Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Daimler AG

  Комфорт

  Безперервне вдосконалення.

  Новинки


  Купе C-Класу готове добиватися успіху

  Багато інновацій забезпечують ще більше динаміки.

  Зв'язок


  Майбутнє вже поруч

  Новий рівень взаємодії з автомобілем.

  Зображення демонструє безпроводову систему заряджання Mercedes-Benz купе С-Класу.

  Бездротова система заряджання мобільних пристроїв

  Час руху стає часом заряджання – ваш смартфон всього одним порухом руки розташовується на своєму спеціальному місці та заряджається там.
  На зображенні показано інтеграцію смартфона на дисплеї мультимедійної системи.

  Інтеграція смартфона

  Функція інтеграції смартфона через Apple CarPlay™ і Android Auto з’єднує мобільний телефон з мультимедійною системою. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Ви також можете швидко і просто використовувати додатки сторонніх постачальників.

  Зображення демонструє повністю цифровий дисплей приладів Mercedes-Benz купе С-Класу.

  Нові дисплеї

  Повністю цифровий дисплей приладів зі стилями індикації «Класичний», «Прогресивний» та «Спортивний» дає вам можливість вирішити, яка інформація є для вас важливою і яким чином вона буде відображатися. Дисплей розміром 31,2 см (12,3") надає ідеальну чіткість зображення, яке можна дуже гарно зчитувати за всіх умов освітлення.
  Мультимедійний дисплей з високою роздільною здатністю, з діагоналлю екрана 10,25" робить салон вашого автомобіля особливо вражаючим. Завдяки високій роздільній здатності 1920 x 720 пікселів ви насолоджуєтеся блискучою якістю зображення з ідеальною чіткістю відображення всього вмісту інформації та розваг.

  Зображення демонструє проекційний дисплей Mercedes-Benz купе С-Класу.

  Проекційний дисплей

  Відмінні передумови для впевненої спортивної їзди: проекційний дисплей перетворює ваше вітрове скло у захоплюючу цифрову передню панель. Таким чином важлива інформація у вас завжди перед очима. Вся ваша увага повністю приділяється дорозі та подіям дорожнього руху на ній.

  Зображення демонструє мультимедійну систему Mercedes-Benz купе С-Класу.

  COMAND Online

  Прибувайте до пункту призначення швидше і без зайвих нервів з COMAND Online, ідеально інтегрованою в передній панелі системою навігації преміум-класу з інтерфейсом в стилі «Мерседес». Завдяки інформації про дорожній рух Live-Traffic та зв’язку Car-to-X можна, наприклад, просто об'їхати затори та раніше розпізнати можливі джерела небезпек.

  Ходові якості


  Динаміка на рівні спортивного автомобіля

  Це забезпечують високоякісні технології. І одне натискання кнопки.

  /

  Ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL

  На зображенні показана ходова частина DYNAMIC BODY CONTROL Mercedes-Benz купе C-Класу.
  Одна ходова частина – три налаштування: з DYNAMIC BODY CONTROL ви самостійно обираєте між максимальною жвавістю або високим комфортом амортизації. Відповідно до траси та особистого стилю руху. Занижена на 15 мм підвіска і спортивне рульове керування зі змінним передавальним відношенням створюють найкращі передумови для особливо динамічного руху.

  Автоматична коробка передач 9G-TRONIC

  На зображенні показана автоматична коробка передач 9G-TRONIC Mercedes-Benz купе C-Класу.

  Залиште роботу з перемикання своєму автомобілю: ви майже не відчуваєте перемикання передачі автоматичної коробки передач 9G-TRONIC. З дев'ятьма передачами можлива низька частота обертання, яка зменшує вашу витрату палива та забезпечує приємний рівень шуму.

  Повний привід 4MATIC

  На зображенні показано повний привід 4MATIC Mercedes-Benz купе C-Класу.

  Повний привід 4MATIC ефективно передає на колеса все створюване потужними двигунами зусилля. Залишаючись постійно активної, система підвищує тягове зусилля і курсову стійкість, перш за все, в важких дорожніх умовах. Реальний виграш в безпеці під час дощу, снігу та ожеледі. А також запорука задоволення для шанувальників спортивної манери водіння.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до ваших потреб

  /

  Комфортне керування ENERGIZING

  На зображенні показано меню комфортного керування ENERGIZING у купе Mercedes-Benz C-Класу.

  Завдяки інтелектуальному поєднанню функцій комфорту, таких як, регулювання мікроклімату в салоні, освітлення та ароматизації, комфортне керування ENERGIZING перетворює ваш автомобіль у спокійне та затишне місце. Шість ідеально узгоджених програм можна просто активувати і вони можуть підтримати ваше розслаблення або бадьорість при тривалих подорожах.

  Проекційний дисплей

  На зображенні показано проекційний дисплей в купе Mercedes-Benz C-Класу.

  Проекційний дисплей перетворює вітрове скло на цифрову зону органів управління. Так важлива інформація про події дорожнього руху завжди доступна до огляду, і одночасно вся ваша увага прикута до дороги перед вами. Для сфокусованого та спортивного водіння.

  Додаткова інформація


  С-Клас до найдрібніших деталей: