Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Технології

  Розроблений з нуля, EQS також може дати нове визначення розкоші.

  EQS 450+: витрата електроенергії в кВт·год/100 км (змішаний цикл): 18,9-16,2; викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0.[1] EQS 580 4MATIC: витрата електроенергії в кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,6-17,6; викиди CO2 в г/км (змішаний цикл): 0.[1]

  [1] Споживання енергії визначено на підставі Регламенту (ЄС) 2017/1151. Споживання енергії залежить від комплектації автомобіля.

  до

  780 км

  чисто електричного запасу ходу (за циклом WLTP)

  [1]

  до

  385 кВт (524 к. с.)[2]

  потужність

  Some text

  2432,11 см[2]

  MBUX Hyperscreen утворюють кілька дисплеїв, які плавно переходять один в одного, в результаті чого і виходить вражаючий вигнутий екран шириною більше 141 сантиметри. Його доступна для пасажирів площа становить 2432,11 см².

  [1] Запас ходу був визначений на підставі Регламенту (ЄС) 2017/1151. Запас ходу залежить від комплектації автомобіля.
  [2] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  Цифровий інтер'єр


  Новий гіперєкран MBUX. Самий передовий дисплей, який ми коли-небудь розробляли

  У новому EQS ви буквально оточені елементами прогресивної люксової комплектації. Новий гіперекран MBUX займає всю ширину приладової панелі. За елегантним склом знаходиться ЖК-дисплей водія, центральний мультимедійний дисплей і дисплей переднього пасажира, виконані по ультрасучасної технології OLED.
  /

  Асистент інтер'єру MBUX

  Зображення ілюструє внутрішній помічник MBUX EQS від Mercedes-EQ.
  Опціонально доступний асистент інтер'єру MBUX реєструє людей на передніх сидіннях автомобіля. Він інтерпретує їх рухи і точно реагує на їх бажання. Наприклад, світло для читання можна включати і вимикати, не торкаючись плафона освітлення. Панорамний дах також відкривається і закривається без натискання кнопки.

  Попереджувальна допомога: домашній екран нульового рівня

  Зображення ілюструє внутрішній помічник MBUX EQS від Mercedes-EQ.

  У EQS домашня сторінка екрану була повністю перероблена: тепер ви можете виконувати 80% найбільш частих операцій безпосередньо - без переключення програм. Система реагує на ваші дії, навчається на основі ваших рішень і робить попереджувальні пропозиції.

  Більше моделей EQ


  Відкрийте для себе весь світ Mercedes-EQ