Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  A-Клас та його здатність створювати максимальний комфорт.

  Мультимедійна система MBUX


  Інтуїтивний комфорт управління з Mercedes-Benz User Experience

  Інтелектуальна мультимедійна система MBUX відкриває нові можливості взаємодії з вашим автомобілем. Ваш автомобіль А-Класу буде підлаштовуватися під ваші бажання, стиль водіння та потреби. Індивідуально та інтуїтивно, лише одним рухом руки на сенсорній панелі, кермі або на сенсорному екрані.

  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.
  Mercedes-Benz A-Клас: індивідуалізація

  Персоналізація


  А-Клас і MBUX (Mercedes-Benz User Experience) дають більше можливостей. Тому ви можете підлаштувати під свої бажання не тільки комфортну підсвітку салону, але й стиль індикації комбінації приладів і дисплеї мультимедійної системи. Індивідуально та інтуїтивно, на приклад, за допомогою сенсорних кнопок на рульовому колесі.

  Mercedes-Benz A-Клас: проекційний дисплей

  Проекційний дисплей


  Завдяки проекційному дісплею, найнеобхідніша інформація завжди буде у полі зору водія. А саме: інформація про швидкість руху, швидкісні обмеження або підказки навігаційної системи. Віртуально та кольорово. Вміст та розширення, тепер, можна налаштувати та зберегти завдяки функції пам'яті, чтоб не перейматися цим надалі.

  Mercedes-Benz A-Клас: штучний інтелект

  Штучний інтелект


  Нова система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) робить моделі А-Класу інтелектуальнішими ніж раніше. Кожного дня вона стає ближче до водія. Вона запам'ятовує ваші улюблені пісні та дорогу до вашої роботи. Базуючись на ваших звичках, вона розпізнає потрібну радіочастоту та запам'ятовує її, як вашу улюблену або підказує вам швидший шлях, якщо ви потрапили в затор. Ненав’язливо та впевнено, як ви самі цього бажаєте.

  Mercedes-Benz A-Клас: система голосового управління LINGUATRONIC

  Система голосового управління LINGUATRONIC


  Завдяки опціональній системі голосового управління LINGUATRONIC ваш А-Клас слухається з першого слова. Більше того, він розуміє вас навіть без команд та розмовляє з вами. Прочитати, надиктувати чи відправити SMS? Без проблем. Він дізнається погоду в пункті призначення, змінить радіостанцію або знайде найшвидший шлях додому. Достатньо тільки сказати: «Агов, Мерседесе!» І новий А-Клас готовий виконувати команди.

  Опція доступна лише в пакету разом з розширеними функціями MBUX та сенсорною панеллю.

  Mercedes-Benz A-Клас: сенсорна панель і сенсорний екран

  Сенсорна панель і сенсорний екран


  Уявіть, що ви можете управляти цілим автомобілем лише одним пальцем. Ідеально, чи не так? До вашої уваги сенсорна панель, за допомогою якої ви зможете зробити майже будь-які налаштування. Наприклад, для системи навігації або комфортної підсвітки салону. Чутлива до дотиків поверхня навіть розпізнаватиме ваш почерк. Завдяки сенсорному екрану, управління автомобілем стає ще простішим, буде достатньо лише

  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.

  Система MBUX

  Ваш автомобіль і ви – ідеальна команда

  Відкрийте з MBUX новий спосіб взаємодії з вашим автомобілем.
  Простий, як ніколи раніше, та ідеально адаптований до ваших потреб.

  Зв'язок


  Все відбувається інтуїтивно

  У новому А-Класі мережева інтеграція досягає абсолютної простоти.

  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.
  Mercedes-Benz A-Клас: бездротове заряджання та з'єднання

  Бездротове з'єднання та підключення


  У А-Класі ви можете заряджати смартфон з підтримкою стандарту Qi без жодних кабелів, тримаючи його безпосередньо на центральній консолі. Завдяки Near Field Communication (NFC) ваш смартфон миттєво під'єднається до A-Класу без додаткових кроків.

  Mercedes-Benz A-Клас: доповнена реальність MBUX для навігації

  Доповнена реальність MBUX для навігації


  А-Клас відкриває багато нового, закрема у дорозі. Спеціальна камера відображає все, що відбувається навколо автомобіля на дісплеї у вигляді відео або статичної картинки. За рахунок доповнення віртуальних об'єктів або розмітки полегшується, наприклад, досягнення цілі. Цілковито інтуїтивно і зрозуміло.

  Mercedes-AMG A-Клас: інтеграція смартфона

  Інтеграція смартфона


  Відправити повідомлення або знайти потрібний контакт можна дуже легко. У А-Класі ви можете використовувати свій смартфон, не тримаючи його в руці. Підключайте його за через USB, WLAN або NFC. За допомогою сенсорних кнопок на кермі ви можете зручно керувати на дисплеї мультимедійної системи багатьма додатками та функціями.

  Пакети обладнання функцій комфорту


  Комфортна комплектація розроблена індивідуально для кожного водія

  Випробуйте А-Клас зі всіма його можливостями. Комфорт на найвищому рівні та різноманітний вибір персональних опцій.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найкраще відчуття комфорту відповідно до ваших потреб

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®
  Mercedes-Benz A-Клас: акустична система об'ємного звучання Burmester®

  Відчуйте більшу ексклюзивність виконання з легендарним звуком Burmester. Високопотужні динаміки видають першокласний звук. Його можна оптимізувати спеціально для передніх і задніх сидінь і покращити відчуття від прослуховування. Якість, яку завдяки ексклюзивному фірмовому напису «Burmester» можна навіть побачити очима.

  Система клімат-контролю THERMOTRONIC
  Mercedes-Benz A-Клас: клімат-контроль THERMOTRONIC

  THERMOTRONIC регулює персональну температуру в двох зонах. Так ви і пасажир, що попереду, окремо налаштовуєте бажану комфортну температуру. При цьому немає необхідності у додатковому регулюванні. Оскільки точні датчики реагують на зміни температурних умови, наприклад сонячне випромінювання.

  Мультимедійний дисплей
  Mercedes-AMG A-Клас: мультимедійний дисплей

  Мультимедійний великоформатний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма із високою роздільною здатністю поєднує вас з автомобілем. Він чутливий до вашого торкання при введенні. Найвища естетична насолода, коли мультимедійний дисплей поєднується зі збільшеною панеллю приладів - створюється широкоекраний передній екран.

  Додаткова інформація


  A-Клас до найдрібніших деталей: