Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Седан E-Класу Плагін-гібрид

  E-Клас повністю адаптується до ваших потреб - навіть коли йдеться про систему приводу. З під'єднуваним гібридом ви відчуєте гнучку динаміку водіння та розкіш, коли не потрібно від чогось відмовлятися.

  До

  115 км

  Запас ходу в електричному режимі

  30 хвилин

  Час заряджання

  0,8-0,5 л/100 км

  Витрата палива (змішаний цикл)*
  *Зазначені дані отримані відповідно до запропонованої методики вимірювань. Споживання електроенергії та запас ходу було визначено на основі Регламенту (ЄС) 2017/1151 та залежить від конфігурації автомобіля.

  Plug-in hybrids

  Some text
  Під'єднувані гібриди більш ніж ефективні - інтелектуальна система управління приводом E-Класу самостійно обирає ідеальну комбінацію роботи двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна, щоб оптимально використати вихідну енергію та забезпечити якнайкращий запас ходу.

  Варіанти зарядки для плагін-гібридів

  Варіанти зарядки для плагін-гібридів
  В принципі плагін-гібрид можна заряджати від придатних побутових розеток. Значно швидшою альтернативою є пристрій Wallbox від Mercedes-Benz (не входить до комплекту поставки). Він дозволяє автомобілю за короткий час знову досягти повного запасу ходу на електроприводі. Якщо ви зараз не вдома, громадські зарядні станції - це також спосіб "заправити" свій автомобіль електроенергією. У разі використання громадської зарядки ви отримуєте переваги від Mercedes me Charge[1], однієї з найбільших мереж зарядних станцій (у перспективі для України). Оберіть найкращий для вас тариф на зарядку і користуйтеся перевагами як фіксованих цін, так і послуги Plug & Charge, якщо вона доступна для вашого автомобіля.[2]

  Технологія 48 В

  Технологія 48 В
  48-вольтова технологія підтримує загальну потужність гібридних функцій, таких як прискорення, рекуперація та зупинка/запуск.
  [1] Щоб користуватися послугою "Mercedes me Charge" в складі Mercedes me connect, необхідно укласти окремий договір про послугу зарядки з обраним стороннім постачальником, згідно якого відбуватиметься оплата та виставлення рахунків за процеси заряджання. Для користування послугами Mercedes me connect потрібен особистий обліковий запис Mercedes me та згода з Умовами користування послугами Mercedes me connect.
  [2] Інформацію про доступність сервісу в Україні, в різних країнах або регіонах та модельних рядах, а також про доступні опції дізнавайтесь в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.