Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  У новому універсалі С-класу є все, що допоможе вам розслабитися.

  Особливості комфорту завантаження


  Перетворює універсал в зону комфорту: функціональність

  Серійно в новому універсалі С-Класу: двері багажного відділення EASY-PACK. За рахунок цього істотно підвищується комфорт завантаження. Щоб було зручно завантажувати і розвантажувати автомобіль, досить натиснути на кнопку. Двері багажного відділення відкриваються і закриваються автоматично.

  Багатомісний розділений задній ряд, який можна складати по частинах

  Універсал оснащується поділеною в співвідношенні 40:20:40 спинкою заднього сидіння. При необхідності одна третина (праворуч) або дві третини (ліворуч) складаються у напрямку руху. Це робиться вручну або за допомогою електроприводу в комбінації з комфорт-пакетом багажного відділення.
  Ще комфортніше: при наявності комфорт-пакета багажного відділення з функцією трансформації салону EASY-PACK-Quickfold спинка заднього сидіння складається автоматично за допомогою електроприводу. За рахунок цього утворюється рівна підлога багажного відділення. Це робить завантаження простим і зручним.

  Серійні провушини для кріплення

  Комфорт і надійність: чотири серійні провушини для кріплення. Вони розташовані знизу зліва і справа на бічному облицюванні. Завдяки цьому ви можете надійно зафіксувати ваш вантаж за допомогою сіток, мотузок або ременів.

  Особливості комфорту інтер’єру


  Оаза комфорту

  Відпочиньте в розкішному салоні нового універсала C-Класу. Влаштовуйтеся зручніше. Численні елементи комфорту гарантують вам приємний відпочинок.
  /

  Пакети ENERGIZING

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал
  Пакети ENERGIZING покращують ваше самопочуття в поїздці. В автомобілі об'єднані в мережу різні системи комфорту, які індивідуально реагують на те, як ви себе почуваєте: як фізично, так і психологічно. Таким чином, новий універсал C-Класу підтримує вас, наприклад, в монотонних або стресових дорожніх ситуаціях.

  Пакет запам'ятовування параметрів

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Влаштуйтеся зручніше і розслабтеся. Ваші передні сидіння можуть бути легко налаштовані за допомогою електроприводів, завдяки пакету запам'ятовування параметрів. Ви можете зберігати й викликати настройки сидіння для трьох осіб.

  Більше місця для ніг

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  У задній частині новий універсал C-Класу значно виріс в розмірах. Простір для колін стало на 35 мм більше. Це робить кожну поїздку для ваших пасажирів ще більш приємною.

  Ваш автомобіль і ви - досконала команда

  Система MBUX відкриє вам нові можливості взаємодії з вашим автомобілем. Проста, як ніколи, і чудово адаптована під ваші потреби.

  Динаміка руху


  Непохитна впевненість: динаміка руху

  Комфорт: візитна картка Mercedes-Benz. Динаміка автомобіля: залежить від обраної програми руху. Новий універсал C-Класу в стандартній комплектації обладнаний перемикачем DYNAMIC SELECT. З його допомогою можна змінити характеристики силового агрегату, ESP®, підвіски і рульового управління. Це означає, що ви самі вирішуєте, наскільки динамічно буде їхати ваш новий C-Клас.
  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал
  /

  Інновація: функція управління задніми колесами

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Більше динаміки: керовані задні колеса роблять новий C-Клас більш маневреним. Залежно від дорожньої ситуації ця функція забезпечує кращу маневреність на низьких і середніх швидкостях і велику стійкість на високих швидкостях.

  Підвіска: динаміка і стабільність

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Регульована підвіска з адаптивним демпфуванням підлаштовується під вас: вибирайте комфортний, спортивний або індивідуальний режим відповідно до ваших побажань. Дуже легко за допомогою перемикача AMG DYNAMIC SELECT.

  Більше ефективності за рахунок вбудованого стартер-генератора

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Результат: ефективніше, ніж будь-коли раніше. Між двигуном і трансмісією в новому C-Класі знаходиться вбудований стартер-генератор другого покоління. Ця інноваційна система бере на себе функцію гібридного допоміжного двигуна. Під час розгону він може розвинути додатковий крутний момент до 200 Нм.

  Опціональне обладнання для комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до ваших бажань

  /

  Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Система автоматичного клімат-контролю THERMOTRONIC з 4 кліматичними зонами забезпечує індивідуальний комфортний клімат на борту. Водій, передні та задні пасажири можуть регулювати кліматичний комфорт відповідно до своїх особистих потреб. Температуру, розподіл повітря та витрату повітря можна встановити окремо в 4 зонах.

  Система об'ємного звучання Burmester® 3D

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Оцініть чудову якість звучання з чудовим звуком Burmester®. Високоякісні динаміки забезпечують вражаючий об'ємний звук. Ви можете спеціально оптимізувати його для передніх і задніх сидінь, щоб посилити враження від прослуховування. Неповторні кришки динаміків Burmester® також візуально покращують інтер'єр.

  Мультимедійна система MBUX

  На зображенні Mercedes Benz C-class універсал

  Слухайте музику на свій вибір у будь-який час: повністю інтегрована мультимедійна система MBUX пов'язує ваш автомобіль безпосередньо з такими потоковими сервісами, як Spotify, amazon music, TuneIn або TIDAL. Ви можете змінювати пісні і плейлисти так само легко, як і радіостанції - використовуючи елементи управління на центральному дисплеї, кермі або не рухаючи рукою за допомогою голосового управління.

  Пропонується тільки в поєднанні з додатковим спеціальним обладнанням.

  Додаткова інформація


  Новий універсал C-Класу до найдрібніших деталей: