Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

Західно-Український Автомобільний Дім

Офіційний дилер Mercedes-Benz

  Комфорт

  Робить з будь-якої зони зону комфорту

  Елементи комфорту


  Робить з будь-якої зони зону комфорту

  Кросовер GLA оснащений всім, що робить ваше подорож ще більш приємним. Інтер'єр поєднує в собі простір, спортивність і високоякісні матеріали. Новий компактний позашляховик більш функціональний, ніж будь-коли, і завжди адаптується до ваших потреб.
  /
  На зображенні Mercedes Benz GLA

  EASY-PACK з безконтактним керуванням

  За допомогою кришки багажника EASY-PACK з електроприводом ви можете просто відкривати й закривати багажний відсік: одним натисканням кнопки. Завдяки безконтактному управлінню HANDS-FREE ACCESS (доступно тільки разом з комфортним пакетом KEYLESS-GO) багажник відкривається і закривається навіть без доторку. Адже датчик реєструє рух ногою й відкриває/закриває багажник автоматично.
  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Клімат-контроль сидіння

  Комфорт одним натисканням кнопки. Вентиляція та підігрів сидінь зробить кожну подорож трохи розкішнішою. У холодні дні підігрів сидінь нагріває поверхні подушок сидінь до приємної температури, а в теплі дні – система вентиляції сидінь охолоджує їх та регулює вологість.

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Комфортний вхід

  Комфорт починається із входу. Завдяки широкому суцільному дверному отвору полегшується посадка до GLA, що підвищує комфорт поїздки з самого початку.

  Другий ряд сидінь, що пересувається у поздовжньому напрямку

  Збільшується разом з вашими потребами: другий ряд сидінь, що пересувається у поздовжньому напрямку.

  MBUX


  Дуже приємно познайомитись

  Ви завжди можете поговорити з MBUX: ця мультимедійна система управління Mercedes-Benz є інноваційною, інтуїтивною та інтелектуальною. І вона пов'язує вас із цифровим світом.

  /
  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Система сенсорного управління

  У GLA ви можете абсолютно інтуїтивно керувати функціями MBUX. Ви вирішуєте, яке управління є найкомфортнішим для вас: за допомогою сенсорної панелі на центральній консолі, кнопок сенсорного управління на рульовому колесі або сенсорному мультимедійному дисплеї. Усі можливі введення даних інтелектуально поєднано між собою, за рахунок чого забезпечується максимальна гнучкість.

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Голосове управління LINGUATRONIC

  Залюбки виконує ваші команди: активуйте голосове управління LINGUATRONIC за допомогою кнопки голосового управління на рульовому колесі або просто скажіть «Агов, Мерседесе». Таким чином ви зможете скористатися численними функціями MBUX, не відриваючи рук від рульового колеса. Це не просто безпечніше, але й приємніше.

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Доповнена реальність MBUX для навігації

  Тепер ви можете ще краще орієнтуватися на дорозі. Доповнена реальність MBUX поєднує графічні вказівки системи навігації із зображенням в режимі реального часу. Завдяки цьому ви зможете швидко побачити зону навколо свого автомобіля.

  Система MBUX

  Ваш автомобіль і ви – ідеальна команда.

  Відкрийте з MBUX новий спосіб взаємодії з вашим автомобілем.
  Простий, як ніколи раніше, та ідеально адаптований до ваших потреб.

  Зв'язок


  Усе підключено

  Кросовер GLA пов'язано з вашим цифровим світом.

  /
  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Бездротове заряджання і підключення

  Одним порухом руки ви розміщуєте смартфон на спеціальному місці та зарядите його без використання дротів. Таким чином, він заряджатиметься, поки ви їдете.

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Інтеграція смартфона

  За допомогою функції інтеграції смартфона ваш мобільний телефон підключається до мультимедійної системи через Apple® CarPlay® та Android Auto®. Таким чином у вас є комфортний доступ до найважливіших додатків вашого смартфона. Ця функція також дозволяє отримувати швидкий і простий доступ до додатків окремих сторонніх постачальників.

  Опціональне обладнання системи комфорту


  Найвищий комфорт відповідно до ваших потреб

  /

  Пакет мультиконтурних сидінь

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Пакет мультиконтурних сидінь коригує їх більшою або меншою кількістю повітря в бічних валиках, як костюм, пошитий на замовлення. Надавши спинці сидіння вузької форми, ви покращите бічну підтримку, необхідну для виконання спортивних маневрів. Надувні камери у поперековій області хребта у свою чергу створять ефект масажу. Ваша спина відчує повагу, на яку заслуговує.

  Система клімат-контролю THERMOTRONIC

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  THERMOTRONIC регулює індивідуальну температуру в двох зонах. Завдяки цьому ви і передній пасажир окремо зможете налаштувати бажаний клімат. При цьому немає потреби здійснювати додаткове регулювання. Оскільки точні датчики реєструють також змінені умови, наприклад, сонячне випромінювання.

  Обігрів рульового колеса

  На зображенні Mercedes Benz GLA

  Для надзвичайного комфорту під час водіння — багатофункціональне рульове колесо з функцією підігріву ніжить вас, особливо можливістю мати теплі руки холодними днями. Оскільки функція підігріву кермового колеса не залежить від температури всередині автомобіля, руки зігріваються напрочуд швидко.

  Додаткова інформація


  Кросовер GLA до найдрібніших деталей: