Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Дизайн

  Динамічний та спортивний.

  Екстер'єр


  З кожним метром різний. З кожним поглядом особливий

  Дізнайтеся більше про особливості екстер'єру Mercedes-Benz GLC купе. Різні варіанти комплектації надають автомобілю його власний характер - від широкого стандартного оснащення, варіанту EXCLUSIVE і до AMG Line Plus.
  На відео екстер'єр Mercedes-Benz купе GLC.

  Дизайн передньої частини

  Дизайн передньої частини
  Імпозантна діамантова решітка радіатора та елегантні хромовані елементи вражають так само, як і світлодіодні фари High Performance, які вперше встановлюються у стандартній комплектації. Характерні повітрозабірники в бампері надають GLC купе міць і презентабельність. Різноманітні варіанти дизайну колісних дисків та опціональне виконання AMG Line ще сильніше підкреслюють його спортивність і елегантність.

  Повний привод 4MATIC

  Повний привод 4MATIC
  На асфальті чи на легкому бездоріжжі: з 4MATIC модель GLC купе демонструє свої особливі сильні сторони в несприятливих дорожніх умовах, таких як, мокрий асфальт, ожеледь або сніг. Завдяки взаємодії окремих коліс постійний повний привод намагається забезпечити зразкову курсову стійкість та зчеплення з дорогою.

  Пакет Night

  Пакет Night
  Пакет Night розставляє візуальні акценти, що привертають увагу: багато елементів екстер'єру виконані в чорному кольорі. Це підкреслює спортивний характер та особливу індивідуальність вашого автомобіля. І цим ви демонструєте своє відчуття виразного дизайну та ексклюзивної спортивності.

  Фари MULTIBEAM LED

  Фари MULTIBEAM LED
  На автобані, заміській дорозі або в міському русі: завдяки інтелектуальним функціям освітлення адаптивні світлодіодні фари MULTIBEAM LED освітлюють дорогу відповідно до ситуації і, таким чином, забезпечують відмінну видимість. Фари реагують на поточну дорожню ситуацію за допомогою індивідуально керованих світлодіодів.

  Експресивний дизайн купе

  Експресивний дизайн купе
  Потужно підтягнуті контури і чуттєво чіткі лінії поєднуються в Mercedes-Benz GLC купе в єдине ціле. Солідний бампер та елегантні хромовані елементи привертають увагу, як й інтегровані у бампер насадки випускних труб та вузькі світлодіодні задні ліхтарі у сучасному дизайні.
  Після випуску цих матеріалів виробником могли бути внесені зміни до описаних продуктів.

  Інтер'єр


  Інтер'єр Mercedes-Benz GLC купе

  Відкрийте для себе GLC купе з Mercedes-Benz User Experience, цифровими дисплеями, пакетами ENERGIZING і системою об'ємного звучання Burmester®.

  Повністю цифрова панель приладів

  Повністю цифрова панель приладів
  Повністю цифрова панель приладів зі стилями відображення "Класичний", "Прогресивний" та "Спортивний" дозволяє вам вирішувати, яка інформація для вас важлива і як вона буде відображатися. Дисплей діагоналлю 31,2 см (12,3") забезпечує чітке зображення, яке легко читається навіть у складних умовах освітлення.

  Пакет ENERGIZING Plus

  Пакет ENERGIZING Plus
  Цей пакет пропонує вам комфорт для всіх органів чуття на найвищому рівні. Для цього максимум обладнання преміум-класу поєднується з інноваційним інтелектом. Захоплюючий результат: ваш Mercedes може зарядити вас енергією і допомогти розслабитися. Для більш тривалої працездатності за кермом та надзвичайно приємної поїздки.

  Комфортна підсвітка

  Комфортна підсвітка
  Налаштуйте інтер'єр відповідно до ваших особистих уподобань або настрою. Завдяки 64 кольорам, комфортна підсвітка надає практично необмежені можливості для створення фонового освітлення і пропонує оптимальний колір для кожної ситуації.

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®
  Відчуйте більше звучання та ексклюзивності завдяки легендарному звуку Burmester. 13 високоефективних динаміків та потужність системи 590 Вт створюють вражаючий звуковий фон. Його можна оптимізувати спеціально для передніх і задніх сидінь і покращити враження від прослуховування.

  Мультимедійна система MBUX

  Мультимедійна система MBUX
  Завдяки функції Mercedes-Benz User Experience, GLC купе не тільки розмовляє вашою мовою, але й чудово ладнає з цифровим світом. Наприклад, контент і функції вашого смартфона можуть бути інтегровані в GLC купе. Захоплююче відображення на медіа-дисплеї та інтуїтивно зрозуміле керування, як ніколи раніше.

  Варіанти комплектації


  Порівняйте варіанти комплектації нового GLC купе

  /

  AMG Line

  Some text

  Ключові особливості:

  • Спортивні сидіння з оббивкою зі штучної шкіри ARTICO /мікрофібри чорного кольору з контрастною сірою прострочкою
  • 3-спицеве багатофункціональне спортивне кермо з чорної шкіри наппа з чорною декоративною прострочкою, усічене знизу, з глибоким тисненням в зоні хвату, сенсорні кнопки управління та накладка керма з оцинкованого сріблястого хрому
  • Педалі AMG з крацованої високоякісної сталі з чорними гумовими шипами
  • Панель приладів з 2 круглими циферблатами у формі колодязів, включаючи багатофункціональний дисплей діагоналлю 13,97 см (5,5'') та рамкою в сріблястому хромі
  • Чорні килимки з написом "AMG"
  • Оббивка стелі з чорної тканини

  Інтер'єр EXCLUSIVE

  Some text

  Ключові особливості:

  • Сидіння з ексклюзивною графікою сидінь та оббивкою зі штучної шкіри ARTICO / тканини Grenoble чорного кольору з декоративною прострочкою середньо-сірого кольору
  • 3-спицеве багатофункціональне спортивне кермо з чорної шкіри з чорною декоративною прострочкою та двохсекційною передньою накладкою в сріблястому хромі
  • Панель приладів з 2 круглими циферблатами у формі колодязів, багатофункціональний дисплей діагоналлю 13,97 см (5,5'') та рамка в сріблястому хромі
  • Оббивка стелі з чорної або бежевої тканини

  Серійна комплектація

  Some text

  Ключові особливості:

  • Сидіння оббиті чорною тканиною Aberdeen
  • 3-спицеве багатофункціональне спортивне кермо з чорної шкіри з чорною декоративною прострочкою та двохсекційною передньою накладкою в сріблястому хромі
  • Панель приладів з 2 круглими циферблатами та багатофункціональним дисплеєм діагоналлю 13,97 см (5,5'')
  • Горизонтальний елемент оздоблення панелі приладів в сріблястому хромі, елемент оздоблення центральної консолі та дверей - чорний глянцевий рояльний лак
  • Вентиляційні отвори із зовнішнім корпусом і передньою стороною ламелей в чорному глянцевому кольорі, кільце дефлектора і поворотна ручка - в сріблястому хромі
  • Оббивка стелі тканиною кришталево-сірого, порцелянового або чорного кольору