Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  У новому седані C-Класу є все, щоб допомогти вам розслабитися.

  Особливості комфорту інтер’єру


  Сідаєш в автомобіль. Виходиш. Відчуваєш себе так, немов заново народився

  У новому C-Класі розслабляєшся з першої секунди. Розумні функції підвищення комфорту виконають за вас роботу. Новаторський пакет ENERGIZING Plus перетворює ваш новий C-Клас на оазу релаксації в будь-якій ситуації. Відкрийте для себе тут основні елементи комфорту в новому седані C-Класу.
  /

  Пакети ENERGIZING

  Some text
  Пакети ENERGIZING роблять ваш відпочинок найвищим пріоритетом. Вибирайте з різних режимів настрою, таких як «Бадьорість», «Свіжість» або одну з трьох програм тренувань.

  Більше свободи: простора задня частина салону

  Some text

  Концепція великого простору забезпечує заднім пасажирам ще більше місця для ніг ніж раніше.

  Пакет запам'ятовування параметрів: завжди правильні налаштування

  Some text

  Після регулювань передні сидіння запам'ятовують індивідуальні налаштування для трьох осіб. Профілі можна легко вибрати і змінити в будь-який час.

  Цифрова передня панель


  Ваш C-Клас: цифровий і інтегрований в мережеву структуру

  Мультимедійна бортова система MBUX має здатність вчитися. Вона постійно адаптується до вас і ваших вподобань.

  Ваш автомобіль і ви - досконала команда

  Система MBUX відкриє вам нові можливості взаємодії з вашим автомобілем. Проста, як ніколи, і чудово адаптована під ваші потреби.

  Динаміка руху


  Рух: динамічний, комфортний і маневровий

  Новий седан C-Kласу забезпечує відпочинок в будь-якій ситуації. Цьому сприяють і його ходові якості. Інноваційна ходова частина з адаптивними амортизаторами надає вам вибір між максимальною динамічністю і високим комфортом амортизації. Функція підрулення задніх коліс надає додаткову підтримку на будь-якій швидкості.

  /

  Управління задніми колесами: думає і адаптується.

  Some text

  Оптимальне зчеплення з дорогою в будь-якій ситуації. Нове рульове управління задніми колесами активно адаптується до дорожньої ситуації. Це забезпечує більшу маневровість при повільній їзді і більшу стабільність на більш високих швидкостях. Це означає, що новий седан C-Класу настільки ж маневрений, наскільки і стабільний на дорозі.

  Підвіска: динаміка і стабільність.

  Some text

  Одна підвіска - три налаштування. Ходова частина з адаптивною системою демпфірування підлаштовується під стиль водіння. Ви волієте розслаблену їзду, комфорт або високу маневровість? За допомогою перемикача DYNAMIC SELECT ви можете швидко перемикатися між різними режимами, такими як «Комфорт» або «Спорт».

  Більше ефективності за рахунок вбудованого стартер-генератора.

  Some text

  Потужність відповідає ефективності: між двигуном і трансмісією в новому C-Класі знаходиться вбудований стартер-генератор другого покоління. Ця інноваційна система також виконує функцію гібридного допоміжного двигуна. Це означає, що під час розгону може бути задіяний додатковий крутний момент до 200 Нм.

  Опціональне обладнання для комфорту


  Найвищий ступінь комфорту в відповідно до ваших бажань

  /

  Автоматичний клімат-контроль THERMOTRONIC

  На зображенні Mercedes Benz C-class

  Система автоматичного клімат-контролю THERMOTRONIC з 4 кліматичними зонами забезпечує індивідуальний комфортний клімат на борту. Водій, пасажири передніх та задніх сидінь можуть регулювати кліматичний комфорт відповідно до своїх особистих потреб. Температуру, розподіл повітря та витрату повітря можна встановити окремо в 4 зонах.

  Система об'ємного звучання Burmester® 3D

  На зображенні Mercedes Benz C-class

  Оцініть чудову якість звучання з чудовим звуком Burmester®. Високоякісні динаміки забезпечують вражаючий об'ємний звук. Ви можете спеціально оптимізувати його для передніх і задніх сидінь, щоб посилити враження від прослуховування. Неповторні кришки динаміків Burmester® також візуально покращують інтер'єр.

  Мультимедійна система MBUX

  На зображенні Mercedes Benz C-class

  Слухайте музику на свій вибір у будь-який час: повністю інтегрована мультимедійна система MBUX пов'язує ваш автомобіль безпосередньо з такими потоковими сервісами, як Spotify, amazon music, TuneIn або TIDAL. Ви можете змінювати пісні і плейлисти так само легко, як і радіостанції - використовуючи елементи управління на центральному дисплеї, кермі або не рухаючи рукою за допомогою голосового управління.
  Пропонується тільки в поєднанні з додатковим спеціальним обладнанням.

  Додаткова інформація


  Новий седан C-Класу до найдрібніших деталей: