Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Спеціальна пропозиція на

Mercedes-Benz G-Class 2023 року випуску

Вигода 5%

Спеціальна пропозиція* діє на обмежену кількість автомобілів Mercedes-Benz G-Class (W463) з 06.06.2024 до 30.09.2024.

Спеціальні умови діють в офіційний дилерській мережі ПРАТ "Автокапітал" на всій території України за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій.

Якщо бажаєте дізнатись про ціни та комплектації моделей у наявності, перейдіть за посиланням нижче або заповніть, будь-ласка форму, і наш дилер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Автомобілі в наявності


*Під спеціальною пропозицією мається на увазі можливість придбати автомобіль G-Class 2023 року випуску (W463) із знижкою 5% від ціни автомобіля, що діяла станом на 05.06.2024. Оприлюднені ціни не є публічною офертою. ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" залишає за собою право вилучати з асортименту певні позиції без попереднього повідомлення. Вищевказана інформація оприлюднена виключно для інформаційних цілей і не може бути використаний як документ, що встановлює зобов'язання ПРАТ "АВТОКАПІТАЛ" або офіційних дилерів Mercedes-Benz в Україні. Ціни на автомобілі вказані з урахуванням спеціальної пропозиції, є рекомендованими та можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої офіційним дилером Mercedes-Benz в Україні. Остаточна ціна автомобіля залежить від модифікації, комплектації відповідної моделі, офіційного курсу НБУ гривні до валюти євро на дату платежу та зазначається в договорі купівлі-продажу автомобіля. Зовнішній вигляд автомобіля може відрізнятися від наведених у зображеннях.