Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий Citan. Відчуває себе велетнем

  Новий Citan Tourer

  Бажаєте мати компактний фургон з просторим салоном, який є швидким і зручним у керуванні та легко проїжджає в умовах обмеженого простору? Ваш фургон повинен полегшувати роботу, служити візитною карткою вашої компанії та мати повне оснащення системами безпеки? Вам потрібно познайомитися з новим Citan Tourer.

  Новий Citan: переможець International Van of the Year Award 2022

  Mercedes-Benz Citan встановлює нові стандарти: його показники в категоріях «Ефективність», «Безпека», «Сталий розвиток» та «Охорона довкілля» переконали міжнародне журі премії з 25 членів. Його учасники протестували й оцінили 14 нових моделей у сегменті легких комерційних автомобілів і винесли одностайне рішення: перше місце посідає Citan!
  Some text

  Головні особливості

  Some text

  Ви бачите та відчуваєте типову для марки якість

  У новому Citan привабливий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту йдуть пліч-о-пліч. Характерний дизайн екстер'єру вирізняє Citan серед інших комерційних фургонів. Коли ви сідаєте до салону, то потрапляєте у стильно оформлений інтер'єр автомобіля і отримує багато типових для бренду функцій забезпечення комфорту, вже відомих за іншими моделями. Все це підтверджує, що новий Citan – справжній фургон від Mercedes-Benz.
  Some text

  Полегшує вашу щоденну роботу

  Новий Citan Tourer призначений полегшити вам роботу: від просторого пасажирського салону з можливістю гнучкого використання зі зручним заднім багатомісним сидінням що складається Fold & Load до ергономічного місця водія. Тут на вас очікують приємні сидіння, просте керування та безліч доступних речових відділень, наприклад, над панеллю приладів.
  Some text

  Комплекс обладнання для безпеки у серійному оснащенні

  У Citan Tourer Ви та Ваші пасажири пересуватиметеся дорогами в повній безпеці. Вже у стандартній комплектації комплексний захист пасажирів включає 7 подушок безпеки та чотири допоміжні системи. Це означає, що новий Citan Tourer готовий забезпечити активну безпеку на дорозі та комплексний захист у разі аварії, як справжній представник Mercedes-Benz.
  Some text

  Щодня лише для Вас

  ерш ніж потрапити до Вас, Citan Tourer довів свою надійність у складних літніх та зимових випробуваннях Mercedes-Benz, а також у жорстких випробуваннях на корозійну стійкість. Тому він такий надійний, як і можна очікувати від фургона Mercedes-Benz.

  Лінії комплектації BASE та PRO

  Citan Tourer BASE

  Some text
  Citan Tourer BASE від Mercedes-Benz пропонує все необхідне обладнання для безпечного та надійного виконання щоденних завдань. Крім того, він вражає своєю високою якістю та функціональністю, а також чудовою варіативністю та орієнтацією на вирішення галузевих завдань. Citan Tourer BASE вражає у всіх відношеннях: від надійного, довговічного та ефективного приводу, до комплексної концепції безпеки до ергономічного салону зі зручними сидіннями для 5 осіб з легкодоступними органами керування та практичними речовими відділеннями. Все це слугує для того, щоб кожна поїздка для вас та ваших пасажирів була настільки приємною, наскільки це можливо. А типова для Mercedes-Benz висока якість виготовлення і матеріали, що легко чистяться, які мають привабливий зовнішній вигляд і дарують приємні відчуття, є додатковими рисами, які цінуються при щоденному використанні.

  Citan Tourer PRO

  Some text
  Citan Tourer PRO від Mercedes-Benz характеризується представницьким зовнішнім виглядом і розширеною функціональністю. Крім того, цей автомобіль переконує високою якістю у виконанні ваших щоденних завдань, а також відмінною варіативністю та практичністю. Навіть у серійній комплектації фургон Citan Tourer PRO характеризується відмінним зовнішнім виглядом та підвищеною функціональністю, і, порівняно з фургоном Citan Tourer BASE, пропонує багато додаткового обладнання, що підвищує рівень комфорту. Репрезентативний зовнішній вигляд забезпечують, наприклад, легкосплавні колісні диски діаметром 40,6 см (16 дюймів) та дверні ручки з фарбуванням кольору автомобіля, а також пофарбований кожух напрямної зсувних дверей. А рівень комфорту підвищують, наприклад, кондиціонер, аудіосистема Mercedes-Benz з цифровим радіо DAB, 2 роз'єми USB в пасажирському салоні та світлодіодне підсвічування салону.

  Простір великих можливостей

  У пасажирському салоні нового Citan Tourer Вам є що запропонувати своїм пасажирам: завдяки тонованому склінню, килимовому покриття для підлоги, відкидним столикам і USB-роз'ємам, які пропонуються як опції, ви точно забезпечите рівень комфорту, що відповідає потребам Ваших пасажирів. Якщо потрібно більше місця для багажу, можна скласти 3-місне заднє сидіння у співвідношенні 1/3 до 2/3 і мати більше простору для вантажу з рівною підлогою. Якщо цього буде не досить, додаткові об'єми забезпечить опціональний багажник на даху з вбудованим базовим кріпленням.
  Some text
  Some text
  Some text
  Some text
  Some text
  Some text
  Some text

  Під надійним захистом у дорозі

  Навіть в серійній комплектації Citan Tourer оснащено великою кількістю систем безпеки: 5 допоміжних систем і 7 подушок безпеки, включно з центральною, будуть на варті Вашої безпеки у всіх поїздках. Залежно від використання фургона може також знадобитися додаткове обладнання, наприклад, активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC та активний асистент рульового управління, якщо ви рухаєтеся з частими зупинками. Камера заднього виду може бути корисною під час паркування та частого маневрування на вузьких вуличках у центрі міста.
  Some text
  Активний асистент екстреного гальмування
  Some text
  7 подушок безпеки
  Some text

  Активна система утримання смуги руху

  Some text
  Система ATTENTION ASSIST
  Some text
  Камера заднього виду

  Новинка: 7-ступінчаста автоматична коробка передач та KEYLESS-GO

  Some text

  7-ступінчаста автоматична коробка передач

  Коробка передач з двома зчепленнями забезпечує комфортний рух на малих обертах двигуна з мінімальною витратою пального і потужні та швидкі прискорення на коротких відстанях, наприклад, під час обгону.
  Some text

  Система KEYLESS-GO

  Завдяки системі KEYLESS-GO автомобільний ключ може залишатися у кишені. Ваш автомобіль розпізнає вас як власника завдяки збереженим правам доступу та керування автомобілем, та розблокується при наближенні або натисканні кнопки на дверній ручці без необхідності брати ключ до рук. Просто сідайте та їдьте.

  Додайте цифровий світ до свого автомобіля

  Бажаєте проводити свої робочі дні якомога продуктивніше та спокійніше, залишаючись на зв’язку в дорозі? Модульне інформаційно-розважальне обладнання нового Citan оснащене саме тими функціями, які є важливими для вас. Основним елементом є мультимедійна система MBUX з навігацією та інтеграцією смартфона.

  «Привіт, Мерседес»

  Some text
  Достатньо вимовити команду «Привіт, Мерседес», щоб запустити комплексне голосове управління та комфортно користуватися мультимедійною системою.

  Mercedes-Benz User Experience

  Some text
  MBUX дозволяє вам знову відкрити для себе мультимедійну систему в автомобілі. Ідеться про широкий спектр функцій та мережевих можливостей, а також різних способів керування системою.

  Сенсорний екран

  {%%ALT_IMG_3%%}
  За допомогою сенсорного екрану діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) з високою роздільною здатністю, користуватися мультимедійною системою можна так само просто, як звичайними смартфонами.

  Інтелектуальний зв'язок дає змогу працювати більш продуктивно

  Інформаційно-розважальне обладнання нового Citan має рішення майже для будь-якої ситуації: ви бажаєте швидше дістатися до пункту призначення за допомогою поточних даних про трафік і виконувати бездротове заряджання мобільного пристрою? Або ви хочете керувати своєю додатковою мультимедійною системою MBUX за допомогою сенсорного екрана з високою роздільною здатністю, кнопок на багатофункціональному рульовому колесі чи голосової команди? Можливо все. Ще однією новинкою є служби зв'язку Mercedes me, що надають майже безмежні можливості доступу до інформації та розваг, а також підвищують безпеку вашого компактного фургона.

  Вас може це зацікавити:
  Citan Фургон

  Огляд моделі