Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Новий Citan. Відчуває себе велетнем

  Новий фургон Citan

  Новий фургон Citan переконує багатьма талантами: він відрізняється компактними зовнішніми габаритами, але має об'ємний вантажний відсік й простору кабіну водія. У цьому автомобілі високе корисне навантаження поєднано з відмінною маневровістю. Сидіння водія ергономічної форми та багато можливостей адаптації до відповідного транспортного завдання полегшують роботу.

  Новий Citan: переможець International Van of the Year Award 2022

  Mercedes-Benz Citan встановлює нові стандарти: його показники в категоріях «Ефективність», «Безпека», «Сталий розвиток» та «Охорона довкілля» переконали міжнародне журі премії з 25 членів. Його учасники протестували й оцінили 14 нових моделей у сегменті легких комерційних автомобілів і винесли одностайне рішення: перше місце посідає Citan!

  Головні особливості

  Ви бачите та відчуваєте типову для марки якість

  У новому Citan привабливий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту йдуть пліч-о-пліч. Характерний дизайн екстер'єру вирізняє Citan серед інших комерційних фургонів. Коли ви сідаєте до салону, то потрапляєте у стильно оформлений інтер'єр автомобіля і отримує багато типових для бренду функцій забезпечення комфорту, вже відомих за іншими моделями. Все це підтверджує, що новий Citan – справжній фургон від Mercedes-Benz.

  Вирішує ваші задачі з транспортування

  Новий фургон Citan пропонує багато хороших ідей, які полегшать вашу роботу: вантажний відсік, що трансформується, має великий об'єм і високе корисне навантаження. Інтер'єр особливо ергономічний: від міцних сидінь та зручних органів керування до практичних місць для зберігання речей.

  Професіонал у плані безпеки

  У фургоні Citan Ви та Ваші пасажири пересуватиметеся дорогами в повній безпеці. Комплексний захист пасажирів у стандартній комплектації включає 6 подушок безпеки. Для вибору також доступні різні ассистенти та активні системи допомоги водієві.

  Саме такий, який Вам потрібен

  Новий фургон Citan настільки надійний, наскільки можна очікувати від Mercedes-Benz. Він переконує міцними матеріалами та високою якістю виготовлення. Перш ніж потрапити до Вас, він довів свою надійність у складних літніх та зимових випробуваннях Mercedes-Benz, а також у жорстких випробуваннях на корозійну стійкість.

  Лінії комплектації BASE та PRO

  Ваш вхідний квиток у світ фургонів Mercedes-Benz

  Фургон Citan BASE від Mercedes-Benz пропонує все необхідне обладнання для безпечного та надійного виконання щоденних завдань. Крім того, він вражає своєю високою якістю та функціональністю, а також чудовою варіативністю та орієнтацією на вирішення галузевих завдань.

  Фургон Citan BASE вражає у всіх відношеннях: від надійного, довговічного та ефективного приводу, високого корисного навантаження, великого вантажного відсіку та комплексної концепції безпеки до ергономічної кабіни водія з легкодоступними органами керування, зручними сидіннями та практичними речовими відділеннями. Все це полегшує вашу роботу. А типова для Mercedes-Benz висока якість виготовлення і матеріали, що легко чистяться, які мають привабливий зовнішній вигляд і дарують приємні відчуття, є додатковими рисами, які цінуються при щоденному використанні.

  Зовнішність майстра своєї справи та розширена функціональність

  Фургон Citan PRO від Mercedes-Benz характеризується представницьким зовнішнім виглядом і розширеною функціональністю. Крім того, цей автомобіль переконує високою якістю у виконанні ваших щоденних завдань, а також відмінною варіативністю та практичністю. Навіть у серійній комплектації фургон Citan PRO характеризується відмінним зовнішнім виглядом та підвищеною функціональністю, і, порівняно з фургоном Citan BASE, пропонує багато додаткового обладнання, що підвищує рівень комфорту. Репрезентативний зовнішній вигляд забезпечують, наприклад, легкосплавні колісні диски діаметром 40,6 см (16 дюймів) та дверні ручки з фарбуванням кольору автомобіля, а також пофарбований кожух напрямної зсувних дверей. Сидіння водія з регулюванням висоти, кондиціонер, аудіосистема Mercedes-Benz і світлодіодне освітлення салону сприяють підвищенню комфорту водіння та роботи. Пластикова підлога захищає від непотрібних пошкоджень та полегшує прибирання вантажного відсіку.

  Компактний ззовні, місткий всередині

  Вантажний відсік у новому фургоні Citan має низьку вантажну висоту, що дозволяє ще легше завантажувати і розвантажувати його: велика ширина простору між колісними арками дозволяє легко завантажити, наприклад, піддон. У серійній комплектації фургон Citan завантажується через асиметричні двостулкові двері задньої стінки. За бажанням можна замовити зсувні двері ліворуч та праворуч, а також вікна в дверях багажного відділення.

  Багато гарних ідей для невтомної праці

  Про гнучкість нового фургона Citan, свідчить, наприклад, пасажирський салон. Якщо Ви часто їздите втрьох, можна замовити двомісне сидіння передніх пасажирів. Якщо час від часу ви потребуєте більше місця для перевезення вантажів, то додаткове складане сидіння переднього пасажира та решітка, що відгороджує вантаж, дозволять завантажувати навіть довгомірні предмети.
  Фургоном зовсім не важко керувати завдяки інтуїтивній концепції індикації та управління Mercedes-Benz.

  Випереджувальна підтримка у багатьох дорожніх ситуаціях

  Навіть у серійній комплектації фургон Citan оснащено великою кількістю систем безпеки: 6 подушок безпеки, активна система екстреного гальмування, система контролю уважності ATTENTION ASSIST, система стабілізації під час бічного вітру і система екстреного виклику Mercedes-Benz допомагають під час руху.
  Some text
  Система ATTENTION ASSIST
  Some text
  6 подушок безпеки
  Some text
  Активний асистент екстреного гальмування
  Some text
  Система екстреного виклику Mercedes-Benz
  Some text
  Система екстреного виклику Mercedes-Benz

  Новинка: 7-ступінчаста автоматична коробка передач та система KEYLESS-GO

  Some text

  7-ступінчаста автоматична коробка передач.

  Коробка передач з двома зчепленнями забезпечує комфортний рух на малих обертах двигуна з мінімальною витратою пального і потужні та швидкі прискорення на коротких відстанях, наприклад, під час обгону.
  Some text

  Система KEYLESS-GO

  Завдяки системі KEYLESS-GO автомобільний ключ може залишатися у кишені. Ваш автомобіль розпізнає вас як власника завдяки збереженим правам доступу та керування автомобілем, та розблокується при наближенні або натисканні кнопки на дверній ручці без необхідності брати ключ до рук. Просто сідайте та їдьте.

  «Привіт, Мерседес»

  Some text
  Достатньо вимовити команду «Привіт, Мерседес», щоб запустити комплексне голосове управління та комфортно користуватися мультимедійною системою.

  Mercedes-Benz User Experience

  Some text
  MBUX дозволяє вам знову відкрити для себе мультимедійну систему в автомобілі. Ідеться про широкий спектр функцій та мережевих можливостей, а також різних способів керування.

  Сенсорний екран

  {%%ALT_IMG_3%%}
  За допомогою сенсорного екрану діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) з високою роздільною здатністю, користуватися мультимедійною системою можна так само просто, як звичайними смартфонами.

  Інтелектуальний зв'язок дає змогу працювати більш продуктивно

  Інформаційно-розважальне обладнання нового Citan має рішення майже для будь-якої ситуації: ви бажаєте швидше дістатися до пункту призначення за допомогою поточних даних про трафік і виконувати бездротове заряджання мобільного пристрою? Або ви хочете керувати своєю додатковою мультимедійною системою MBUX за допомогою сенсорного екрана з високою роздільною здатністю, кнопок на багатофункціональному рульовому колесі чи голосової команди? Можливо все. Ще однією новинкою є служби зв'язку Mercedes me, що надають майже безмежні можливості доступу до інформації та розваг, а також підвищують безпеку вашого компактного фургона.

  Вас може це зацікавити:
  Citan Tourer

  Огляд моделі