Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Блиск розкоші. Сяйво дизайну

  Mercedes-Maybach GLS встановлює нові стандарти комфорту водіння розкішного позашляховика

  Екстер'єр


  Екстер'єр нового Mercedes-Maybach GLS

  Дизайн Mercedes-Maybach GLS втілює абсолютну розкіш. Типова для Maybach елегантність поєднується з характерною домінантністю позашляховика. Великі зовнішні габарити створюють зовнішність, що відповідає статусу автомобіля. Оцініть вигравіруваний напис Maybach на оновленій радіаторній решітці з оновленими повітрозабірниками, двоколірне фарбування[1] або анімовану проєкцію логотипу Maybach.
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.

  Новий дизайн передньої частини

  Новий дизайн передньої частини
  Вражаюче виглядає новий дизайн передньої частини з оновленою радіаторною решіткою і вигравіруваним написом Maybach, а також елегантний передній бампер. Ще одна родзинка - ексклюзивні емблеми Mercedes-Maybach на повітрозабірниках.

  Анімована проєкція логотипу Maybach

  Анімована проєкція логотипу Maybach
  Анімована проєкція візерунка Mercedes-Maybach на землю під час посадки та висадки з автомобіля виконана за допомогою сучасної РК-технології, справляє надзвичайне враження і привітно вітає вас.

  Задні ліхтарі та накладки випускних труб

  Задні ліхтарі та накладки випускних труб
  Яскраві задні ліхтарі в новому виконанні та глянцеві хромовані накладки на випускні труби, характерні для Mercedes-Maybach GLS, з горизонтальною вставкою випромінюють неперевершену ексклюзивність і гарантують презентабельність, що відповідає статусу автомобіля.

  Підніжки

  Підніжки
  Бічні підніжки Mercedes-Maybach GLS, що автоматично виїжджають, забезпечують зручність при посадці та висадці з автомобіля і підкреслюють його вишуканий зовнішній вигляд.

  Двоколірні покриття

  Двоколірні покриття
  Вибір лакофарбових покриттів для Mercedes-Maybach GLS також включає двоколірне фарбування з філігранною роздільною лінією, так званою pin stripe, що особливо добре демонструє характер ручної роботи.

  Нові ковані диски 58,4 см (23")

  Нові ковані диски 58,4 см (23
  Розкіш до найдрібніших деталей: нові ковані диски розміром 58,4 см (23"), натхненні знайомими вже варіантами коліс з минулих моделей, доповнюють благородний дизайн.

  Інтер'єр


  Інтер'єр нового Mercedes-Maybach GLS

  Інтелектуальні технології та продумані деталі - найкраща форма комфорту: завдяки просторому салону новий Mercedes-Maybach GLS пропонує місце спокою найвищого класу. Високоякісна оббивка сидінь і типова для Mercedes-Maybach ромбовидна прострочка вносять індивідуальні акценти. Сучасне рульове колесо дозволяє не лише керувати автомобілем, але й зручно користуватися різними функціями - від навігації до розваг. Високоякісні декоративні елементи підсилюють загальне естетичне враження.

  Келихи для шампанського

   Келихи для шампанського Mercedes-Maybach GLS
  Mercedes-Maybach GLS пропонує достатньо причин, щоб відсвяткувати з шампанським. У 4-місному варіанті автомобіля між двома задніми сидіннями є місце для холодильника. Відповідно до стилю, ви можете доповнити салон посрібленими келихами для шампанського.[1]

  Простір для ніг

  Простір для ніг
  Свобода - це коли не потрібно себе обмежувати: Mercedes-Maybach GLS пропонує пасажирам багато простору для ніг і нахил спинки сидіння до 43,5 градусів. У кожній подорожі для вас це означатиме: відкиньтеся на спинку, насолоджуйтеся і просто розслабтеся.

  MBUX

  MBUX
  Відчуйте розкішний комфорт усіма органами чуття: Mercedes-Benz User Experience дозволяє заново відкрити для себе зручність керування - з кожним поглядом, кожним словом і кожним дотиком. Інноваційна передня широкоформатна панель реагує на мову, жести або сенсорне введення даних і гарантує захоплююче враження від управління та відображення.

  Холодильний відсік у задній частині салону

   Келихи для шампанського Mercedes-Maybach GLS
  Охолоджені напої та їжа завжди у вас під рукою. Холодильний відсікгармонійно вписується в задній підлокітник і вміщує 9,6 літрів. Це дозволяє насолоджуватися освіжаючими холодними напоями навіть при підвищеній зовнішній температурі.[1]
  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.