG

50 років Mercedes-AMG

Півстоліття Driving Performance.

Висока потужність, ексклюзивність, насолода руху

AMG – ці три літери по всьому світу позначають максимальну автомобільну потужність, ексклюзивність, ефективність та високо динамічну насолоду від руху. Засноване Гансом Вернером Ауфрехтом та Ерхардом Мельхером підприємство святкує 2017 року свій 50-літній ювілей. Впродовж цієї половини століття Mercedes-AMG мало численні успіхи у мотоспорті та завдяки розробці унікальних автомобілів для доріг постійно підтверджувало своє положення успішної марки спортивних автомобілів та продуктивності, й робить це сьогодні більше, ніж будь-коли.

«Одна людина, один двигун»

Наше підприємство з Аффальтербаха знаходиться на міжнародній арені з видатною компетентністю щодо двигунів, яка стосується не лише розвитку, але й філософії «Одна людина, один двигун», з якою кожен мотобудівельник монтує трансмісію з характером мануфактури. З поставкою майже 100 000 автомобілів у 2016 році, при цьому понад 40 відсотків зростання та найбільшою кампанією моделі у історії підприємства, AMG розпочинає з рекордними показниками ювілейний рік.

Світовий успішний курс

«Зі своїм стратегічним портфелем розширення ви на курсі до успіху по всьому світу і можемо згадувати сенсаційний рік. 63-і моделі є, як завжди, нашим основним модельним рядом, якими захоплюються автолюбителі по всій земній кулі. Крім того наш повністю самостійно розроблений модельний ряд AMG GT виступає як представник сімейства, і при цьому підтверджується наша компетенція як марки спортивних автомобілів. Одночасно наше широке портфоліо стає основою для подальшого зростання.»

«У наших руках, не лише святкувати історію успіху AMG зараз, але й формувати разом у найзахопливіші часи історію автомобіля Performance у майбутньому»

Тобіас Моерс, голова керівництва Mercedes‑AMG GmbH.

Видатний сезон спорту клієнтів 2016 року

Загалом з 18 перемогами та 32 іншими підніманнями на подіум міжнародні команди клієнтів та Performance святкують сенсаційний сезон з новим Mercedes‑AMG GT3 у 2016 році. Уже відкриття сезону відзначене індивідуальною появою спортивного автомобіля GT3. У цілодобових перегонах на Нюрбургрінг наприкінці травня спортивний автомобіль GT3 мав найбільший успіх з моменту появи програми клієнтського спорту AMG: загальна перемога, поул-позиція, найшвидше коло перегонів, а також інші місця - друге, третє, четверте та шосте записано у книги історії мотоспорту.

Віхи історії марки Performance

Впродовж 50 років засноване Гансом Вернером Ауфрехтом та Ерхардом Мельхером підприємство здійснює мрії людей, захоплених продуктивністю. Свою першу майстерню вони заснували 1967 року на старому млині, «Конструкторське бюро – будівництво та дослідження для розвитку спортивних двигунів». 1971 року AMG 300 SEL 6.8 AMG від «Aufrecht und Melcher, Großaspach» у цілодобових перегонах на трасі Спа-Франкоршам здобув повністю несподівану перемогу у своєму класі та другий ранг у загальному сегменті.

Співробітництво з Mercedes-Benz почалося 1990 року. З C 36 AMG 1993 року на ринку з'явився перший автомобіль, розроблений на основі угоди співробітництва з Daimler-Benz. 2005 року Mercedes-AMG став стовідсотковим дочірнім підприємством Daimler AG і представив 2009 року Mercedes-Benz SLS AMG - перший автомобіль, повністю розроблений Mercedes-AMG. З SLS AMG GT3 AMG 2011 року натягнули тятиву у напрямку спортивних перегонів. У 2014 році було представлено Mercedes-AMG GT, 2015 року введено 43-ї моделі.