Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  Нова інтерпретація сучасної розкоші.

  Інтер'єр


  Сідайте і насолоджуйтесь сучасною розкішшю

  З першого погляду інтер'єр GLS буквально вражає: величезний, неперевершено комфортний салон пропонує найвищий комфорт для 7 осіб.
  /
  Some text

  Універсальність багажного відділення

  Some text

  Пакет ENERGIZING Plus

  Some text

  Повністю цифровий широкоформатний дисплей передньої панелі

  Some text

  Акустична система об'ємного звучання 3D Burmester® High-End класу

  Ходові якості


  Нова інтерпретація сучасної розкоші

  Повністю активна ходова частина подарує абсолютний комфорт у новому GLS.

  E-ACTIVE BODY CONTROL

  Абсолютно новий досвід їзди в умовах бездоріжжя. Ви повинні це спробувати.


  Незалежна підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL - дорогоцінний камінь флагманського позашляховика GLS. ЇЇ перевага полягає в умінні чудово адаптувати ходові можливості автомобіля під актуальну ситуацію на дорозі. Підвіска E-ACTIVE BODY CONTROL включає в себе функцію сканування ROAD SURFACE SCAN, поєднану з відеокамерою, й функцію активного нахилу CURVE. За рахунок них підвіска може завжди оцінити ситуацію, швидкість і навантаження під час руху. Демпфірування регулюється автоматично для кожного колеса окремо. Для чудового комфорту їзди та виключної стійкості - як на дорозі, так і на бездоріжжі.

  Пакет AIRMATIC

  Підвищений комфорт, динаміка і дорожній просвіт.


  Пакет AIRMATIC пропонує для власника нового GLS активну систему амортизації та сучасну пневмопідвіску. Результатом є інтелектуальна комфортна ходова частина, що автоматично адаптується до ситуації на дорозі, швидкості та завантаження автомобіля. Як наслідок, на будь-якому дорожньому покритті ваш автомобіль демонструє чудову курсову стійкість і найвищий рівень комфорту.

  Повний привід 4MATIC

  Ідеальний баланс тяги, динаміки руху і безпеки водіння.


  Система постійного повного приводу 4MATIC - фірмова пропозиція від Mercedes-Benz. Поєднання повного приводу 4MATIC, електронного блокування диференціала і спеціальних режимів їзди по бездоріжжю створює вражаючі можливості для водія. Значно збільшено зчеплення на різних дорожніх покриттях - саме в тих умовах, коли безпека руху особливо потрібна. Крім того, ви можете відтворити анімаційне зображення дорожньої ситуації на мультимедійному дисплеї з індикацією, наприклад, кута підйому або нахилу.

  Технічний пакет Offroad

  Оптимальне зчеплення навіть на рихлому грунті.


  Технічний пакет Offroad забезпечує ще кращу прохідність автомобіля одним натисканням кнопки. З пакетом Offroad силова установка отримує нові налаштування і раніше недоступні можливості, що створюють опімальную тягу на рихлому грунті. Крім того, існують програми руху для легкого і важкого бездоріжжя, а також розширений технічний захист днища для найкращого захисту автомобіля на складній місцевості, а також для запобігання потрапляння бруду та вологи в відсік двигуна.

  Нове покоління двигунів

  Третю версію GLS оснащено двигуном найновішого покоління.


  У лінійці двигунів нового GLS особливо звертає на себе увагу електрифікований бензиновий двигун V8 [1] з вбудованим стартер-генератором, який створює додатковий крутний момент і підвищує загальну ефективність їзди. Технологія EQ Boost дозволяє економити паливо і знижувати викиди СО2, що становлять небезпеку для навколишнього середовища. Завдяки технології відбувається так званий процес рекуперації, коли енергія постійно накопичується при уповільненні. Крім того, два турбонагнетателя, розташовані в розвалі V-образного блоку, і інтелектуальна система відключення частини циліндрів забезпечують приголомшливу продуктивність і високу ефективність.


  Новий, надзвичайно прогресивний рядний 6-циліндровий дизельний двигун поєднує в собі найсучасніші технологічні компоненти і, таким чином, також встановлює стандарти щодо маневровості, культури роботи та витрати палива.

  Акустичний комфорт-пакет

  Випробуйте мінімальний рівень шуму під час водіння.


  Опціональний акустичний комфорт-пакет створює додаткові звукоізоляційні заходи завдяки використанню захисного багатошарового скла зі звукоізоляційною плівкою та інших ізоляційних матеріалів. Спокійна атмосфера в автомобілі сприяє підвищенню концентрації та розслабленню водія. Крім того, захисне багатошарове скло обклеєно плівкою, що поглинає інфрачервоне світло, завдяки чому салон менше нагрівається сонячними променями, а його поверхні мають приємну температуру навіть у спекотні дні.

  Інформаційно-розважальна система


  Інформаційно-розважальна система найвищого рівня

  Новий MBUX здивує вас. З кожним поглядом, кожним словом і кожним дотиком.

  Система MBUX

  Ваш автомобіль і ви – ідеальна команда.

  Відкрийте з MBUX новий спосіб взаємодії з вашим автомобілем.
  Простий, як ніколи раніше, та ідеально адаптований до ваших потреб.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до ваших потреб

  /

  Зсувний панорамний дах

  На зображенні Mercedes Benz GLS
  Завдяки панорамному даху з електричним приводом ви можете відчути ще більшу свободу, ніж будь-коли раніше. Відкривайте панорамний дах - і отримуйте більше світла, більше простору і свіжого повітря. Закривайте зсувну панель - і ви надійно захищені від впливу сонячних променів, негоди і вітру. Панорамний дах нового GLS володіє неповторним дизайном, який гармонує з загальним зовнішнім виглядом інтер'єру і екстер'єру позашляховика.

  E-ACTIVE BODY CONTROL

  На зображенні Mercedes Benz GLS

  Впевненість в будь-якій ситуації - це так важливо для власника позашляховика. Новий GLS відповідає найвищим очікуванням завдяки системі підвіски E-ACTIVE BODY CONTROL. Повністю активна ходова частина ефективно компенсує удари поздовжній і поперечні крени. З такою підвіскою власник GLS відчуває себе впевненим в собі як в місті, так і на бездоріжжі.

  Акустична система об'ємного звучання 3D Burmester® High-End-класу

  На зображенні Mercedes Benz GLS

  Преміальна акустична система прикрашає новий GLS висококласним звучанням, що не поступається аналогічним системам для будинку. Ви отримуєте тривимірне звучання в салоні свого автомобіля: насолоджуйтеся музикою, фільмами та іншими звуковими файлами в дорозі і під час відпочинку. Новий GLS - це першокласна якість у всьому.

  Додаткова інформація


  Новий GLS до найменших деталей: