Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Atego


  Технічні характеристики

  Від варіантів кабіни та типів Atego до даних про характеристики двигуна.


  Вантажівка з великою потужністю двигуна та невеликим споживанням у будівельній галузі

  Ефективні 4 та 6-циліндрові двигуни, які роблять багато і споживають мало, потужні гальмівні системи, автоматичні перемикання передач PowerShift 3 та програми приводу, адаптовані до застосування - технологія в Atego окупається кожного разу, коли вантажівка використовується в будівництві.

  Технологія двигуна та вихлопу

  Потужний, надійний, економічний - двигуни Atego Euro VI характеризуються низьким споживанням палива, тяговою потужністю та надзвичайно плавним ходом. 4-циліндрові рядні двигуни забезпечують потужність до 170 кВт (231 к.с.) і максимальний крутний момент до 900 Нм. 6-циліндрові рядні двигуни забезпечують потужність до 220 кВт (299 к.с.) і максимальний крутний момент до 1200 Нм.

  Високоефективне гальмо двигуна

  Для ще більшої безпеки за запитом доступне триступеневе постійне гальмо без зносу, яке, залежно від варіанту двигуна, забезпечує гальмівну потужність до 280 кВт.

  Гальмо двигуна

  Стандартна триступенева гальмівна система потужністю до 235 кВт гальмівної потужності від 9,5 т загальної ваги зменшує знос робочого гальма і одночасно підвищує безпеку та контроль над автомобілем.


  Трансмісія

  PowerShift 3

  Помітна динаміка, легка керованість та низьке споживання, автоматичне перемикання передач забезпечує точний вибір передачі, короткий час перемикання передач, високий комфорт водіння та чудову економію.

  Завдяки PowerShift 3 додаткові функції, такі як пряме перемикання з 1 на R, а також швидко регульована задня передача забезпечують легке маневрування.