Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Atego


  Високий рівень безпеки

  Прибувайте безпечно - за підтримки інноваційних систем допомоги.


  Безпека - основа нашої ДНК. Навіть з будівельними вантажівками

  Безпека при кожному використанні вантажівок у будівельному транспорті з Mercedes-Benz. Наші інноваційні допоміжні системи дозволяють активно розвантажувати водія вантажівки, захищати транспортний засіб та вантаж та підвищувати ефективність. З кожною поїздкою.

  Дуже безпечні вантажівки - це не просто великий крок вперед для всіх учасників дорожнього руху. Вони також ефективніші. Оскільки у них менше шансів вийти з ладу через аварії. Ось чому весь наш досвід впроваджується у розробку інноваційних систем допомоги вже понад 45 років.


  Інтеграція камери

  Попередня установка камери, доступна в якості опції на заводі, дозволяє швидко та просто встановити до чотирьох аналогових камер. Це створює додаткову безпеку - наприклад, під час маневрування.


  Світлодіодні задні ліхтарі

  Додаткові світлодіодні задні ліхтарі завдяки своїм міцним та довговічним світлодіодам у спеціальній конструкції сприяють ще більшій безпеці, а також зменшують витрати на обслуговування та ремонт.

  Окрім покажчиків, гальмівних та задніх ліхтарів, у комплект обладнання входять також задні ліхтарі, фари номерного знака, задні протитуманні фари та габаритні / бічні габаритні вогні.