Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Mercedes-AMG
  GLB 35 4MATIC

  До

  306 к.с.[1]

  Номінальна потужність

  До

  400 Нм[1]

  Крутний момент

  До

  до 5,2 сек

  Від 0 до 100 км/год

  До

  250 км/год

  Максимальна швидкість
  [1] Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.

  Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC: витрата палива у комбінованому циклі: 7,6–7,5 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 173–171 г/км[1]

  Екстер'єр


  Сильне враження

  Екстер'єр Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC базується на лінії виконання AMG Line та поєднує її із численними характерними елементами GLB 35.

  Гени AMG автомобіля GLB 35 4MATIC чітко видно з першого погляду. Специфічне облицювання радіатора AMG, виразний задній фартух AMG і динамічна кромка-спойлер наділяють компактний автомобіль SUV спортивним, впевненим характером – таким же, як і у решти представників сімейства AMG.

  Характерне облицювання радіатора AMG

  Some text
  Передня частина Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC справляє приємне враження завдяки фірмовій решітці радіатора AMG. З його переднім фартухом і виступами, що є дефлекторами повітря на зовнішніх повітрозабірниках, -- це безпомилково AMG.

  Високоефективна гальмівна система AMG

  Високоефективна гальмівна система AMG
  Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC - динамічний компактний позашляховик для легкого бездоріжжя. Його надійна високоефективна гальмівна система AMG із сріблястими гальмівними супортами та чорним написом AMG така ж потужна, як і її зовнішній вигляд.

  Спойлер на даху AMG

  Спойлер на даху AMG
  Ви знаєте, що GLB 35 4MATIC є членом сімейства AMG ще до того, як власне бачите його. Його зовнішній вигляд також не залишить сумнівів. Спойлер на даху з кромкою повітряного потоку глянцево-чорного кольору забезпечує миттєву упізнаваність.

  Інтер'єр


  Спортивний: від сидінь до системи MBUX

  У салоні Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC усе перейнято духом спорту: від дизайнерських спортивних сидінь та стилю індикації мультимедійної системи MBUX в режимі Super Sport до мультифункціонального спортивного керма з обробкою зі шкіри наппа.

  Спортивні сидіння

  Спойлер на даху AMG
  Спортивний дизайн поєднується із високоякісними матеріалами. Пропонуються різноманітні варіанти оббивки із привабливих матеріалів цікавих кольорів. Так, наприклад, ви можете вибрати високоякісне поєднання штучної шкіри ARTICO та мікроволокна DINAMICA або двоколірну шкіряну оббивку.

  Рульове колесо AMG Performance з обробкою зі шкіри наппа

  Рульове колесо AMG Performance з обробкою зі шкіри наппа
  Це опціональне кермо AMG повністю оброблене шкірою наппа і має перфорацію в зоні хвату. Характерні згладжені форми AMG успадковані з автоспорту і підкреслюють спортивний характер кокпіту завдяки «нульовій» відмітці. Ергономічно розташовані сенсорні кнопки забезпечують інтуїтивно просте керування та сконцентроване керування.

  Меню AMG із додатковою спортивною інформацією

  Меню AMG із додатковою спортивною інформацією

  Комбінація приладів AMG – ідеальний партнер спортивних водіїв. Важлива інформація відображається у меню AMG у ефектному дизайні AMG. Система містить, зокрема, робочі параметри двигуна, акселерометр, гоночний таймер та іншу додаткову інформацію.

  Характерна для AMG центральна консоль

  Характерна для AMG центральна консоль
  Як ніби створена для забезпечення динаміки руху також центральна консоль із характерною для AMG опорою для руки та AMG DRIVE UNIT із вбудованими кнопками управління в ручному режимі коробкою передач, 3-ступінчастою ESP® і ходовою частиною AMG RIDE CONTROL.

  Динаміка


  Неприборкана сила

  До семи посадкових місць роблять Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC нашим найуніверсальнішим компактним автомобілем SUV за всю історію, а завдяки коробці передач AMG SPEEDSHIFT DCT 8G та повному приводу AMG Performance 4MATIC він також вражає своєю спортивністю та дарує колосальне задоволення від водіння.

  Система AMG DYNAMIC SELECT

  Система AMG DYNAMIC SELECT
  Завдяки використанню режимів руху AMG DYNAMIC SELECT у Вас буде в автомобілі свій персональний гоночний інженер. Залежно від ситуації чи настрою зробіть характер свого автомобіля спортивнішим. При цьому поряд зі стандартними налаштуваннями є й індивідуально обрані поєднання - наприклад, динамічний привод при комфортній керованості автомобіля.

  Ходова частина AMG RIDE CONTROL

  Ходова частина AMG RIDE CONTROL
  Ходова частина AMG RIDE CONTROL – це Ваш ключ до досягнення неабияких ходових характеристик при повсякденній експлуатації та на гоночній трасі. Адаптивне демпфування пропонує широкий діапазон налаштування кута поперечного нахилу осі повороту – від комфортного до спортивного. Ви вибираєте режим Comfort, Sport або Sport+ лише однією дією, і характеристики ходової частини відразу змінюються.

  AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

  AMG SPEEDSHIFT DCT 8G
  Коробка передач із подвійним зчепленням SPEEDSHIFT DCT 8G AMG пропонує найкраще від двох концепцій: вона також ідеально здійснює швидке перемикання передач при спортивному стилі водіння, як і комфортне перемикання для спокійних поїздок на далекі відстані.

  2,0-літровий 4-циліндровий двигун AMG з турбонаддувом

  2,0-літровий 4-циліндровий двигун AMG з турбонаддувом
  2,0-літровий турбодвигун потужністю 225 кВт[1] (306 к.с.) завдяки турбокомпресору Twinscroll вражає швидкою реакцією на педаль акселератора, високою тяговою здатністю (400 Нм[1] макс. крутний момент з 3000 об.хв), неперевершеною легкістю обертання та емоційним звуком двигуна.

  Система AMG Performance 4MATIC

  Система AMG Performance 4MATIC
  Орієнтований на потужність повний привод GLB 35 4MATIC забезпечує оптимальне поєднання динаміки, тяги та ефективності. Електромеханічне ламельне зчеплення забезпечує змінне, швидко регульований залежно від ситуації розподіл крутного моменту.

  Комплектація AMG


  Налаштуйте ваш Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC

  Екстер'єр


  Пакет AMG Night

  Пакет AMG Night
  Виразні елементи дизайну чорного та глянцевого чорного кольору підкреслюють експресивний характер автомобіля. Особливий ефект досягається за рахунок переднього спліттера відповідного кольору та чорних хромованих насадок випускних труб. Крім того, атермальне скління з темним тонуванням, починаючи від середньої стійки кузова, забезпечує також практичні переваги.

  Пакет AMG Night II

  Пакет AMG Night II
  Пакет AMG Night Package II[1] ідеально підходить для індивідуалістів, які вміють цінувати першокласні деталі дизайну. Елементи глянцевого чорного кольору привертають увагу до вашої моделі Mercedes-AMG.

  Багатоспицеві легкосплавні колісні диски AMG

  Багатоспицеві легкосплавні колісні диски AMG
  Багатоспицеві легкосплавні колісні диски AMG діаметром 53,3 см (21 дюйм) матового чорного кольору та закраїною обода з проточкою до металу або кольору «Сірий титан», з проточкою до металу, шини 255/35 R21 на дисках 8,5J x1.

  Інтер'єр


  3-й ряд сидінь для 2 пасажирів

  3-й ряд сидінь для 2 пасажирів
  Варіанти розміщення пасажирів та об'єм вантажного відділення вашого автомобіля так само різноманітні, як і ваше життя. Будь-якої миті можна швидко скласти або розкласти третій ряд сидінь для двох додаткових пасажирів. Використовуйте універсальність автомобіля в міру потреби: залежно від того, чи потрібно взяти з собою додаткових супутників або великий багаж.

  Пакет обробки шкірою AMG

  Пакет обробки шкірою AMG
  Насолоджуйтесь вишуканою спортивністю. Пакет обробки шкірою AMG як доповнення до лінії виконання AMG Line надає інтер'єру підкреслено благородного характеру. Двоколірна шкіряна оббивка спортивних сидінь і декоративна прострочка на панелі приладів і на бортовій кромці підвищують цінність обробки салону.

  Кнопки на рульовому колесі AMG

  Кнопки на рульовому колесі AMG
  Кнопки на кермі AMG надають вашому рульовому колесу радикально спортивний вигляд: вони забезпечують швидке та цілеспрямоване керування специфічними динамічними функціями. Для концентрації та підвищення ефективності при керуванні автомобілем, а також для створення автентичної атмосфери гоночного автомобіля в салоні.

  Додаток AMG TRACK PACE

  Додаток AMG TRACK PACE
  Функція AMG TRACK PACE (опція) виконує роль гоночного інженера. Інтегрована в мультимедійну систему MBUX, вона допомагає цілеспрямовано аналізувати та вдосконалювати навички керування.