Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  Новий S-Клас: вищий комфорт від сидіння водія до задньої частини салону.

  Елементи комфорту


  Слухає вас. Думає разом із вами і прогнозує

  Відкрийте для себе найвищу насолоду від поїздки в автомобілі з інтуїтивно зрозумілим управлінням: великий проекційний дисплей в лобовому склі створює інноваційну індикацію безпосередньо в полі вашого зору. Технологія доповненої реальності доповнена інноваційною панеллю приладів з 3D-екраном. Функціями можна керувати на вибір голосом або через центральний сенсорний OLED-екран, в той час як інтелектуальна інформаційно-розважальна система MBUX згодом дізнається ваші уподобання і передбачає ваші команди.

  Особливості комфорту руху


  Видатний комфорт ходової частини

  Такий великий і солідний автомобіль для далеких поїздок, як Mercedes-Benz S-Класу не тільки відрізняється традиційно високим комфортом амортизації і кочення, а й по ходовим якостям і динаміці руху вже давно не поступається нікому своєю лідируючою позицією. Це також стосується нового седана S-Класу.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт цілком за вашими бажаннями

  /

  Задня частина салону першого класу

  На зображенні Mercedes Benz S-Class
  З суцільною центральною бізнес-консоллю у задній частині салону ви перетворюєте свій автомобіль у офіс на колесах. Комплексна комплектація, як-от підстаканники з регулюванням температури та бездротова система заряджання для смартфона, сприяють комфортній подорожі та роботі. До задньої частини салону First-Class можна додати інші опції, як-от складаний столик.

  Клімат-контроль THERMOTRONIC у задній частині салону

  На зображенні Mercedes Benz S-Class

  Індивідуальний кліматичний комфорт для другого ряду сидінь: додатковий кондиціонер розширює дію системи THERMOTRONIC до чотирьох регульованих незалежно одна від одної зон. Пасажири у задній частині салону обирають бажану температуру та інтенсивність подачі повітря. Крім того ефект нагрівання або охолодження досягається ще швидше.

  Голосове управління MBUX

  На зображенні Mercedes Benz S-Class

  Слухайте музику за своїм бажанням у будь-який момент: повністю інтегрована система MBUX поєднує ваш автомобіль безпосередньо з доступними службами стрімінгу. Композиції та плейлисти можна змінювати так само просто, як радіостанції – елементами керування на центральному дисплеї, рульовому колесі або просто голосовим управлінням.

  Додаткова інформація


  Новий Mercedes-Benz S-Класу до найдрібнішої деталі: